Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Katrina
  •  » Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki w Szwajcarii"

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

PauliAnjaliFy
2012-10-31 21:00:48

Katrina Kaif: „Niestety nie będziemy kręcić piosenki tytułowej w Szwajcarii.”
http://img441.imageshack.us/img441/5217/moviecloudzcomhotkatrin.jpg
    Aktorka Katrina Kaif, która do tej pory nie mogła doczekać się kręcenia tytułowej piosenki filmu ”Jab Tak Hain Jaan” z SRK w Szwajcarii, jest przygnębiona odejściem Yasha Chopry,  czuje, że zostanie pozbawiona kultowych momentów głównej heroiny, stworzonych i wykorzystywanych w tak wielu filmach Mistrza.

Część z niedokończonego utworu miała zostać nakręcona w Szwajcarii, kraju, którego malownicze piękno zostało ukazane w wielu filmach Yasha Chopry.  Reżyser miał się udać do Szwajcarii w tym miesiącu, jednak na skutek  gorączki denga, przebywał w szpitalu od 13 października.
Zmarł 21 października.

Katrina miała mieć na sobie białe, szyfonowe sari zaprojektowane na potrzeby filmu przez Manisha Malhotrę.

”To smutne, że nie udało nam się jej [piosenki] nakręcić. Mieliśmy wybrane jedno z dwunastu zaprojektowanych sari.  Pamiętam go [przyp. tłum.Yasha Choprę] jak mówił, że w tym będę kręcić w Szwajcarii.”- powiedziała aktorka dziennikarzom, podczas konferencji prasowej „Jab Tak Hain Jaan”.

”Mieliśmy zaplanowane sekwencje dla tej piosenki, co i w jaki sposób nakręcić, z zimną wodą i tym wszystkim.  Przykro mi, że nie będę mogła wziąć w tym udziału.” – dodała.

SRK, który współpracował z Yashem Choprą przy takich filmach jak: „Daar”, „Dil To Pagal Hai”  czy „Veer-Zaara” mówi, że kręcenie tej piosenki bez Yashaji, nie mogłoby zgadzać się z Jego [przyp.tłum. Yashaji] własną wizją.

”Niewielka część piosenki miała zostać nakręcona w Szwajcarii, wszyscy bardzo tego chcieliśmy. Jednak nie mamy serca by móc to teraz uczynić. Dołożymy wszelkich starań, jeśli przyjdzie nam coś kręcić. Sądzę, jednak, że mamy wystarczająco dużo gotowego już materiału.”- powiedział Shahrukh.


”Jab Tak Hain Jaan” film w reżyserii Yasha Chopry, gdzie w głównych rolach występują: Sharukh Khan, Katrina Kaif i Anushka Sharma wchodzi do kin już 13 listopada.

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl