Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Kajol i SRK razem w My name is Khan

#1 2008-06-29 12:04:11

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Kajol i SRK razem w My name is Khan

Mimo głośnych spekulacji że Kajol nie wystąpi w Khanie z SRK aktorka zgodziła sie !!!! Początkowo twierdziła że nie zgodzi sie dopóki nie przeczyta scenariusza ! Widocznie już to zrobiła bo jej obsada jest pewna !!                                źródło :www.shahrukhkhan.pl

Offline

#2 2008-06-29 12:20:35

Edyta713

Bywalec

7232102
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 479
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Moim zdanie Kajol troszkę głupio się zachowywała tak zwlekając z odpowiedzią...skoro podobno Karan jest jej serdecznym przyjacielem...no mam nadzieję, ze ten film jednak będzie coś sobą reprezentował.... ale tak szczerze nie wyobrażam sobie tej pary w TAKIM filmie.

Offline

#3 2008-06-29 12:58:25

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Zgadzam się z Edytą713. Zachowanie Kajol było co najmniej dziwne i nieodpowiednie Nie wiem skąd raptownie wzięły się jej zastrzeżenia, że najpierw musi przeczytać scenariusz. Przecież mogła to zrobić bez takiego nagłaśniania swoich wymogów. Lubie ją, ale ostatnio jej zachowanie nie podoba mi się. Może faktycznie ma to coś wspólnego z tym, że pracuje teraz ze swoim mężem, ale moim zdaniem nie jest to żadnym usprawiedliwieniem dla jej zachowania.

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#4 2008-06-29 13:57:00

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

A ja nie rozumiem czemu tak każdy czepia się Kajol. Ma status gwiazdy, więc wolno jej wszystko.
Gdybym ja była gwiazdą również nie przyjmowałabym ról w ciemno tylko najpierw chciałabym przejrzeć scenariusz.
I mi się zachowanie Kajol bardzo podoba, dba o swój wizerunek, gdyby zagrała w jednym gniocie to właśnie ten gniot byłby bardziej zapamiętany niż jej dobre role.
W Hollywood gwiazdy postępują jeszcze gorzej i nikt nie ma do nich o to pretensji, bo takie jest ich prawo.
Kajol jest bardzo ambitna i na pewno ról, które przyjmuje przykładowo Preity ona by nie wzięła.

A może to całkiem chodziło o co innego, może chodziło o kasę Kajol zwlekła dopóki nie zaproponowali jej odpowiedniej sumy za rolę.
Nigdy przecież do końca się nie dowiemy o co poszło


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#5 2008-06-29 14:55:27

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Zresztą my wszyscy jej nie rozumiemy bo zgodzilibyśmy sie na jej miejscu od razu a ona przecież nie wielbi srk tak jak my i to oczywiste że woli ten czas spędzić z córeczką ! Ale film na pewno będzie extra

Offline

#6 2008-06-29 15:16:10

agusia12

Wkręca się

8788463
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 102

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Edyta713 napisał:

Moim zdanie Kajol troszkę głupio się zachowywała tak zwlekając z odpowiedzią...skoro podobno Karan jest jej serdecznym przyjacielem...no mam nadzieję, ze ten film jednak będzie coś sobą reprezentował.... ale tak szczerze nie wyobrażam sobie tej pary w TAKIM filmie.

Kajol wogóle się dziwnie zachowuje


http://img105.imageshack.us/img105/340/18419573gj5.jpg

Offline

#7 2008-06-29 15:34:09

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Iza napisał:

A ja nie rozumiem czemu tak każdy czepia się Kajol. Ma status gwiazdy, więc wolno jej wszystko.
Gdybym ja była gwiazdą również nie przyjmowałabym ról w ciemno tylko najpierw chciałabym przejrzeć scenariusz.
I mi się zachowanie Kajol bardzo podoba, dba o swój wizerunek, gdyby zagrała w jednym gniocie to właśnie ten gniot byłby bardziej zapamiętany niż jej dobre role.
W Hollywood gwiazdy postępują jeszcze gorzej i nikt nie ma do nich o to pretensji, bo takie jest ich prawo.
Kajol jest bardzo ambitna i na pewno ról, które przyjmuje przykładowo Preity ona by nie wzięła.

