Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Jacqueline Fernandez dołącza do Akshaya Kumar i Kriti Sanon w...

#1 2020-12-01 09:25:48

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22860

Jacqueline Fernandez dołącza do Akshaya Kumar i Kriti Sanon w...

Jacqueline Fernandez dołącza do Akshaya Kumar i Kriti Sanon w "Bachchan Pandey"


Film pt. "Bachchan Pandey" producenta Sajida Nadiadwaly zacznie być kręcony od stycznia 2021 roku i potrwa do marca. Oznacza to dziesiątą współpracę Akshaya Kumara ze swoim przyjacielem producentem. Wcześniej informowano, że oprócz Kriti Sanon do projektu została zatrudniona kolejna aktorka. Obecnie potwierdzono, że Jacqueline Fernandez weszła do ekipy.

Aktorka dołączyła do zespołu "Bachchan Pandey", a to już jej ósma współpraca z Sajidem Nadiadwalą. Jej postać jest trzymana w tajemnicy, podczas gdy według doniesień Kriti Sanon gra rolę dziennikarki. Jacqueline z podekscytowaniem powiedziała:

”Byłam bardzo nowa w branży kiedy wykonałam piosenkę „Dhanno” w Housefull dla Nadiada, a nasza więź i przyjaźń sięga tamtych czasów. Cieszę się, że mogę z nim ponownie pracować, a Bachchan Pandey będzie naszym ósmym wspólnym filmem po serii Judwaa oraz Housefull. Nie mogę się doczekać ponownego spotkania z Akshayem. Jest to szalona, ​​szalona zawsze z nim przejażdżka i jestem pewna, że będziemy się razem świetnie bawić."


Mówiąc o harmonogramie zdjęć, powiedziała:

„Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć z nimi sesję w styczniu. Nie mogę jeszcze wyjawić mojej postaci, ale mogę powiedzieć, że to zupełnie inna odsłona. Ten film będzie dla nas zupełnie innym doświadczeniem, ponieważ będziemy kręcilić w nowej normie z powodu trwającej pandemii, ale jak mówimy, show musi trwać. Dzięki środkom ostrożności i normom dotyczącym Covid -19, które będą podejmowane, jestem niezwykle podekscytowana, że mogę być w moim „Happy Place” z Sajidem, Akshayem i spędzić super czas ”.


Dodaje też:

„Właśnie skończyłam zdjęcia do filmu, podczas gdy drugi harmonogram jest w toku, i wkrótce będę kręcić Bachchan Pandey, po którym (to filmie) wrócę z Nadiadą reżyserującym Salmana i mnie do Kick 2”.


Jacqueline rozpoczyna zdjęcia z Akshayem, Kriti & Arshadem od pierwszego tygodnia stycznia w Jaisalmer. Film w reżyserii Farhada Samji będzie podobno kręcony w miejscach takich jak Jezioro Gadisar i Jaisalkot.

„Akshay, wraz z aktorką Kriti Sanon i Jacqueline Fernandez, reżyserem Farhadem Samji i resztą zespołu polecą do Jaisalmer na ponad 2 miesiące, podczas którego będą kręcić w prawdziwych miejscach. W zeszłym miesiącu ekipa produkcyjna uzyskała wszystkie wymagane pozwolenia i zadbała o wszystkie wytyczne rządowe oraz zamknęła miejsca kręcenia."
- ujawniło wcześniej źródło. Kręcenie rozpocznie się 6 stycznia.

Cały zespół będzie stacjonował razem w hotelu Suryagarh i tam kręcone będą sceny w wewnątrz. Film zawiera również rozbudowane sceny akcji.

Oprócz "Bachchan Pandey" Jacqueline Fernandez zagra także w "Bhoot Police", "Cirkus" i "Kick 2".

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1606810909.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Jacqueline Fernandez dołącza do Akshaya Kumar i Kriti Sanon w...
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Turek Alberghi Costa d'Avorio Skardu Albanien