Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 22 lata "Kabhi Khushi Kabhie Gham": Kajol ujawnia, że ​​Karan Johar ze

#1 2023-12-14 16:20:45

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22979

22 lata "Kabhi Khushi Kabhie Gham": Kajol ujawnia, że ​​Karan Johar ze

22 lata "Kabhi Khushi Kabhie Gham": Kajol ujawnia, że ​​Karan Johar zemdlał na planie, wspomina ekranowy debiut Aryana Khana; Karan Johar popada w nostalgię



Kultowy film "Kabhi Khushi Kabhie Gham" (Czasem słońce, czasem deszcz), w którym wystąpili Amitabh Bachchan, Jaya Bachchan, Shah Rukh Khan, Kajol, Hrithik Roshan i Kareena Kapoor Khan, zakończył dzisiaj 22 lata od swojej premiery, w czwartek, 14 grudnia. Film wyreżyserowany przez Karana Johara i wyprodukowany przez Yasha Johara był hitem kinowym, który pokazał emocjonalną więź rodzinną.

Z tej okazji Kajol i Karan Johar w mediach społecznościowych dzielili się wspomnieniami i nostalgią związaną z filmem.

Kajol dzieli się wspomnieniami z K3G z okazji 22-giej rocznicy


Kajol skorzystała ze swojego konta na Instagramie i udostępniła wideo zestawione z kultowymi zdjęciami z filmu, podczas których ponownie wracała do wspomnień. Post podpisała: „22 lata #k3g.. Kolejny akronim, ale tak, kolejne długotrwałe wspomnienie !!!”

Kontynuowała: „Wujek Yash faktycznie wyremontował i stworzył nowe pokoje charakteryzatorskie w studiach Filmistan na stałe tylko na potrzeby kręcenia tego filmu, ponieważ nawet  vany nie wystarczyłyby dla tak gigantycznego filmu! @karanjohar w ciągu pierwszych kilku dni na planie upadł i zemdlał z powodu odwodnienia.. było naprawdę bardzo gorąco! A to był debiut na ekranie @____aryan___..!”

Dodając dalej, napisała:

„To był też chyba mój pierwszy powrót (chociaż nie jestem pewna co do filmu) zbyt wiele powrotów było) I pierwszy i jedyny raz, kiedy stanęłam przed piramidami i naprawdę poczułam je moją duszą. więc tak, to był naprawdę OGROMNY film pod każdym względem, życiowym i kinowym!”


Instagram



Kajol miała na myśli syna SRK, Aryana Khana, który w filmie zagrał młodszą wersję postaci granej przez Shah Rukha Khana, Rahula. Był to pierwszy i jedyny występ Aryana w roli dziecięcego aktora, zanim zaczął kontynuować naukę i prowadzić działalność.


Karan Johar spisuje emocjonalną notatkę z okazji 22 lat K3G


Karan Johar podzielił się także emocjonalną sceną z filmu wraz ze szczerą notatką, która brzmiała:

„Moje coroczne przypomnienie: „Chodzi o kochanie swojej rodziny”… oraz moją publiczność, która podtrzymuje ducha #K3G przy życiu nawet 22 lata później. Wiecznie jesteśmy dozgonnie wdzięczni wspaniałej i wspaniałomyślnej obsadzie – Amitowi ji, Jaya ji, bratu Shahrukhowi, Kajol, Duggu i Bebo oraz wszystkim innym wyjątkowym osobom w obsadzie i ekipie za to, że ta podróż stała się najbardziej niezapomniana! Dziękuję dzisiaj i zawsze”


Instagram




https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 22 lata "Kabhi Khushi Kabhie Gham": Kajol ujawnia, że ​​Karan Johar ze
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue zaproszenia ślubne Hotels Dordrecht https://www.ehotelsreviews.com/ Lodging Bad Homburg vor der HĂśhe