Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-07-24 22:15:49

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Welcome (2007)

Welcome (Hindi: वेलकम, Urdu: ویلکم) http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/f/f4/Welcome_poster_2007.jpg/200px-Welcome_poster_2007.jpg


To Bollywoodzki film z 2007 r. w reżyserii Anees Bazmee.
Premiera filmu 21 grudzień 2007
Czas trwania 158 min.
Muzyka: Sajid-Wajid, Anand Raj Anand, Himesh Reshammiya.
Produkcja: Firoz Nadiadwala
Scenariusz: Anees Bazmee, Abbas Tyrewala


Obsada

* Akshay Kumar... Rajiv
* Anil Kapoor... Sagar Pandey "Majnu Bhai"
* Nana Patekar... Uday Shetty/Don
* Katrina Kaif... Sanjana Shetty
* Paresh Rawal... Dr. Ghungroo, wuj Rajiva
* Feroz Khan... Ranveer Dhanraj Xata "RDX"
* Malika Sherawat... Ishika
* Sunil Shetty ... występ specjalny jako on sam
* Supriya Karnik ... żona Ghungroo
* Malaika Arora Khan... występ w piosence  'Hoth Rasiley'


Fabuła

Dr Ghunghroo (Paresh Rawal) chce ożenić swojego siostrzeńca Rajiva (Akshay Kumar) z dziewczyną z porządnej rodziny. Don Mafii - Uday Shetty (Nana Patekar), pragnie wydać swoją siostrę Sanjanę (Katrina Kaif) za porządnego człowieka . Uday wraz z bratem Majnu (Anil Kapoor) postanawiają podstępem ożenić Rajiva z Sanjaną. Gdy jednak Dr.Ghunghroo dowiaduje się, że Sanjana jest siostrą Dona Mafii ucieka z rodziną z miasta, by nie dopuścić do tego małżeństwa. Postanawia jednocześnie wydać Rajiva za poznaną dziewczynę, którą uznaje za godną żonę dla swojego siostrzeńca. Nie wie jednak że jest to Sanjana a tymczasem sam Rajiv poznając Sanjanę zakochuje się w niej. Sytuacja się komplikuje coraz bardziej zwłaszcza gdy prawda wychodzi na jaw. Czy Rajiv i Sanjana pobiorą się, jak rozwiążą piętrzące się problemy? tego dowiecie się oglądając film


Trailer




Piosenki

Hoth Rasiley - Shankar Mahadevan, Anand Raj Anand, Shreya Ghosal    
Insha Allah - Krishna, Shaan, Akruti Kakkar, Himesh Reshammiya    
Kola Laka Vellari -Himesh Reshammiya    
Kiya Kiya - Anand Raj Anand, Shweta Pandit    
Uncha Lamba - Anand Raj Anand, Kalpana    
Welcome - Shaan, Soumya Raoh, Wajid

__________________________________________
źródło: wikipedia oraz mój opis filmu


Moje wrażenia

Oceniam na 5 bo nieźle się bawiłam, sporo w tej historii groteski, przesadnym scen, ale wszystko zamierzone i bohaterowie specjalnie w ten sposób zostali pokazani. Mi się podobało, zwłaszcza aktorzy moim zdaniem świetnie się spisali: Akshay, Anil i Nana byli świetni, wujek czyli Paresh też W dodatku bardzo fajne piosenki i ten aktor co grał Luckiego syna RDX, nie wiem jak on się nazywa, ale rozwala mnie samym swoim wyglądem. Zaraz przypomina mi się Sunday jak mówił tym uroczym głosikiem

Offline

#2 2009-02-08 14:30:03

Kajol150

Bollyamator

10804132
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 42

Re: Welcome (2007)

Superowski film-moj pierwszy ogladalam go w kinie dzieki niemu poznalam magie bollywood i zaczelam ogladac bollywood filmy


Bollywood - SRK+Kajol Forever
[img] http://static.tumblr.com/ecdb054784c0de … c_srk1.png[/img ]

Offline

#3 2009-07-04 21:31:12

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Welcome (2007)

Welcome pierwszym filmem? Ja bym się chyba przeraziła tak dużą dawką humoru ^^


Welcome to bardzo dobra komedia. Chociaż przyznam, pierwsze minuty trochę mnie nużyły. Mimo że głównymi bohaterami byli Akshay i Katrina, to aktorzy drugiego planu skradli im ekran tylko dla siebie. Przyznam, że Akshay słodki, bardzo dobrze zagrał, Katriny było jak na lekarstwo, ale ładnie się prezentowała. Za to Nana i Anil po prostu cud, miód i orzeszki. Gdy ich widziałam uśmiech sam wypływał na twarz. Do tego grona zaliczę również Paresha, którego cenię jako aktora komediowego. Obok nich jeszcze Mallika, która dla mnie zawsze pozostanie trochę za sztuczna. Mam nadzieję, że jej najnowszy film to zmieni. Co do fabuły, to pokręcona, jak to zwyczajowo w komediach bollywoodzkich. Pełno nieporozumień, pechowych zagrań, ciekawych wyjść z sytuacji krytycznych. Humor na dość wysokim poziomie. Muzyka niestety w mojej ocenie kuleje, ze względu na to, że nie wpada od razu do ucha. Teledyski podobnie. Cóż, ciekawy motyw przewodni, ale najbardziej podobała mi się Uncha Lamba Kad. Po kilkakrotnym przesłuchaniu ścieżka bardziej przypada do gustu.
Ulubione sceny:
* Katrina nabierająca Akshaya;
* Nana jako aktor („świeża cebulka” xD);
* Anil malujący wypadek („zsunąłem się, - zasnąłeś?” i te gogle xD);
* rozmowa telefoniczna Anila i Paresha;
* cała końcówka od ucieczki Lucky’ego;

Oceniam na 5

Ostatnio edytowany przez Mirya (2009-07-04 21:31:27)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#4 2010-07-09 22:42:04

 Salmanka

Wkręca się

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 217
Punkty: +4
Opis: Salman - Jedyny Król Bolllywoo
Aktorka: Katrina Kaif
Aktor: Salman Khan
Duet: Salman Khan z każdym i każdą

Re: Welcome (2007)

Komedie z Akshayem Kumarem bardzo mi się podobają., zauważyłam to po Jannemann i Namastey London. Zresztą Welcome to nie tylko Akshay, ale również cudowni w tym filmie: Anil Kapoor i Nana Patekar. Obok nich znany z ról komediowych Paresh Rawal oraz aktor starszego pokolenia Feroz Khan. Heroiny to Katrina Kaif i Mallika Sherawat. Gościnnie pojawia się nawet Sunil Shetty i Vijay Raaz. Obsada jest niesamowita! Uśmiałam się jak nie wiem z ich eksców. Podobało mi się wszystko. Pomysł, fabuła (inteligentnie zakręcona), role męskie i żeńskie, choć męskie były fajniejsze, przyznam, że Katrinka wypadła świetnie i była śliczna , bardzo śliczna , cudnie tańczy i robi fajne minki :razz: Cały film jest bardzo fajną i lekką komedią chyba gangsterską .
Poczucie humoru w Welcome jest na poziomie, mamy ciekawą akcję, a punkt kulminacyjny, czyli w tym przypadku sam koniec filmu jest cudowny nie można było tego inaczej zrobić , śmiałam się już na całego. Na dodatek również w tym samym czasie się niepokoiłam. Reżyser umiejętnie połączył dobry humor razem z odpowiednio zbudowanym napięciem.

Aktorzy zagrali fantastycznie. Ich role były przezabawne.
Welcome jest czaderskiei myślę, że ekipie filmowej wyszło znakomicie.
Ponoć Welcome jest podobny do angielskiego Mickey Blue Eyes. Mickey Blue Eyes nie znam, więc potwierdzić nie mogę, ale dla mnie Bollywoody zawsze są lepsze!!!
Welcome miał piękne wejście finansowe w pierwszym tygodniu. Nawet większe niż Dhoom 2 i jest to drugi film po Om Shanti Om, który w pierwszych dniach zarobił maksymalną kwotę 40 crore. Duży wzrost finansowy przyhamował się w związku z pojawieniem się w tym czasie Aamirowego Taree Zameen Par.
Reżyser Welcome - Anees Bazmee zrobił również No entry - film, który mi się nie podobał. Welcome podobnie jak No entry jest komedią, jest wart obejrzenia dla każdego Bollymaniaka. i napewno się spodoba daje za to głowe a No enter się może schować tam mnie nawet Sallu mój kochany wkurzał i była to tandetna komedia taka na przewijanie do scen z Sallu bo był sexy  :razz: :

W Welcome Anil Kapoor wygląda niesamowicie! Jest przystojny, gra świetnie . Podobnie z Nana Patekarem. Jako bogaty Don rozbraja mnie swoim dobrym sercem i troską. Obydwaj przechodzą sami siebie .
         
  Aktorzy cudownie bawili się w czasie kręcenia scen. Było parę fragmentów, gdzie sami nie wyrabiali ze śmiechu, ale reżyser postanowił zostawić te sceny bez zmian. I bardzo fajnie! Komedia jeszcze bardziej w ten sposób zyskuje w moich oczach. Oby więcej tak czaderskich rozweselaczy!                                 

Film się cudownie ogląda z zapartym tchem i umiera ze śmiechu.

Go trzeba koniecznie zobaczyć, trzeba, trzeba, trzeba, trzeba  :wink:

Aaaaaaaaaaaaa.... muzyczka jest zaczepista , pasuje do filmu

Offline

#5 2014-01-06 17:29:53

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Welcome (2007)

Bardzo fajna komedia.
Świetna rola Akshaya.
Moja ocena to 5.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#6 2014-01-06 17:50:53

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Welcome (2007)

Bardzo dobra komedia. Ubawiłam się po pachy. Daję 5.

Offline

#7 2015-11-28 17:17:31

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Welcome (2007)

Zabawna komedia, można sporo się pośmiać. Obsada poradziła sobie świetnie. Daję 5


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl