Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-08-02 21:08:37

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Wyczyny kaskaderskie Akshaya Kumara

http://www.glamsham.com/movies/scoops/08/aug/Akshay-Kumar.jpg
Podczas kręcenia scen w SINGH IS KINNG na Złotym Wybrzeżu w Australii, Akshay Kumar miał mieć ujęcia ze skuterem wodnym na głębokiej wodzie, ale jak się okazało do tego potrzebna jest specjalna licencja.

Producent Vipul A. Asah wyjawia "Trzy dni zajmuje uzyskanie licencji na używanie skutera wodnego, ale Akshay wyjaśnił że ma ograniczenia czasowe. Zrobił trzydniowy kurs w 12 godzin. Wstał przed 6.00 rano a przywiózł pozwolenie o 7.00 po południu. Musiał zdać pisemny i praktyczny test".

Scena akcji którą kręcimy jest jedną z najdroższych jaką kiedykolwiek widział Bollywood i jest reżyserowana przez Danny'ego Baldwina.

Akshay śmieje się, "Przechodzenie przez teoretyczny i praktyczny test było jak cofnięcie się w czasy szkolne!"

Danny Baldwin jest nieprawdopodobnie popularnym koordynatorem scen kaskaderskich w Australii, który brał udział w ponad stu filmach i telewizyjnych serialach. Pracował nawet z takimi gwiazdami jak Tom Cruise w THE LAST SAMURAI czy Michael Douglas w THE GHOST AND THE DARKNESS.

Komentując jak doszło do tego, że Baldwin został zatrudniony, Shah mówi, "Kiedy robiliśmy sobie rundkę po Australii widzieliśmy sporo show na żywo i spotykaliśmy wielu speców, techników.Ale kiedy zobaczyliśmy czystą energię w Dannym i jego styl w akcji wiedzieliśmy że to jego potrzebujemy. Piękne w akcji w SINGH IS KINNG jest nie tylko to że świetnie wygląda, ale też to że wywołuje śmiech u widowni."

W reakcji na to, iż poziom atrakcyjności scen akcji w SINGH IS KINNG jest zbliżony do DHOOM 2, Vipul dodaje, "Jest podobny jedynie w jakości. Tutaj są bardzo wysoko kwalifikowane sekwencje akcji. Akshay musiał być bardzo ostrożny w pewnych ujęciach, na przykład, podczas sceny gdy musiał skoczyć z jadącej windy do kolejnej bez żadnej zabezpieczającej linki. Ale Akshay to Akshay! Zrobił to wykazując wiele polotu i zręczności. Życzę wiele radości przy oglądaniu filmu!"

Oczekiwanie na film nie jest już tak długie, ponieważ film ma mieć premierę 7 sierpnia w czwartek
Ja już się w każdym razie nie mogę doczekać bo bardzo jestem ciekawa tego filmu.________________________________________________________
źródło: www.glamsham.com

Offline

 

#2 2008-08-03 12:35:00

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Wyczyny kaskaderskie Akshaya Kumara

oooo to juz teraz jest premiera wow dopiero co slyszalam o nakrecaniu go ;p szybcy sa ;p
nie moge sie doczekac


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl