Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ostatni film Rishiego Kapoor nosi tytuł "Sharmaji Namkeen"

#1 2020-05-02 12:27:41

 Nowatorka

Pasjonatka bollywood

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2015-11-26
Posty: 9322
Aktorka: Deepi|Anu|Kat|Jaq|Nushrat|Pari
Aktor: SRK|Varun|Sid|Kartik|Ranbir
Duet: SRK&Deepi|Ranbir&Anu|Sid&Tara

Ostatni film Rishiego Kapoor nosi tytuł "Sharmaji Namkeen"

Ostatni film Rishiego Kapoor nosi tytuł "Sharmaji Namkeen"



W dniu 9 stycznia 2018 r. producent Honey Trehan wraz z debiutującym reżyserem Hiteshem Bhatią dotarli do rezydencji Rishiego Kapoor, aby napisać scenariusz do swojego nadchodzącego filmu „Sharmaji Namkeen”. Legendarny aktor był podekscytowany scenariuszem i postanowił podpisać film.

„Jestem tym młodzieńcem, który oglądał, podziwiał i kochał pana Rishiego na ekranie. Jest kilka filmów, które nazywam moimi ulubionymi, a „Chandni” zawsze znajduje się na szczycie listy. Tak więc nostalgia i podekscytowanie złączyły się w jedno kiedy poszedłem opowiedzieć mu o filmie i zaproponować projekt.” - przypomniał Honey, jeden z producentów filmu wraz z Farhanem Akhtarem i Riteshem Sidhwani.

Trehan przypomina, że ​​Rishi Kapoor zachorował w ciągu kilku dni po rozpoczęciu zdjęć i poleciał do USA na leczenie.

„Przerwaliśmy kręcenie filmu i czekaliśmy aż wróci. On jest główną postacią filmu i nie możemy sobie wyobrazić nikogo innego kto zagrałby w 'Sharmaji'. Pozostaliśmy z nim w kontakcie, a on był chętny, aby wrócić i wejść na plan filmowy, więc naturalnie, kiedy ponownie rozpoczęliśmy nagrania, jego energia i wysoki profesjonalizm nas napędzały.” - powiedział producent.

Po powrocie Rishiego Kapoor do Indii nagrywanie zaplanowano na 15 stycznia 2020 r. w Delhi. Niestety Kapoor stracił swoją siostrę Ritu Nandę i 14 stycznia musiał udać się do Delhi, aby zająć się rodziną w czasie żałoby.

„Jednak pan Rishi powiedział: 'to co się stało jest sprawą osobistą, ale praca to mój zawód. Jestem w równym stopniu odpowiedzialny za oba. Przedstawienie musi trwać. Tego nauczył mnie mój ojciec' . Widzicie, w takich okolicznościach, w których stracił siostrę, nie zapomniał o wysokiej wartości zawodowej, której nauczył się od ojca Raja Kapoora. Pan Rishi wiedział, że odpowiedzialność za film spoczywa na jego ramieniu, gdy grał tytułową rolę. Wiedział, że jednostka ucierpi, jeśli przestaniemy nagrywać." - przypomniał Trehan.

„Film z Rishim Kapoor jest zawsze wyjątkowy. Ale ten jest „niestety” wyjątkowy i nie w ten sposób film powinien być wyjątkowy. Hitesh i ja naprawdę nie jesteśmy w stanie myśleć o tym jak skończymy film. Potrzebujemy czasu. Jesteśmy smutni, głęboko smutni.“ - zakończył Honey.

Jeśli chodzi o przyszłość filmu, bliskie nam źródła ujawniają teraz: „Mikroskopijne szczegóły tego, w jaki sposób Ritesh i Farhan zamierzają doprowadzić film do końca, są w przygotowaniu, ale zapewniamy, że film zostanie ukończony i będzie miał premierę kinową.“

„Sharmaji Namkeen“ to film z Rishim Kapoor na czele wraz z Juhi Chawlą. Jest produkowany przez Excel Entertainment we współpracy z Honey Teheran i Abhishek Choubey. Film będzie także debiutem reżysera Hitesha Bhatii.

http://bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/2901_1588413557.jpg


https://i.pinimg.com/originals/4c/36/97/4c369721df9da2b38bad22923336a90a.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ostatni film Rishiego Kapoor nosi tytuł "Sharmaji Namkeen"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Luxusferienhaus mit Blick ins GrĂźne