Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Janhvi Kapoor cieszy się debiutem siostry Khushi Kapoor w "The Archies

#1 2022-07-20 11:47:47

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22981

Janhvi Kapoor cieszy się debiutem siostry Khushi Kapoor w "The Archies

Janhvi Kapoor cieszy się debiutem siostry Khushi Kapoor w "The Archies"


Khushi Kapoor jest gotowa na swój wielki debiut w Bollywood z "The Archies" Zoyi Akhtar, a fani nie mogą zachować spokoju. Będzie można ją zobaczyć dzielącą ekran z Suhaną Khan, Agastyą Nandą itp. w filmie będącym bollywoodzką adaptacją klasycznego komiksu. Nie trzeba dodawać, że Janhvi Kapoor i cała rodzina Kapoor są bardzo podekscytowani debiutem swojej młodszej aktorki i widać, że ją dopingują. Teraz Janhvi wyraziła swoje podekscytowanie debiutem Khushi i powiedziała, że ​​jest nim zachwycona.

Janhvi Kapoor o debiucie Khushi Kapoor


W rozmowie z India Today aktorka "Gunjan Saxena: The Kargil Girl" stwierdziła, że ​​cieszy się, że Khushi naprawdę ciężko pracuje nad swoim debiutem i ma nadzieję, że wszystko pójdzie jej dobrze.

„Odwiedziłam raz na krótko ich sesję plenerową, ich energia jest tak czysta i myślę, że tworzą coś co płynie prosto z serca i co ludzie pokochają. Te dzieciaki są tak utalentowane i tak pracowite. Widziałam moją siostrę, która pracuje niestrudzenie i pracuje naprawdę ciężko, ona brała udział w przesłuchaniu do tej roli.” – powiedziała Janhvi.




Janhvi Kapoor ostrzega trolle internetowe

Ponieważ trolle są nieodłączną częścią życia celebrytów, Janhvi ostrzegła zawistnych ludzi przed celowaniem w Khushi Kapoor. Stwierdziła, że ​​jeśli ktoś kiedykolwiek zaatakuje Khushi, powie coś o niej lub ją "strolluje", „da im popalić”.

Kiedy Janhvi została zapytana, czy jest jakaś rada, którą chce udzielić swojej młodszej siostrze, aktorka stwierdziła, że ​​Khushi nie potrzebuje żadnych wskazówek, ponieważ jest genialna.

Nadchodzące filmy Janhvi Kapoor

Już teraz Janhvi Kapoor nie może się doczekać premiery "GoodLuck Jerry". Reżyserowana przez Siddhartha Senguptę czarna komedia ukaże się 29 lipca. Współpracuje również z Varunem Dhawanem przy filmie w reżyserii Nitesha Tiwari pt. "Bawaal". Film będzie pierwszą współpracą Janhvi z Varunem i trafi na ekrany 7 kwietnia przyszłego roku. Poza tym Janhvi będzie również widziana z Rajkummarem Rao w filmie „Mr and Mrs Mahi”.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1658310429.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Janhvi Kapoor cieszy się debiutem siostry Khushi Kapoor w "The Archies
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Rawicz Oтeли Потсдам worldhotels-in Hotels Ancient Epidavros King castle