Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-06-28 21:11:38

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Film: ''One Two Three'' - Kajol

W ubiegły czwartek, 21 czerwca, ruszyły zdjęcia do "One Two Three". Film, pod okiemproducenta Kumara Mangata, reżyseruje debiutant Ashwini Dheer. W rolach głównych grają Suniel Shetty, Tushar Kapoor, Paresh Rawal, Upen Patel, Esha Deol, Sameera Reddy i Tanisha.

Co ma z tym wspólnego Kajol? Aktorka, jako przyjaciółka Kumara Mangata i siostra Tanishy, zjawiła sie na planie filmu, by zrobić pierwszego, honorowego klapsa. Zdjęcia zaczęto od teledysku do tytułowej piosenki, do której zatańczyli Tanisha, Upen i Tushar. Muzykę do "One Two Three" napisał Raghav Sachar ("Kabul Express"), choreografią zajął się Ganesh Acharya. Film ma wejść na ekrany w grudniu tego roku.

http://republika.pl/blog_nm_3738052/4686088/tr/kajol_z_tanisha.jpg

Przy okazji wyżej opisywanego wydarzenia reporterka "Times Now", Priyanka Bhadani przeprowadziła z siostrami Mukherjee wywiad:

http://republika.pl/blog_nm_3738052/4686088/tr/kajol_z_tanisha_2.jpg

Priyanka: O czym jest "One Two Three"?

Kajol: Właściwie, to ona (wskazując na Tanishę) jest osobą, która powinna odpowiedzieć na to pytanie.

Tanisha: To szalona komedia. Najprościej rzecz ujmując śmieszny film z fabułą o fałszywych osobowościach.

Priyanka: Nie da się ukryć, że w pewnych sferach jesteście porównywane. Kajol pokazała na co ją stać, ty nadal musisz pracować na dobrą opinię. Jak wytrzymujesz takie porównania? Czy czasami cię nie ranią?

Tanisha: Myślę, że wspaniale jest być porównywaną do tak utalentowanej aktorki. Traktuję to jako wielki komplement.

Priyanka: Kajol, nawiązując do twoich projektów, grasz w filme reżyserowanym przez Ajaya. Powiedz coś więcej, fajnie jest być reżyserowaną przez męża?

Kajol: Ajay jest naprawdę fantastyczny, to jeden z najlepszych reżyserów, z jakimi współpracowałam. Poczekajcie, a zobaczycie. Myślę, że zrobimy świetny film.

Priyanka: O czym będzie ten film - jednym zdaniem?

Kajol: Nie mogę o tym rozmawiać. Reżyser dał mi kategoryczny zakaz.

Priyanka: Jakie są twoje dalsze plany?

Kajol: Na razie nie podpisałam jeszcze żadnego kontraktu.

Priyanka: Jakiś konkretny aktor, z którym chciałabyś pracować?

Kajol: Raczej nie. Bardziej skupiam się na scenariuszach. Jeśli scenariusz jest dobry, nie ważne z kim grasz.

Priyanka: Co sądzisz o "Neal'n'Nikki"? To miał być wielki hit Yashraj, ale film nie podbił publiczności. Co sądzisz o decyzjach swojej siostry?

Kajol: Myślę, że to jej własne decyzje. Czy była to pomyłka, czy też nie - zależy jak ona to widzi. Decyzje muszą pasować przede wszystkim jej. Na prawdę nie osądzam nikogo, koncentruję się na sobie. Biorąc pod uwagę fakt, że jestem jej siostrą, sądzę, że dała z siebie wszystko, a w końcu to jest najważniejsze.

Z www.kajol-devgan.blog.onet.pl

http://bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=669

Offline

 

#2 2007-07-01 11:50:19

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

Bardzo fajne
ładna jest jej siostra

Offline

 

#3 2007-07-01 15:43:07

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

no ładna ładna!
ale ta Priyanka Bhadani zlała Tanishe:P powina z nią przeprowadzać wywiad a nie z Kajol!

Offline

 

#4 2007-07-02 15:57:50

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

Nie wiem czemu mam takie odczucie: One nie są podobne ALE mają coś wspólnego i nie umiem znaleźć co... może uśmiech... bo oczy mają inne ale trzeba przyznać że fajnie jest mieć Kajol za siostrę!

Offline

 

#5 2007-07-02 23:03:55

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

Naina napisał:

Nie wiem czemu mam takie odczucie: One nie są podobne ALE mają coś wspólnego i nie umiem znaleźć co... może uśmiech... bo oczy mają inne ale trzeba przyznać że fajnie jest mieć Kajol za siostrę!

MOgłabym powiedzieć to samo na pocżatku moja pierwsza myśl to właśnie woja była

Offline

 

#6 2009-06-18 16:22:29

Shruti

Robi postęp

status 12502425
12502425
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 261
Opis: Kuch kuch hota hai :applause:
Aktorka: Rani i Kajol :)
Aktor: SRK, Saif i Abhishek
Duet: Kajol i SRK

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

No, rzeczywiście nie są podobne... ale obie ładne:) Muszę obejrzeć jakiś film z Tanishą! Mam nadzieję, że wkońcu będzie jakiś w Polsce! Pozdrawiam ;**

Offline

 

#7 2009-08-30 12:11:17

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

kajo, bardzo fajnie sie wypowiada o siostrze.

I faktycznie podobne nie są ale Tanisha też jest bardzo ładna.

Offline

 

#8 2009-08-30 17:24:47

 kwiecien25

Bollymaniak

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 1304
Aktorka: Kajol
Aktor: SRK
Duet: SRK & Kajol

Re: Film: ''One Two Three'' - Kajol

Obie siostry Mukherjee  sa sliczniutkie

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce studio kopiowania kaset mokotów Ξενοδοχεία Φιλιππίνες BudyĹĄĂ­n HĂŠbergement Cuenca