Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-06-18 22:08:26

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Khushi (2003)

Khushi (2003)http://www.legalmoviesdownloads.com/still-frames-movie-pictures/khushi/khushi-box-cover-poster.jpg


Tytuł oznacza dosłownie - "Szczęście".
To bollywoodzki komediodramat miłosny z Fardeen Khanem i Kareena Kapoor w rolach głównych. Reżyser tego filmu S J Suryah zrobił go pierwotnie w języku tamilskim jako film tamilski odnosząc sukces. Ironią losu druga wersja mimo udziału gwiazd cieszyła się mniejszą popularnością.
Film miał premiere 7 lutego 2003r.


Reżyseria - S J Suryah
Scenariusz - S J Suryah
Muzyka - Anu Malik
Produkcja - Boney Kapoor


Obsada

* Fardeen Khan – Karan Roy
* Kareena Kapoor – Khushi Singh (Lali)
* Amrish Puri – Vir Bhadra Singh
* Naveen Nischol – pan Roy
* Beena – Madhu Roy
* Johnny Lever – Milestone
* Sharat Saxena – Zohravar Singh
* Amitabh Bachchan – narrator


Fabuła

Khushi opowiada historie dziewczyny i chłopaka, którym przeznaczona była wzajemna miłość, a ich pierwsze spotkanie miało miejsce już gdy byli małymi dziećmi.
Karan (Fardeen Khan) urodziła się w Kalkucie, podczas gdy Khushi (Kareena Kapoor) urodziła się na wsi. Karan miał wyjechać na studia do Kanady, ale nieszczęśliwy wypadek pokrzyżował mu szyki i rozpoczął studia na Mumbai University. Ojciec Khushi (Amrish Puri) uważa że najważniejsze dla dziewczyny powinno być zamążpójście a nie studia, ale Khushi stawia na swoim i wyjeżdża studiować do Mumbaju.
Tych dwoje Karan i Khushi spotyka się na uniwersytecie dzięki dwójce przyjaciół, którzy pragną by ci pomogli im być ze sobą.
Początkowo Karan i Khushi nie przypadają sobie do gustu, ale z czasem coś się zaczyna zmieniać...

_______________________________________________________________
źródło: wikipedia pol. oraz wikipedia ang.by milkaja


Moje wrażenia

Oglądałam już dosyć dawno, ale z tego co pamiętam to film średnio mi się podobał. Były czasem fajne sceny, ale generalnie film taki sobie i ocenię na 4. Podobało mi się zakończenie.
Ciekawa była też scena z tymi dzieciakami na początku i ich dłońmi.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Jamaica https://www.berlin-hotel.pl www.berlin-hotel.pl Orbi City