A może to całkiem chodziło o co innego, może chodziło o kasę Kajol zwlekła dopóki nie zaproponowali jej odpowiedniej sumy za rolę.
Nigdy przecież do końca się nie dowiemy o co poszło

Absolutnie status gwiazdy nie daje prawa do tego, że można robić wszystko to, co tylko się chce! Gwiazda to osoba utalentowana, która przede wszystkim nie wywyższa się ponad innych. Dlatego Shahrukh Khan zdecydowanie zasługuje na miano gwiazdy.
Kajol w tym momencie zachowuje się jak rozpieszczona dziewczynka a nie jest już początkującą aktorką, więc powinna zachowywać się bardziej poważnie. Tak jak pisałam, jeśli chciała najpierw przeczytać scenariusz, to mogła się porozumieć w tej sprawie z Karanem, a nie oświadczać, że "w ciemno" nie przyjmie roli. Później zachowywała się tak, jakby nie chciała przyjąć propozycji Karana, aż wreszcie zdecydowała, że jednak zagra w tym filmie. No co to ma być? Na miejscu Karana podziękowałabym Kajol. Jeśli on jest je przyjacielem, to ona chyba wie, że nigdy nie zaproponowałby je roli, która byłaby rysą na jej karierze. Dlatego też uważam, że taka postawa Kajol jest po prostu niedopuszczalna.
Jeśli zaś chodzi o sam film to myślę, że zapowiada się ciekawie .

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#8 2008-06-29 23:13:02

Iza

Dobry dyskutant

4583550
Skąd: Glin/Irlandia
Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 1303
Punkty: +1
Opis: It's good to be back :)
Aktor: Jared Leto chwilowo :P
Duet: Wire to Wire :)

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Widzisz mamy odmienne zdania
Ja też jestem zarozumiałą, rozpieszczoną, przemądrzałą dziewczynką więc całkowicie rozumiem zachowanie Kajol.
Przyjaciel czy nie przyjaciel, w biznesie nie ma sentymentów trzeba być twardą sztuką a Kajol taka właśnie jest.
Woda sodowa uderzyła jej do głowy, wcale się nie dziwię Najpierw każdy wielbi Kajol a potem wiesza za niej psy ówcześnie kreując jej wyniosłość.
Poza tym każdy kij ma dwa końce. Z Kajol zrobili princesskę więc się tak zachowuje.
Hollywoodzkie gwiazdy bywają naprawdę gorsze a tutaj biednej Kajol (bo tylko chciała przeczytać scenariusz do czego ma absolutne prawo) dostało się.


http://i47.tinypic.com/2zpl2j6.jpg

Offline

#9 2008-06-29 23:42:26

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Pewnie, że miała prawo przeczytać scenariusz i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby dogadała się w tej kwestii z Karanem a nie publicznie miała jakieś zastrzeżenia Nie sądzę, że się na niej "wiesza psy". To, że ją lubię nie znaczy, że mam za każdym razem mówić, że jest super, chociaż w moim mniemaniu w danym momencie taka nie jest
Masz rację, że na ten temat mamy raczej odmienne zdania , bo ja - jak już wspominałam - uważam, że bycie gwiazdą nie daje prawa do robienia tego co się danej osobie podoba Na miano gwiazdy trzeba sobie zasłużyć - niestety, niektórzy aktorzy o tym zapominają i nadużywają swojej popularności, co moim zdaniem jest tylko ich minusem a nie zaletą

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#10 2008-06-30 11:49:27

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Zgadzam sie z wami że Kajol troche zbyt długo zwlekała z odpowiedzią ale to nie oznacza że jest zuchwała !!! Ale super że sie zgodziła bo duet SRK - Kajol jest NAJLEPSZY !!

Wejdźcie na mojego blooga     www.kajolkhan.bloog.pl             troszke jest tam o  My name ist Khan

Offline

#11 2008-06-30 12:46:36

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

przesadzacie dziewczyny... tak naprawde nie wiadomo o co jej chodziło... moze sie pokłócili i nie chciala grac... moze miala inna propozycje... moze... moze... moze...
my poprostu nie wiemy o co chodzi... miala swoje powody...
ale wyszło dobrze bo zagra powinnismy sie cieszyc bo film zapowiada sie super...

pozdrowionka


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#12 2008-06-30 14:59:28

Takia

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 35

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Witam. Jestem tu nowa ale w temacie;) Zgadzam się z anulką. Nigdy nie dowiemy się naprawdę jakimi osobami są gwiazdy. Ale i tak ich lubimy bo dostarczają nam dużo wrażeń. Chociażby SRK - lubimy go za to jakie role gra 
i za to jakim jest człowiekiem choć nie wiemy tak naprawdę jaki jest - mozemy tylko przypuszczać. . Bardzo mi się podoba to, że aktorzy angażują się w różne charytatywne sprawy - to czyn godny podziwu. Niedawno na tym forum czytałam wywiad z SRK, w którym powiedział "Nie jestem arogancki lecz znam swoją wartość" Te słowa utkwiły mi w pamięci. A co do Kajol. Myślę, że Kajol ma prawo do przeczytania scenariusza. I co ma do tego, że przyjaźni się z Karanem?  W biznesie nie ma czasu na sentymenty. Jutrzenko masz rację - na miano gwiazdy trzeba zasłużyć. I tak jak juz napisałam wcześniej. Nie wiemy jacy są - ich czyny o tym mogą świadczyć.  Tak naprawdę kochamy SRK i Kajol. Nieważne czy się lubią. Oglądam właśnie żone dla zuchwałych - taki klasyk, a chemia na ekranie pomiędzy nimi jest tak widoczna, że trudno wzrok oderwać. pozdro:)


Gdyby księżyc miał nas do siebie przekonać, powiedziałby: "Juz czas zrzucić wstydu zasłone i zbłądzić"

Offline

#13 2008-06-30 19:01:17

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

sitka napisał:

przesadzacie dziewczyny... tak naprawde nie wiadomo o co jej chodziło... moze sie pokłócili i nie chciala grac... moze miala inna propozycje... moze... moze... moze...
my poprostu nie wiemy o co chodzi... miala swoje powody...
ale wyszło dobrze bo zagra powinnismy sie cieszyc bo film zapowiada sie super...

pozdrowionka

Wydaje mi się, że każdy inaczej będzie postrzegał postawę Kajol. Ja, jak już kilkakrotnie napisałam, uważam że zachowała się nieodpowiednio . Doskonale wiem, że mogła mieć różne powody, które być może skłaniały ją do odmówienia zagrania w tym filmie. Cóż, byłoby to przykre, bo nie ulega wątpliwości to, że Kajol i SRK jako para filmowa są wspaniali, ale mimo to, poza nią są jeszcze inne aktorki, które chętnie zagrałaby tę rolę i na pewno wcale nie gorzej

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#14 2008-07-01 09:56:10

Takia

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 35

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Jutrzenko wcześniej napisałaś, że na miano gwiazdy trzeba zasluzyć. Dla mnie gwiazdą jest ta osoba, która troszczy sie o innych... co o tym myślisz?


Gdyby księżyc miał nas do siebie przekonać, powiedziałby: "Juz czas zrzucić wstydu zasłone i zbłądzić"

Offline

#15 2008-07-01 10:29:11

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Troszczy się o innych, czyli swoich fanów czy o kogoś ze swojej rodziny? Zależy co masz na myśli, bo w przypadku Kajol, ktoś może powiedzieć, że tak bardzo troszczy się o córkę, że nie chce jej zostawiać samej Taka postawa to po prostu macierzyństwo i troska o własne dziecko, więc jest to typowa postawa każdej mamy i gdyby troskę interpretować jako cechę gwiazdy, to wówczas wszyscy bylibyśmy gwiazdami, bo każdy z nas się o kogoś troszczy
Jeśli chodzi o troskę o fanów - to raczej byłoby to na tyle logiczne, że ludzie stają się gwiazdami nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale przede wszystkim dzięki uwielbieniu fanów więc jeśli gwiazda troszczy się o nich, to wyraża swój szacunek wobec tych ludzi. Jak widzisz troszczenie się o kogoś można interpretować na różne sposoby. Ja jednak nie wiem, co dokładnie miałaś na myśli, więc trudno mi precyzyjniej odpowiedzieć na Twoje pytanie

Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

#16 2008-07-01 14:44:11

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Ona wybiera tylko najlepsze scenariusze więc może coś jej w tym nie pasowało.


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

#17 2008-07-02 11:35:16

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Co było przyczyną zmiamy zdania tego się nie dowiemy.Zgadzam się,z tym co napisała Jutrzenka każda gwiazda ma swoje kaprysy i humory przecież gwiazdy to też ludzie.

Offline

#18 2008-12-17 19:28:15

szepszyna

Bollyamator

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 56
Opis: Żyj jak gdyby jutra nie było..
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Kajol :)

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

Za pierwszym razem Kajol mogła się nie zgodzić ze względu na męża który nie chciał by zagrała z SRK (Ayaj i SRK się nie lubią i ten drugi nie został zaproszony na  slub) natomiast na zmiane jej decyzji mogła wpłynąć przyjacielska zażyłość między shah rukiem, karanem i nia samą

PS: Najlepsze w tym wszystkim jest to że Kajol i Shah rukh jednak ze sobą zagraja ku ucieszce fanów

Offline

#19 2008-12-17 20:47:27

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: Kajol i SRK razem w My name is Khan

szepszyna napisał:

Za pierwszym razem Kajol mogła się nie zgodzić ze względu na męża który nie chciał by zagrała z SRK (Ayaj i SRK się nie lubią i ten drugi nie został zaproszony na  slub) natomiast na zmiane jej decyzji mogła wpłynąć przyjacielska zażyłość między shah rukiem, karanem i nia samą

PS: Najlepsze w tym wszystkim jest to że Kajol i Shah rukh jednak ze sobą zagraja ku ucieszce fanów

Ja już normalnie nie potrafię... Już nie mam sił... W ogóle skąd ludzie biorą takie (nie stwierdzę jakie) plotki?! Sorry, ale ja już normalnie nie wytrzymuję.

