Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2018-11-04 17:12:27

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 23015

Shah Rukh Khan: nie jestem wystarczająco dobry

Shah Rukh Khan: nie jestem wystarczająco dobry


Może być 'Królem Khanem' z Bollywood, ale są chwile w jego życiu, gdy czuje się jak 'przegrany', coś, co tylko popycha go do cięższej pracy.

"Czuję się jak nieudacznik, pewnego dnia byłem z Aamirem Khanem, a on zapytał mnie: Dlaczego taki jesteś, Shah, dlaczego tak myślisz? Po rozmowie dowiedziałem się, że on także myśli w ten sam sposób, nie pytał mnie ot tak, chciał poznać odpowiedzi dla siebie."
- powiedział Shah Rukh w piątek podczas premiery trailera do swojego nadchodzącego filmu Zero.

53-letnia gwiazda uważa, że "zawsze ważne jest, aby brakowało zbytniej pewności siebie."

"Nadmierna pewność siebie jest gorsza niż poczucie nieudacznika, uważam, że pracuję ciężej kiedy myślę, że nie jestem wystarczająco dobry, zawsze czuję, że nie jestem wystarczająco dobry, czasami żartuję, że nie wiem jak się tańczy."


Shah Rukh gra rolę niskiego człowieka w filmie pt. Zero Aananda L Rai, który ma ukazać się 21 grudnia.

Aktor dalej mówił, że kiedy kręcił film, były chwile wątpliwości, które, jak sądzi, są odczuwane przez każdą kreatywną osobę.

"Wszyscy mieliśmy chwile, w których zastanawialiśmy się, czy to tak ma być, czy powinniśmy to robić, czy nie? Jest tak wiele kwestii, które mają aktorzy i gwiazdy, w tym ja. Jestem niepewny czasami, czasami zbyt pewny siebie, szczęśliwy i niezwykle smutny momentami."
-  powiedział.

Zapytany, jak radzi sobie ze stresem w swoim życiu, Shah Rukh powiedział, że stres i lęk będą zawsze obecne na każdym etapie życia.

"Będzie stres w życiu, dziś mam 53 lata, a połowa mojego życia już przeszła (…) Niektóre z moich filmów wypadły dobrze, inne poniosły klęskę, niektóre rzeczy poszły dobrze, inne nie. To sprawia, że czuję się źle, może na 70 moich filmów tylko 30 wypaliło, to nie jest tak, że jest jakiś wskaźnik sukcesu, ale ostatecznie wszystko idzie dobrze.” - powiedział.



Aktor Jab Harry Met Sejal powiedział również, że zazwyczaj spędza swoje urodziny na spotkaniach z przyjaciółmi i fanami.

"Nie powinno się niczego posiadać, nie mam na własność też swoich urodzin (...), zwykle biorę kąpiel, spotykam się z przyjaciółmi, mediami i fanami, to wspaniale, że wszyscy tak bardzo mnie kochają." - powiedziała supergwiazda.

Shah Rukh Khan zagra w Zero Aanand L Rai, w którym występują także Katrina Kaif i Anushka Sharma. Film ma ukazać się 21 grudnia.


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1523193656.jpg



tłumaczone z: dnaindia


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Lodging Acapulco