Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

anabell_22
2013-03-26 18:19:57

Powiem szczerze, że jakoś cały czas wierzyłam, że ona się jeszcze zejdzie z Salmanem... byli świetną parą . No ale cóż, z Ranbierem też wyglądają całkiem nieźle.

Svasti
2013-03-26 15:01:02

Ranbir i Katrina już się nie ukrywają?Wygląda na to, że Ranbir Kapoor i Katrina Kaif przestali się ukrywać. Ta zmiana dokonała się po tym jak Ranbir ostatnio oświadczył, że nie jest zakochany w swojej byłej, Deepice Padukone.

Źródło wyjawia:

"Para wydawała się cieszyć się przyjemnym wspólnym niedzielnym popołudniem. Kat zauważono, gdy wychodziła z domu Ranbira, Krishnaraj, wyglądała promiennie i szczęśliwie. Ranbir poszedł za nią kilka minut później. Kat wróciła z powrotem do miasta, aby dalej trenować do swojego zbliżającego się filmu Dhoom 3, a także do swojego występu na uroczystości otwarcia IPL. Ponieważ oboje są zajęci swoimi filmami, para zdecydowała się spędzić jakiś czas razem, zwłaszcza, że mieli dla siebie dom parterowy - Rishi i Neetu (przyp. tłum. Rishi i Neetu Kapoor - ojciec i matka Ranbira) są zajęci kręceniem zdjęć w Delhi."


Trochę wcześniej media donosiły o samochodzie Ranbira, który zaparkowany był w godzinach rannych przed domem Katriny.


http://img69.imageshack.us/img69/5904/ranbirkapoorkatrinakaif.jpg


____________
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiorniki na zbiorniki p-poż więcej… zory.szamba-betonowe360.pl więcej informacji hodowla psów rasowych hotelzamek.com.pl noclegi w Kopalinie