Na początku, rozwieję myśli że SRK nie był na ślubie Kajol:
http://img397.imageshack.us/img397/9643/gshahflyut4cv4.jpg

Po drugie: wklejam tutaj mój ''referat'' z wątku 'Flirt między SRK I Kajol (?)'


Zgadzam się z Victorią. Spekulacja, że Kajol i Shahrukh mieli jakiś romans albo coś jest najgłupszą plotką jaką kiedykolwiek udało mi się usłyszeć.

anulka napisał:

Ostatnia na necie znalazłam plote o tym że podobno kiedyś Kajol i Srk coś łączyło i właśnie dlatego ana długo nie chciała sie zgodzić na zagranie w Khanie !!!

A dlaczego nie była pewna czy ma grać w Khanie? Ludzie! Dobrze wiecie, że jak Kajol ma zostawić dziecko choćby na krótki czas to dostaje histerii! Musiała to przemyśleć, przede wszystkim stwierdzić, czy scenariusz jest dobry i zdecydować. Czy każdy w życiu musi odejmować decyzje na tzw. spontana?


Poza tym, jak prawdziwy fan Kajol 'z krwi i kości' może w ogóle myśleć, że taka brednia mogła być prawdą? Dla tego kto myśli, że ta plotka to prawda: wyobraź sobie, że masz męża i kochasz go nad życie, masz też bardzo dobrego kumpla z którym się świetnie dogadujesz, ale jest tylko dobrym przyjacielem i nagle wszyscy, których znasz i nie znasz, całe miasto huczy o tym, że masz romans z tym kolegą. Postaw się w tej sytuacji. Myśląc że ta plota jest prawdą sprawiasz przykrość Kajol, więc jak możesz uważać się z jej fana?

Miss Roshan napisał:

Po cześci to prawda.Kajol i SRK byli razem.Ale się rozstali.Między innymi dlatego że Kajol nie podobało się to że SRK gra w filmach więcej od niej,ale tak naprawdę powodów było mnóstwo.

Pomyślmy logicznie: jak to możliwe, jeżeli Kajol i Ajay są parą od powstania filmu 'Hulchul' z 1995r., a Kaju z SRK zna się od 1992 r od powstania filmu 'Baazigar'? Na dodatek w 1992 r. Shahrukh już miał żonę. Biorąc pod uwagę, że może mieć wiele kobiet ze wzgl na wiarę - drugi argument: SRK sam mówił, że polubił się z Kajol dopiero podczas kręcenia 'DDLJ' z 1995r. Kajol raczej z dwoma facetami na raz nie mogła być.


Victoria napisał:

Owszem nigdy zarówno SRK jak i Kajol nie kryli swojej sympati wzgledem siebie (za co mąż Kajol nie był fanem zarówno SRK jak i Karana).

Tu sienie zgodzę z Victorią.
A jeśli chodzi o tzw. konflikt Ajay'a z SRK i Karanaem - to też jest tylko głupia PLOTKA
Karan sam mówi, że to są tylko pogłoski i bardzo lubi Ajay'a. Tak samo mówił SRK. Karan gdy był u państwa Devgan w domu jeszcze przed premierą UMAH, Ajay pokazywał mu fragmenty filmu. Ajay mówił też, że te plotki są nie prawdą. Po prostu rzadko ma okazję widywać się z nimi i nie maja okazji pracować razem. A jakby się nie lubili to po pierwsze: nie powstał by film Kaal (2005) taki jaki jest /zagrał w nim główną rolę Ajay, reżyserem był Karan a producentem SRK/, po drugie: ta trójka by nie mówiła tak dobrze o sobie wzajemnie w wywiadach.


P.S. Nie pisałam tego po to, żeby pokazać komuś, że wiem lepiej, albo żeby broń Boże obrazić kogoś, po prostu tłumacze na spokojnie (bądź i nie ;P ) jak sprawa stoi i co się dowiaduję z najprawdziwszych wywiadów a nie z jakiś (nie urażając jakiś serwisów internetowych) stron plotkarskich, które szukają sensacji i chcą na siłę komuś niszczyć życie.

Offline

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Kajol i SRK razem w My name is Khan
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Benasque Hotels Antigua & Barbuda Boende Parnamirim