Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shraddha Kapoor o "Stree": „W chwili, gdy usłyszałam scenariusz, wiedz

#1 2023-09-04 12:34:28

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22983

Shraddha Kapoor o "Stree": „W chwili, gdy usłyszałam scenariusz, wiedz

Shraddha Kapoor o "Stree": „W chwili, gdy usłyszałam scenariusz, wiedziałam, że muszę być częścią tego wszechświata”



"Stree" to komediowy horror z 2018 roku w języku hindi, wyreżyserowany przez debiutanta Amara Kaushika i wyprodukowany przez Dinesha Vijana oraz Raj & D.K. W rolach głównych występują Shraddha Kapoor i Rajkummar Rao, a także Pankaj Tripathi, Aparshakti Khurana i Abhishek Banerjee. Fabuła oparta jest na miejskiej legendzie Nale Ba („Przyjdź jutro”) z Karnataka, zmodyfikowanej w filmie na O Stree Kal Aana („Och, kobieto, przyjdź jutro”).



"Stree", Horror-komedia: sukces wśród krytyków i komercyjny

Film opowiada o mieszkańcach miasteczka Chanderi, którzy wierzą w ducha wściekłej kobiety, zwanej „Stree”, która porywa nocą mężczyzn gdy są sami, zostawiając jedynie ubrania. Aby uchronić się przed jej gniewem, piszą krwią nietoperza „O Stree, przyjdź jutro” na wejściach do wszystkich domów i unikają samotnego włóczenia się po godzinie 22:00.

Shraddha Kapoor wciela się w anonimową kobietę, która podczas festiwalu odwiedza Chanderi i zaprzyjaźnia się z miejscowym krawcem o imieniu Vicky (Rajkummar Rao). Pomaga jemu i jego przyjaciołom w dążeniu do poznania prawdy o Stree i jej pochodzeniu. Wyjawia również, że ma powiązania z legendą i może pomóc im zakończyć terror Stree.

"Stree" został wydany 31 sierpnia 2018 roku i po premierze zyskał duże uznanie krytyków. Chwalono go za reżyserię, kreacje, scenariusz, humor i komentarz społeczny. Okazało się również głównym hitem kasowym zarabiając ponad 180,76 crores przy budżecie 14 crores.

Film otrzymał dziesięć nominacji na 64rtej ceremonii rozdania nagród Filmfare, w tym dla najlepszego filmu, najlepszego reżysera, najlepszego aktora pierwszoplanowego (Rao) oraz najlepszego aktora drugoplanowego - Tripathi i Khurrana. Zdobył nagrodę dla najlepszego debiutu reżyserskiego dla Kaushika.


W wywiadzie dla publikacji Shraddha Kapoor opowiedziała o  skończeniu 5 lat przez film i stwierdziła, że ​​film od razu ją zafascynował.

„Jestem bardzo podekscytowana, że Stree skończył 5 lat od premiery! Film nadal będzie zajmował szczególne miejsce w moim sercu. Miło wspominam moment, w którym usłyszałam scenariusz. Wiedziałam, że chcę być częścią wszechświata stworzonego przez Amara i Dinesha (Vijan, producent). Stworzenie zabawnego filmu z odpowiednim przekazem społecznościowym nie jest łatwym zadaniem, a Dinesh, Amar, Raj i DK (producenci) po prostu im się udało. Jestem niezmiernie wdzięczna za ogromną miłość do tego filmu i podekscytowanie jakie publiczność odczuwa dzięki Stree 2”.



Abhishek Banerjee, który grał Janaa, powiedział:

„Minęło pięć lat, odkąd Janaa ożył. Podróż jaką odbyła ta postać, przekroczyła moje najśmielsze wyobrażenia. Począwszy od „Stree” i rozszerzając wszechświat tej postaci, ewolucja Janaa była niezwykła. Choć rozpoczynałem swoją filmową podróż od mroczniejszych ról, rola Janaa dała mi możliwość wykorzystania humorystycznych aspektów mojego rzemiosła. Cieszę się każdą minutą grania w Jannę. Utożsamiłem się z tą postacią i mam z nią dobry kontakt. Jestem zachwycony miłością jaką obdarzyła mnie publiczność za grę Janny, i równie zachwycony faktem, że Janna wkrótce powróci ze Stree 2.”



"Stree 2" powraca z Rajkummarem Rao i Shraddhą Kapoor w rolach głównych


"Stree" to pierwsza część uniwersum horroru i komedii Dinesha Vijana, a następnie było "Roohi" (2021) i "Bhediya" (2022). Trwają prace nad kontynuacją, "Stree 2", którego premiera ma nastąpić 31 sierpnia 2024 roku, dokładnie 6 lat po prequelu.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1627308927.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2023-10-22 15:57:35

Magda111983

Bollyamator

Zarejestrowany: 2023-10-22
Posty: 2
WWW

Re: Shraddha Kapoor o "Stree": „W chwili, gdy usłyszałam scenariusz, wiedz

Chętnie też poznam odpowiedź na to pytanie.

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Shraddha Kapoor o "Stree": „W chwili, gdy usłyszałam scenariusz, wiedz
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Parczew przegrywanie kaset vhs warszawa usuwanie adblue mapa fotowoltaiki