Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol chciała zagrać rolę Rani Mukerji w Kuch Kuch Hota Hai i walczyła

#1 2023-12-13 09:08:32

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22958

Kajol chciała zagrać rolę Rani Mukerji w Kuch Kuch Hota Hai i walczyła

Kajol chciała zagrać rolę Rani Mukerji w "Kuch Kuch Hota Hai" i walczyła o to z Karanem Joharem



Debiutancki film Karana Johara "Kuch Kuch Hota Hai" ("Coś się dzieje") osiągnął status kultowego, a postacie Anjali (Kajol), Rahul (Shah Rukh Khan) i Tiny (Rani Mukerji) zapadły głęboko w pamięć fanów. Podczas niedawnej dyskusji z Rajeevem Masandem, Kajol ujawniła, że ​​walczyła z Karanem o zagranie roli Tiny w filmie.

Karan Johar kategorycznie odrzucił życzenie Kajol dotyczące zamiany ról w KKHH


Kajol powiedziała:

„Walczyłam w Kuch Kuch Hota Hai. Walczyłam z Karanem Joharem, chciałam zagrać rolę Tiny, a on odpowiedział: „Nie”. Grasz Anjali”. Odpowiedziałam: „Ale chcę zagrać rolę Tiny. Nie wiesz, co zrobię z Tiną.” Karan kazał mi przestać. Walczyłam z nim zaciekle przez 45 minut, ale kategorycznie odmówił."


Sidharth Malhotra, również obecny, z humorem zauważył, że jest całkiem zadowolony „z przebiegu filmu”.

W "Kuch Kuch Hota Hai" Kajol grała Anjali, która jest najlepszą przyjaciółką Rahula. Anjali w milczeniu żywi uczucia do swojej najlepszego przyjaciela, podczas gdy Rahul zakochuje się w Tinie, nowej dziewczynie na studiach, i ostatecznie ją poślubia. Załamana Anjali opuszcza college, by po latach ponownie spotkać się z Rahulem i poślubić go po śmierci Tiny.


Wcześniej na wydarzeniu IIMUN Karan skrytykował "Kuch Kuch Hota Hai" i stwierdził, że ​​„propaguje on niewłaściwą politykę płci”. Powiedział:

„Czuję, że dorosłem jako jednostka. W pierwszym filmie, który nakręciłem, Kuch Kuch Hota Hai, jestem głęboko przekonany, że polityka płci w tym filmie była całkowicie błędna. Propaguje niewłaściwą politykę genderową, jest w tym filmie sporo powierzchowności. Oczywiście jest w nim nostalgia, więc ci się to podoba, ale nie zarysujesz powierzchni filmu i nie zauważysz, że to, co robi Rahul, w rzeczywistości nie jest tym, czego chciałbym, żeby wszyscy Rahulowie na widowni lub wszyscy chłopcy w ogóle, robili."


Karan Johar pamięta nakręcenie sceny ponownego spotkania Shah Rukha Khana i Kajol w "Kuch Kuch Hota Hai", nie informując ich o tym


W wywiadzie dla Film Companion Karan Johar wyznał, że nakręcił scenę w "Kuch Kuch Hota Hai", nie informując o tym Shah Rukha Khana ani Kajol. Scena, o której mowa, to moment, w którym Shah Rukh ponownie spotyka się z Kajol po ośmiu latach kiedy przypadkowo spotykają się w świątyni podczas letniego obozu w Shimla. Podczas gdy SRK podąża za swoją córką Anjali, aby spotkać się z nią na obozie, nie zdaje sobie sprawy, że tamtejszą nauczycielką jest Kajol, znana również jako jego najlepsza przyjaciółka ze studiów, Anjali Sharma.

Wygląda na to, że sekwencje aktorów dotyczyły próby, ale Karan Johar w dalszym ciągu kręcił kamerą i nakręcił scenę, nie informując o tym duetu.

„Wyjaśniłem im scenę (SRK i Kajol) i puściłem piosenkę dla zapewnienia atmosfery. Oboje weszli do kadru i wystąpili. Ale zanim zaczęła się próba, powiedziałem mojemu DOPowi Santoshowi, żeby kręcił kamerą. Kiedy już skończyliśmy, powiedziałem „cięcie”.
Shah Rukh zapytał: „Teraz zrobimy ujęcie?” Odpowiedziałem: „Nie, nakręcliśmy”. Był zaskoczony” – ujawnił reżyser.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1702456167.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol chciała zagrać rolę Rani Mukerji w Kuch Kuch Hota Hai i walczyła
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl