Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-02-04 20:18:43

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Gopichand (Tottempudi Gopichand)

http://2.bp.blogspot.com/_UTqrATDpgoA/TKJEOds3NYI/AAAAAAAABQY/Ip8aUFmB0Ew/s320/gopichand1.jpgTottempudi Gopichand - znany jako Gopichand


Urodził się 12 czerwca 1977roku w Hyderabadzie w Indiach.

To popularny aktor Telugu.

Jest synem rewolucyjnego twórcy filmowego T Krishna.

Początkowo grał role czarnych charakterów w takich filmach jak Jayam, Nijam i Varsham.

Gopichand miał osiem lat, gdy zmarł jego ojciec.

Studiował w Chennai. Uzyskał stopień inżyniera w Rosji. W tym czasie nie interesowała go praca w filmie.

Jego starszy brat Premchand pracował jako współpracowanik Muthyala Subbayya. Premchand zadebiutował jako reżyser, ale niestety zginął w wypadku samochodowym. Gopichand był w Rosji w tym czasie gdy brat miał wypadek samochodowy i nie mógł przybyć do Indii na pogrzeb ze względu na problemy z wizą. Poszukiwał osoby, która zajełaby się spuścizną po jego ojcu. Ponieważ jego brata już nie było, zdecydował się sam rozpocząć pracę w filmie.

Po ukończeniu studiów na inżyniera rozpoczął naukę prawidłowej wymowy telugu, trwało to rok.

Nastepnie zadebiutował filmem ‘Toli Valapu’.


Aktualna filmografia: KLIK


Na naszym forum:

2015: Jil - Jai
2014: Loukyam
2009: Shankam
2008: Ontari - Vamsi
2007: Lakshyam - Chandu
2007: Okkadunnadu - Kiran
2006: Ranam - Chinna
2005: Andhrudu - Surendra
2004: Varsham - Bhadranna
2003: Nijam - Devudu


Fotki: KLIK

________________________________________________________________
Źródło


Moja ocena:

Moim zdaniem to bardzo utalentowany aktor a o mały włos nie pracowałby w filmie Okazuje sie jednak że życie płata różne figle i Gopi jednak cieszy oczy wielu fanów

Offline

#2 2008-02-05 10:20:01

olszynka

Bollyamator

9137384
Call me!
Skąd: W sercu Indii
Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 44
WWW

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Kurcze, jakie smutne życie:(
Gopichand jest naprawdę dobrym aktorem, widzę to dopiero teraz jak porównałam jego role złych i dobrych bohaterów..w Lakshyam był świetny dzięki temu filmowi dopiero przypomniałam sobie jak zagrał w Nijam i Varsham i doceniłam go

Offline

#3 2008-02-05 20:53:40

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

No, smutne życie, szkoda jego ojca i brata
Ja już cenię tego aktora mimo, że widziałam go jedynie w Varsham Mam nadzieję, ze niedługo obejrzę Lakshyam


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#4 2008-02-08 20:11:42

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Ciekawostki o moim :

Religia: brak religii (rozumiem, że niewierzący)
Dieta: Egg eater (zjadać jajek)
Napoje: zwykle
Papierosy: nienawidzi ich

Hobby: Ogrodnictwo/ Landscaping, Ham radio, Palmistry
Ulubiona muzyka: Lubi różne formy/style muzyki.
Ulubiony rodzaj książki: Thriller/Niepewne (Suspense), o Handlu.
Preferowany styl ubierania sie: Modny, od projektantów ale ceni wygodę.


Chat z nim z 8 maj 2007 i 25 luty 2006 (tylko częściowo-ciekawostki)
Jaki jest twój wymarzony charakter/rola?
Chcę robić filmy antybohatera jak Ahuti. Chcę robić filmy widowiskowe, gdzie coś się dzieje. Chciałbym robić filmy takie jak Ojciec Chrzestny i Scarface (filmy zrobione przez Robert Di Neron i Al Pacino w ich godzinach największej oglądalności). Jeśli los dopomoże, to może będę mógł grać w takich filmach.

Co robisz w wolnym czasie?
Kiedyś zwykłem grać w krykieta w wolnym czasie. Ale już nie gram. Uwielbiam chatować z przyjaciółmi.

