Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-05-01 15:41:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Big B zagra rolę Feroz Khana w filmie 'Welcome Back' ?

Big B zagra rolę Feroz Khana w filmie 'Welcome Back' ?Anees Bazmee potwierdza, że w sequelu jego hitu z 2007 roku 'Welcome' zagrają Nana Patekar i Anil Kapoor wraz z Johnem Abrahamem, który w przeciwieństwie do niektórych plotek nie zagra podobnej roli do tej, którą grał Akshay Kumar.

Anees wyjaśnia, "John Abraham odgrywa wiodącą rolę w 'Welcome Back'. Dołącza on do Nana Patekar i Anila Kapoor, którzy byli już wcześniej częścią Welcome. Jednak John nie wchodzi w rolę Akshay Kumara, jak przedtem mówiono. Usunęliśmy części Akshaya i stworzyliśmy nowego bohatera. Więc rola Johna jest zupełnie inna. Co do Nana i Anila, to będą Oni ponownie wcielać się w role Udaya i Majnu".

Najwyraźniej po tym jak producent Feroz Nadiadwala pokłócił się z Akshayem Kumarem, postawił On Aneesa przed dylematem, jako że ten miał dość ciepłe stosunki z gwiazdą. Początkowo planowano sprowadzić Johna, by ten zastąpił Akshaya. Ale kiedy Anees czuł, że Akshay być może będzie urażony, jeśli zostanie zastąpiony przez innego aktora, rola została odrzucona, a została napisana zupełnie nowa dla sequelu 'Welcome Back'.

Producenci mają jednak inny problem, mianowicie kto zastąpi charakter, grany przez Feroz Khana. Jego ostatni występ na ekranie był najbardziej stylowy, Khan grał w Welcome super-silnego dona o imieniu RDX.

Źródła mówią, że Amitabh Bachchan zastąpi Feroz Khana w filmie. Anees powiedział: "Feroz zagrał świetną rolę dona któremu nawet sami Nana i Anil się pokłonili. Niestety dla nas, Feroza nie ma już z nami. I możemy myśleć tylko o jednym aktorze, który może zagrać tę rolę. I jest to Amitabh Bachchan".

Harmonogram Big B jest bardzo napięty. Jeśli tylko kalendarz pozwoli, to być może zobaczymy Big B w dużej roli Feroz Khana.


http://content.bollywoodhungama.com/news/display%20image/265x190%20jpeg/64410644.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprzedaj napój caprio lakierowanie proszkowe aluminium klasyfikacja clp