Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Salman nie zagra u boku Katriny w następnym filmie Kabira Khan

#1 2014-05-12 10:48:25

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Salman nie zagra u boku Katriny w następnym filmie Kabira Khan

Salman nie zagra u boku Katriny w następnym filmie Kabira KhanFilm Kabira Khan - ‘Ek Tha Tiger’ z Katriną Kaif i Salmanem Khan okazał się wielkim hitem, reżyser postanowił więc ponownie zrobić film z Katriną w czołówce, pojawiły się więc spekulacje, dotyczące tego, kto ma zagrać u boku aktorki. Często pojawiało się nazwisko Salmana Khan, ale według poufnych informacji, Sallu nie zagra naprzeciwko Katriny.

Najwyraźniej Kabir Khan ma na uwadze inne nazwiska, ale nie jest jeszcze gotowy do ich ujawniania. Kat pracowała z Salmanem w "Ek Tha Tiger" po zerwaniu z nim, ale teraz wydaje się, że po tak długiej przerwie, powrót do gry z Salmanem nie wchodzi grę. Aktorka nie jest gotowa na takie ryzyko ze względu na jej związek z Ranbirem Kapoor.

Katrina związała się z Ranbirem po zerwaniu wszelkich relacji z Salmanem Khan, teraz mówi się, że para, chce oficjalnie ogłosić swój związek. Ranbir nabył podobno przytulne mieszkanie w Bandra, gdzie ma zamieszkać razem z Katriną.

Głośno mówi się również o tym, że para wyda przyjęcie - parapetówkę, podczas której ogłoszą swój związek. Razem spotykają się i omawiają szczegóły z dekoratorem wnętrz, który ma urządzić ich miłosne gniazdko.

Innym powodem, dla którego reżyser nie sfinalizował Salmana Khan do swojego filmu, są sprawy sądowe aktora. Sprawy te nie przemawiają za Salmanem i oczekuje się, że może pójść za kraty nawet na 10 lat, także pozostali filmowcy, którzy już zaangażowali Salmana do swoich projektów, obawiają się co dalej z ich filmami. Salman zyskał już 500 crore, tak więc, jeśli aktor pójdzie do więzienia, będzie to oznaczać wielkie straty dla tych twórców. Nic dziwnego, że Kabir nie chciał ryzykować.

Obecnie reżyser jest zajęty kręceniem filmu "Phantom" z Saifem Ali Khan i Katriną Kaif.http://www.bolegaindia.com/images/gossips/salman_katrina_post_1344233541.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Salman nie zagra u boku Katriny w następnym filmie Kabira Khan
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://nanomatcellxyz.eu Szamba betonowe Mikołajki http://www.dobreforum.pl http://www.ciazowy.pl http://wsparcie-dla-firm.pl