Jaki jest twój samochód marzeń?
BMW 7 Serii jest moim wymarzonym samochodem. Kupię go wtedy gdy zarobię tyle pieniędzy. Moim pierwszym samochodem był Matiz, który kupiłem zanim zagrałem w Jayam. Postanowiłem, że kupię duży samochód, gdy zagram bohatera(stanę sie). No i tupiłem Toyota Corolla po tym jak zostałem bohaterem w Yagnam.
http://www.autobytel.com/images/carcom/2006/BMW/06_BMW_7Series/400/06_BMW_7Series_exfrpass34.jpg

Jakie rodzaje emocji lubisz grać?
Lubie grać sceny komediowe. Również lubię wykonać sceny, które wymagają dawania intensywnych wyrażeń. Uwielbiałem pracować nad filmem Jayam do roli Teja wydobył ze mnie mnóstwo intensywnego przedstawienia ten postaci.

Dostajesz listy od fanek?
Interesujące, dostaje mnóstwo listów po moim negatywnych rolach w Jayam i Varsham. Myślę, że w głębi serca każdy człowiek chce bycie takim zwierzakiem, którego przyciąga do złego (to się chyba tyczy, że do niego). Los wdzięczności za Okkadunnadu mnie spotkał film też.

Kto jest twoim ulubionym aktorem?
W filmach Telugu: SV Ranga Rao jest już długo moim ulubionym aktorem. Jego gra jest bardzo naturalna, a jego rolę bardzo różnorodne. Z nienagannym dostarczaniem rozmowy i niewielką zmianą w wyrazie twarzy, on może wyjmować inny nastrój.

W hindi filmach: Amitabh Bachchan.

Angielskojęzyczne filmy: Robert De Niro i Al Pacino. Jestem pod wrażeniem tych dwóch aktorów i ich zdolności.

Kto jest twoją ulubioną aktorką?
Madhu Bala (dawna hindi aktorka) i Jaya Sudha.

Tłumaczone przeze mnie Oczywiście

Offline

#5 2008-02-29 00:26:33

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Jak Gopi to i ja:P Uwielbiam tego faceta od drugiego obejrzanego z nim filmu czyli Nijam:) Był fantastycznym villainem a teraz jest fantastycznym hero:)
Ma duży talent dramatyczny jak i komediowy, a przede wszystkim jego role są zawsze szalenie intensywne:) Jeśli chodzi o konkretne role to po obejrzeniu wszystkiego z wyjątkiem debiutu i najnowszego Ontari (aczkolwiek oba już mam i kuszą...aj jak kuszą!) największe wrażenie z ról villanowatych robi na mnie w Jayam a z herosów w Lakshyam (aczkolwiek tu sytuacja może sie szybko zmienić bo rozwija się jak szalony z każdą nową rolą:))
I parę sprostowań dotyczących bio:) Co do roku urodzenia to chyba jednak 1977:) (w wywiadzie po Andhrudu -2006 rok- mówi że ma 29 lat:)). Ma 6'1'' wzrostu. Ulubiony film: Ojciec chrzestny i  ogólnie kino gangsterskie:) Książek raczej nie lubi:( Za to lubi matematykę (inżynier w końcu:)).
Ćwiczyć to na pewno ćwiczy:) (twierdzi, że ok. godziny dziennie na siłowni to w sam raz:)) Ulubione ciuchy to dżinsy i t-shirt:) (znaczy na codzień bo na okazje premier itp to zawsze ma jakieś fajne koszule:P). Kolory:biały i czarny (wie w czym mu dobrze:P)
Aha, odnośnie tekstu "nigdy nie będę palił" - a całe pierwsze pół godziny Andhrudu z petem w zębach?? Makabra!

Offline

#6 2008-02-29 13:12:32

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Wiesz aktor poświęca się z tym paleniem
A  z tym wzrostem to masz racje bo to mi nie pasowało akurat

Offline

#7 2008-02-29 18:54:07

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Dobra Mariola ponieważ jesteś znawczynią jeśli chodzi o informacje związane z Gopim to zaufam Ci i zmienie date urodzin na 1977r. , zreszta chyba w jakims źródle też tak wyczytałam, coś mi się kojarzy z tą datą, że tu mogło byc jakieś przekłamanie na wikipedii
Te pierwsze info które zamieszczałaś Ewelina to ja jak pisałam wątek o Gopim też znalazłam, ale mi sie wydawało nieprawdziwe wiec go nie zamieszczałam. To chyba po prostu jakaś dziewczyna pisała, na co zwłaszcza ten wzrost by wskazywał no i zdania:
I am skinny girl that eats right and works out.
Mam niezłą figurę.
Cóż nie podejrzewałabym Gopichanda o to że jest szczupłą dziewczyna i że powie o sobie że ma niezłą figure, tak to raczej dziewczyna może powiedzieć
ja na razie trzy filmy z udziałem Gopiego widziałam, ale przymierzam sie do kolejnych, na pewno warto Zdecydowanie ma talent i dobrze gra zarówno pozytywnych jak i negatywnych bohaterów
Moze w weekend Nijam obejrzę

Offline

#8 2008-02-29 21:16:39

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

akurat wikipedia jest pisana przez użytkowników więc zdarzają się tam różne błędy i nieścisłości:) notabene nie pamiętam jak jest teraz ale jak "wpadłam" w Gopiomanię w okolicach wakacji to na wiki nie było w ogóle tego bio tak rozbudowanego - tylko metryczka z boku i tam był rok urodzenia 1982!! zdaje się że potem pod nazwiskiem dopisali 1976 ale to z boku z ramce zostało:) Nie wiem jeszcze o co biega z tą dieta jajeczną?? Może białkowa??
Ach, w Nijam jest boski ta kozia krew.. ja sie przymierzam do tego jego debiutu ale nie wiem jak mi pójdzie bo na razie umiem dojść tylko do pierwszego klipu i leżę na podłodze i ryczę ze śmiechu:D Ontari bez literek też kusi.. tylko się boję że sie po tym nie pozbieram (bardziej niż po Lakshyamie). Na szczęście zdaje się, że następny film ma nakręcić czysto rozrywkowy:) Mam nadzieję,że lekki i przyjemny (i z jakąś ciummą:p)

Ostatnio edytowany przez mariola (2008-02-29 21:22:51)

Offline

#9 2008-02-29 22:02:40

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Tak włąśnie na wikipedii uderzylo mnie to że podawali ten rok urodzenia 1982 a ja w szoku wielkim bo co prawda nie podejrzewałam zeby Gopi był duzo starszy ale o ten sam wiek co ja to go jednak nie posądzalam, dobrze że potem jednak wypatrzylam że to nieprawdziwa data bo bym niezlą głupotę napisala
A ta dieta jajeczna, cóż jeśli rzeczywiście te informacje są pisane przez jakąś dziewczyne jak podejrzewam to chyba ona ją stosuje a Gopi raczej z tymi jajkami nie ma nic wspólnego
Zdobyłam dzis kolejny film z Gopim, takze kolekcja mi sie powiększa a Ontari skoro juz sie pokazał tez trzeba zdobyc ale chyba poczekam na te napisy z oglądaniem

Offline

#10 2008-03-01 14:48:05

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Wykasowałam te wypowiedzi bo jednak są dziwne

Offline

#11 2008-06-07 00:34:01

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

A ja mam fazę na Gopichanda teraz kolejny film Andhrudu z nim obejrzałam i nie mogę wyjść z podziwu nad jego talentem aktorskim strach pomyśleć, że mógł skończyć jako architekt (nie uwłaczając architektom rzecz jasna ) i nigdy nie zagrać w żadnym filmie. Taki talent by się zmarnował!
Teraz nic tylko czekać na Ontari jak w końcu będzie dvd dostępne.

Offline

#12 2008-06-09 17:07:23

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Milkaja a skąd masz info, że on architekt jest?? Nie kojarzę nigdzie żeby pisało co dokładnie skończył na tej polibudzie:)
Ja czekam też z napięciem na Ontari żeby sie znów podołować, tym razem z pełnym zrozumieniem:D No i wiadomo - w czwartek święto:D

Offline

#13 2008-06-09 17:57:17

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Wybacz Mariolu zapędzałam się i zamiast inżyniera, architekta wpisałam To chyba pod wpływem emocji po filmie
A w czwartek rzeczywiście święto wielbicieli talentu aktorskiego Gopichanda, w końcu jego urodziny

Offline

#14 2008-06-09 18:35:17

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

No, już myślałam że są jakieś informacje w necie na temat Gopiego, których ja nie znam:D  A ciekawam inżynier od czego on jest:p W każdym razie na pewno umysł ścisły: ulubiony przedmiot matematyka, książek nie lubi....i w ogóle twardo stoi na ziemi:)

Offline

#15 2008-06-09 19:28:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

mariola napisał:

No, już myślałam że są jakieś informacje w necie na temat Gopiego, których ja nie znam:D  A ciekawam inżynier od czego on jest:p W każdym razie na pewno umysł ścisły: ulubiony przedmiot matematyka, książek nie lubi....i w ogóle twardo stoi na ziemi:)

Nie lubi czytać książek, dla mnie to minus bo ja kocham czytać choć czasu na to mam zdecydowanie za mało Ale sama mam w domu taki przypadek mężczyzny, który książki omija z daleka

Dziwne że jako umysł ścisły został jednak aktorem. Jak widać poczucie więzi z rodziną przeważyło
Dla nas to lepiej bo możemy go w filmach podziwiać a inżynerów na tym świecie chyba wystarczy

Offline

#16 2008-06-09 20:25:00

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Ja to jestem w stanie zrozumieć - sama książki kiedyś pochłaniałam ale odkąd zaczęłam sie pasjonować kinem jakoś czasu na nie zabrakło.... A filmy też rozwijają:) Znaczy zależy jeszcze jakie ale Gopichand ma bardzo ciekawy gust filmowy:) I po jego wywiadach widać, że jest  bardzo inteligentnym facetem, ma ciekawe, szerokie spojrzenie na świat i na życie, no i wie co chce osiągnąć.. A to dziś nie takie częste:) 
Został aktorem ze względów rodzinnych , to chyba jasne... W tamtym kinie sukcesorzy są bardzo ważni, a jego ojciec był nie tylko nowatorskim reżyserem ale i założył znana dziś firmę producencką i ktoś z rodziny musiał to kontynuować.... O ile wiem Gopichand nie wyklucza w przyszłości także reżyserowania, chce także odnowić szkołę założoną kiedyś przez jego ojca...
Ale nie powiedziałabym, żeby ścisły umysł wykluczał aktorstwo:) Tak sie przyjęło, ze aktorzy to powinni być artyści bujający w chmurach a to chyba nie do końca tak... To twarda branża i lepiej mocno stać na ziemi i dążyć twardo do celu... W moim zawodzie, który też uważa się za raczej dla humanistów są osoby po przeróżnych szkołach średnich a w praktyce często przydaje sie takie trzeźwe, racjonalne spojrzenie na sprawę... więc różnie  to bywa....

Offline

#17 2008-06-09 21:10:48

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Masz racje oczywiście, że trzeba twardo stąpać na ziemi również w przypadku aktorstwa i oczywiście umysł ścisły nie wyklucza kariery w świecie artystycznym Nie miałam tak do końca na myśli że aktor to bujający w chmurach musi być . Ale po prostu jednak bardziej kojarzy się z artystyczną duszą i tyle
Sama wiem po sobie, ze nie zawsze robi się to do czego ma się większe predyspozycje i często człowiek nawet nie przypuszcza co mu kiedyś życie przyniesie i co będzie robił
Ale podziwiam w nim to, że potrafił zrezygnować z tego co jednak wydawałoby się było dla niego ważne. Skoro studiował inżynierie to chyba chciał się temu zawodowi poświęcić. Życie jednak napisało inny scenariusz.
A że ma pomysł na siebie, wie czego chce i dąży do tego tylko dobrze o nim świadczy. 
A zaciekawiłaś mnie tym jego ciekawym gustem filmowym. Może napisz coś na ten temat więcej z chęcią się o nim dowiem czegoś nowego.

Offline

#18 2008-06-09 22:04:04

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Masz wyżej wywiad (co prawda fatalnie przetłumaczony) Lubi kino gangsterskie i antybohaterskie:) Wielbi 'Ojca chrzestnego' (ja biedna sierota jeszcze nie widziałam:(), Roberta De Niro, Ala Pacino a w Indiach Amitabha Bachchana no i telugowego giganta Sv Ranga Rao -przez niego sie temu ostatniemu przyjrzałam bliżej (bo tamtych to znam:P) -wygląda to trochę na odpowiednik Prakasha.. facet grał na całym południu, zwykle drugoplanowe ale bardzo wysoko cenione i charakterystyczne role i był mistrzem dialogue delivery (nie wiem jak to dobrze przetłumaczyć)... Był jednym z pierwszych na południu który grał bardzo naturalnie (a nie koturnowo), mówią, ze gdyby żył na zachodzie zrobiłby furorę. Zmarł 30 lat temu a ma swoją stronę internetowa i masę fanów na Orkucie... Mając takie wzorce nie dziwi mnie, że Gopichand robi to co robi, znaczy dialogi zawsze były jedna z jego najmocniejszych stron, wiadomo że od początku nie mógł sobie na to  do końca pozwolić (zwłaszcza, że zaczął od potężnego flopu hirosowskim debiutem) ale teraz wybiera bardzo starannie role kierując się głównie dobrym scenariuszem, dużo pracuje z debiutantami (Ranam, Andhrudu, Lakshyam) no i  uważam że dobrze na tym wychodzi:) No i wie jakie ma emploi i jakie są jego mocne strony jako aktora:) Oczywiście marzy mu się film gangsterski, granie antybohatera i pewnie jeszcze żeby umarł na końcu:D (tego akurat w kinie telugu  niestety nie widzę - oni mają jakieś uczulenie na brak happy endu:P)
Ja po jego wywiadach zawsze mam 'łeb jak sklep' i szperam po necie za kolejnymi nazwiskami czy tytułami:D  Aktualnie poza filmami jego ojca marzy mi się zobaczenie tego "Ahuti'. Tylko gdzie to dorwać.. nawet w oryginale bo o napisach już nie marzę...

Offline

#19 2008-06-09 23:12:24

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Dzięki Mariolu
zawsze warto swoja wiedzę poszerzać a przyznaje, że z braku czasu nie przeglądam często wywiadów z aktorami, i często moja wiedza na temat ich prywatnego życia jest dosyć ograniczona.
Z tego co sobie przypominam gdy szukałam informacji na temat Gopichanda w necie, przy zakładaniu tego tematu, to miałam jednak spore problemy bo zbyt dużo na jego temat w internecie znaleźć nie mogłam. Na pewno jakieś wywiady są, ale nie zawsze tak od ręki do znalezienia.
A wracając do samego Gopichanda to podoba mi się jego gust
Sama lubię Ojca Chrzestnego i w ogóle filmy o mafii i gangsterach, Ala Pacino i Roberta De Niro tez lubię
Taki lekki przedsmak złego zakończenia był w Lakshyam, ale to rzeczywiście nie do końca film bez happy endu bo główny bohater przeżył. Ale element tragedii się pojawił.
A granie antybohaterów całkiem dobrze Gopiemu wychodzi. Mnie zachwycił zwłaszcza w Nijam, choć nie ma to jednak jak Hero
Kto wie jednak w jakich rolach Gopichand się pojawi. Myślę, ze różnorodność byłaby jak najbardziej wskazana.

Offline

#20 2008-06-10 00:51:36

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Z antybohaterem to nie chodzi o villaina:D To bohater tylko bardziej dwuznaczny moralnie:) Klasyczny przykład to Big B.  w Deewar:) Niby po złej stronie ale to jemu widz kibicuje a nie prawemu Shasiemu policjantowi:)  obawiam sie jednak że w telugu takich ról miał nie będzie (choć próbuje- zobaczysz że w Ontari jest jeszcze ciekawej niż w Lakshyamie:) ale więcej napisać nie mogę bo ten film strasznie podatny na spoilerowanie:D), dlatego widziałabym go też w kinie tamilskim....
Co do villainów to zobacz koniecznie Jayam!! Gopiowa szuja przebija Varsham i Nijam razem wzięte:P

Offline

#21 2008-06-10 17:53:58

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Dzięki za wyjaśnienie bo czasem trudno się do końca zrozumieć jak człowiek pisze na klawiaturze.

Z Ontari się wstrzymuje bo wolałabym obejrzeć z jakimiś napisami, nawet angielskimi. Ale piosenki świetne. I cieszę się ze w filmie Bhavana występuje

A Jayam być może już niedługo dostane, ale napisów angielskich pewnie do niego tak jak do Raraju też nie ma. Szkoda bo Raraju mam ale jeszcze się za oglądanie nie wzięłam bo tych filmów mam już tyle do obejrzenia, że wolę najpierw te do których są napisy. Ale pewnie w końcu i na ten film się z Gopim skuszę Specjalnie nie czytam nic na ich temat bo wolę mieć przy oglądaniu niespodziankę

Offline

#22 2008-06-10 21:55:50

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Jak to nie ma?? oczywiście że napisy do Jayam są:) Jayam był ogromnym sukcesem zarówno w wersji telugu jak i jako tamilski remake więc oczywiste, że wyszedł na dvd z wszystkimi szykanami:D Wersja telugu ma niestety dziadowskiego hero Nitina ochrzczonego przez nas 'wymoczkiem', w tamilskiej jest Jayam Ravi:) No ale i tak ja sie tam patrzyłam tylko na boską Gopiową szuję z siekierką:p
A Raraju jako flop faktycznie jest tylko na vcd znaczy saute... Ale Gopi wygląda tam cudnie:P I klipy fajne ma:) I Hanumana można zobaczyć:p I tygryska:p
No ja to sie dopiero na pełne zrozumienie Ontari doczekać nie mogę:D Nawet jeśli drugi raz mnie zdołuje.... Fakt, Bhavana jest bardzo ciekawą aktorką:)
Notabene zejdę chyba ze śmiechu na tamilskim dubbingu Ranama... Stalin sie będzie nazywał:D Nie mogę się doczekać czy będą w związku z tym śpiewać "Hey Stalin raa Stalin!" i co zrobią z kultową 'ciummą'?

Ostatnio edytowany przez mariola (2008-06-10 21:58:27)

Offline

#23 2008-06-10 23:11:15

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Skoro napisy są to tym lepiej
Ostatnio to mnie najbardziej raduje jak uda mi się dostać film z napisami, ach jakżeż niewiele, a może właśnie wiele do tego szczęścia potrzeba

Kurcze tamilski dubbing Ranam ...o jeja i jeszcze Stalin mówisz...nie wierzę i jeśli to zobaczę to pewnie też ze śmiechu nie wytrzymam. Nie no bez Ciummy to ja się tak nie bawię. Co jak co ale Ciumma i biały garnitur to podstawa. Notabene dla Gopiego bardzo twarzowy
I tym pozytywnym akcentem kończę dziś moje serfowanie po necie. Na dobranoc może sobie włączę Cheli Jabili, moją ukochaną piosenkę z Ranam

Offline

#24 2008-06-12 22:24:59

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Cudna wiadomość na urodziny: za 2 tygodnie Ontari wychodzi na dvd:D

Offline

#25 2008-06-12 22:47:00

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

To rzeczywiście świetna wiadomość Warto jednak poczekać i obejrzeć Gopiego w dobrej jakości
Dzięki Mariolu!

P.S. Wysyłałam ci pw w sprawie napisów do Jayam, nie wiem czy odebrałaś
Udało mi się dostać już wersję Telugu i jeszcze mam zamiar zdobyć Tamilską. A Tobie która bardziej przypadła do gustu? Która była lepsza?

Offline

#26 2008-06-13 17:59:43

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Właśnie przeczytałam PW i zaraz się tym zajmę:) Obie wersje fabularnie są w zasadzie identyczne, obsadowo też różnią sie tylko główna rolą: znaczy Nitina z wersji telugu w tamilskiej zastąpił Jayam Ravi (z pewnością lepiej się jego ogląda niż wymoczka:p). No i wersję tamilską mam na razie tylko saute:(

Offline

#27 2008-06-14 00:02:35

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

mariola napisał:

Właśnie przeczytałam PW i zaraz się tym zajmę:) Obie wersje fabularnie są w zasadzie identyczne, obsadowo też różnią sie tylko główna rolą: znaczy Nitina z wersji telugu w tamilskiej zastąpił Jayam Ravi (z pewnością lepiej się jego ogląda niż wymoczka:p). No i wersję tamilską mam na razie tylko saute:(

Dziękuję ci bardzo bo dostałam już twojego meila
Super i w najbliższym czasie pewnie obejrzę Jayam w takim razie.

Jayam Ravi jest całkiem niezły to pewnie mi się też lepiej na niego będzie patrzeć
A tak w ogóle to denerwują mnie te pomysły indyjskie by robić wersje językowe danych filmów. jak jest w telugu to robią tamilski, albo na odwrót a czasem w hindi tez... Lepiej moim zdaniem coś nowego nakręcić niż w kółko o tym samym
Ale skoro tak to dla porównania można zobaczyć, choć zwolenniczką takich rozwiązań nie jestem

Offline

#28 2008-07-11 19:35:09

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

I Ontari już na szczęście na DVD się ukazało Bardo się z tego cieszę, bo czekałam z niecierpliwością na ładne wydanie filmu

Teraz jeszcze tylko napisów mi brak, ale mam nadzieję ze jednak i to się niedługo zmieni.

Już się nie mogę doczekać jak ujrzę Gopiego razem  Bhavaną razem w filmie Myślę że na pewno warto było tyle czekać!

edycja

I napisy już mam Super, to teraz nie pozostaje nic innego jak film obejrzeć

Offline

#29 2008-07-12 20:56:57

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Bardzo dobry to film jest:D właśnie masochistycznie oglądam po raz trzeci:P Moim zdaniem Bhavana to najlepsza partnerka Gopiego jak do tej pory:) Jest fantastyczną aktorką:) A Gopi -wiadomo: standardowo zwala z nóg:D I rozwija się z filmu na film niesamowicie:) Dodam, że "Ontari" jest bardzo ładnie wydane - ale Bhavani zwykle gwarantuje dobrą jakość dvd:)
Aha, są już pierwsze zdjęcia z nowego filmu Gopiego (ponoć ma nosić tytuł 'Shauryam') gdzie ponownie partneruje mu Anushka:) Film ma mieć premierę w sierpniu:) Na sierpień też zapowiedziany jest uroczysty start zdjęć do kolejnego filmu, o którym jeszcze niewiele wiadomo:)

Offline

#30 2008-07-12 23:08:23

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Za Ontari zabiorę się chyba jutro i ach nie mogę się już doczekać

Dzięki za info o nowym filmie i zdjęciach, już popędziłam szukać .....i śliczne

Tak więc łapie Gopiego za rękę i trzymam kciuki za najnowszą produkcję, żeby odniosła sukces i żeby to był po prostu świetny film

http://www.idlebrain.com/movie/photogallery/gopichand-anushka/images/gopichand-anushka-0003.jpg

Offline

#31 2008-09-23 21:44:35

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Nie wiem od kiedy ta strona istnieje bo wcześniej jak szukałam jakiś informacji na temat Gopichanda by o nim wątek założyć to jakoś się na nią nie natknęłam, ale teraz proszę akurat znalazłam i na pewno będę odwiedzać dla wszystkich fanów Gopiego:

Oficjalna strona Gopichanda

a przynajmniej tak się nazywa

Offline

#32 2008-09-23 22:06:55

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Strona istnieje od niedawna:) Znaczy zajawka się pojawiła w urodziny Gopiego znaczy w czerwcu ale tylko intro wtedy było (fajne zresztą:D). Całą strona się pojawiła z miesiąc -dwa później:) Nie jest to strona idealna ale zawsze coś:) I bardzo mi się podoba, że jest część poświęcona ojcu Gopiego, bo te informacje trudno w necie znaleźć no i to taki ładny gest:)

Offline

#33 2008-09-23 23:18:44

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

A ja początkowo już myślałam, że może niedokładnie szukałam czy jak, choć przeszperałam wtedy sporo stron a teraz klik - wpisałam Gopichand i od razu mi tą stronę pokazało, wiec mówię sobie - no chyba jednak jej wtedy nie było
To rzeczywiście stosunkowo niedawno, ale fajnie że w końcu powstała. Moim zdaniem najwyższa pora.
Stronka nie jest jak na razie rewelacyjna, ale skoro od niedawna działa to nie ma co oczekiwać cudów. Te informacje o ojcu Gopiego i jego początkach kariery też sobie od razu poczytałam, myślę że fajnie napisane.
Mogliby trochę graficznie tą strunę poprawić i w filmografii jakieś plakaty filmów dodać, ale może z czasem poprawią wygląd strony
W każdym razie to już dobry początek i jak widzę w newsach zaczęli podawać jakieś informacje. Może z czasem zrobi się z tej strony prawdziwa skarbnica wiedzy o aktorze

A na stronie głównej jest zdjęcie czarno-białe faceta za kamerą, czy to jest właśnie ojciec Gopiego, bo wygląda jak on, ale trochę niewyraźne to zdjęcie i nie wiem czy dobrze wnioskuję.

Mariola a może masz namiary na jakieś zdjecia ojca Gopiego, jego rodziny bo ja się w necie jeszcze nie natknęłam, choć przyznaje że aż tak bardzo nie szukałam. Jednak trochę stron przejrzałam i raczej nie rzuciły mi się w oczy.

Offline

#34 2008-09-24 00:11:34

mariola

Wkręca się

Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 203

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Tak, to jest zdjęcie ojca Gopiego:) Wiesz to lata 80te były i fotek za dużo z tych czasów nie ma... Ale ojca Gopiego widziałaś zapewne już nieraz bo jego zdjęcie pojawia się w czołówce każdego filmu z założonej przez niego i Pokuri Babu Rao wytwórni Eetheram, która kiedyś produkowała jego filmy a teraz po przerwie robi filmy Gopiego:) (wyprodukowano tam Yagnam, Ranam i Ontari:))

Offline

#35 2008-09-24 00:42:47

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Dzięki za informację, to muszę się przyjrzeć bo wcześniej nie zwracałam na to uwagi

W każdym razie syn do ojca podobny

Offline

#36 2008-10-16 17:08:09

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

O aktorze tak wiele słyszałam, a tylko jeden film widziałam - cóż, trzeba będzie kiedyś nadrobić.
Na razie wywarł pozytywne wrażenie, chociaż grał postać negatywną, ale chyba   z taką kreacją mu do twarzy

Offline

#37 2008-10-16 17:43:02

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Cóż, ja Gopiego bardzo polubiłam po Lakshyam Teraz muszę tylko poszerzyć moją wiedzę na temat jego filmów


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#38 2008-12-27 14:18:50

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Ja jak narazie oglądałam z nim tylko jeden film i to taki, w którym grał rolę drugoplanową. Był to film Varsham. Mam więc jeszcze sporo do nadrobienia ale już mogę powiedzieć, że jego gra bardzo mi się podobała i z chęcią sięgnę kiedyś po kolejny film z Gopichandem


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#39 2009-03-23 15:22:28

 olga89

Hindustani

Skąd: Brighton
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 6730
Aktor: Aidan Turner ^^
Duet: Ross & Demelza, Kili & Tauriel

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

No to mała aktualizacja - sorry za post pod postem ale trochę czasu minęło
Po oglądnięciu Onatari stwierdzam jedno.... GOPI JEST THE BEST!!!!!!!!!!!
Ze spokojem mogę powiedzieć, że zajmuje u mnie pierwsze miejsce wśród aktorów Tolly wraz z Prabhasem


http://i.imgur.com/3uQkYFu.gif http://i.imgur.com/qO1XQJf.gif http://i.imgur.com/Peify3l.gif http://i.imgur.com/rIk6ZPr.gifAidan Turner

Offline

#40 2013-11-29 02:23:11

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Gopi jest super. Widziałam Go w rolach tych dobrych i tych złych i we wszystkich był świetny

Offline

#41 2013-11-29 03:23:23

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Gopi jest cudowny.
Wszystko umie zagrać,a do tego ma w sobie to coś.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#42 2014-07-20 18:58:05

 Vijay 40

Bollyamator

Zarejestrowany: 2014-07-12
Posty: 64
Opis: namaste toll-kollywood
Aktorka: Ileana,Trisha,Tamannaan,Amrita
Aktor: Vijay ,Mahesh ,Aarya,Ravi,Prab
Duet: Ileana&Mahesh,Trisha& Siddhart

Re: Gopichand (Tottempudi Gopichand)

Tak to świety aktor dopiero teraz się do niego przekonałam.Filmy z nim są warte obejrzenia.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sublime villa jaune Ξενοδοχεία Φιλιππίνες Hébergement Cuenca