Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Pojawił się pierwszy zwiastun "Heeramandi" Netflixa

#1 2024-02-01 11:48:57

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22979

Pojawił się pierwszy zwiastun "Heeramandi" Netflixa

Pojawił się pierwszy zwiastun "Heeramandi" Netflixa



W "Heeeramandi" rolach głównych występują Manisha Koirala, Sonakshi Sinha, Aditi Rao Hydari, Sanjeeda Shaikh, Sharmin Segal i Richa Chaddha.

W wywiadzie reżyser Sanjay Leela Bhansali opowiedział o swoim debiucie w OTT, powiedział:

„Robię duże filmy i przychodzi mi to naturalnie. Ale kiedy przyszedłem do OTT, zrobiłem coś większego, to mój największy projekt w dotychczasowej historii. Nie musiałem więc dostosowywać się do medium cyfrowego, to będzie jak oglądanie filmu."


Dodał:

„Nie ma więc co się powstrzymywać ani próbować zrobić coś innego dla OTT. Nakręciłem do tego (serialu) 8 odcinków i jest to tak wymagające, że ciągle pracuję nad scenariuszem. Trzeba spędzić więcej godzin na oglądaniu filmów niż na filmach, ale każdemu z nas sprawia to (praca) wielką przyjemność. To jest bardzo wyjątkowe. Mój drogi Moin Baig wpadł na ten pomysł 14 lat temu, ale w końcu udało się go zrealizować. Nie robię filmów umysłem, ale sercem. Heera Mandi ma bardzo szczególne miejsce."



Dzisiaj Netflix i Bhansali po raz pierwszy udostępnili zwiastun magnum opus Heeramndi Sanjaya Leeli Bhansali.

Netflix opisuje serial jako „epicką sagę o miłości, władzy, zemście i wolności, która zapowiada się na głęboką celebrację sztuki, kultury, piękna i dziedzictwa Bhansalego”. Opisuje także serial jako „projekt pasji”, nad którym Bhansali pracował przez około 14 lat.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Pojawił się pierwszy zwiastun "Heeramandi" Netflixa
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nĂĄdrĹže na technologickĂŠ tekutiny Kravaře Szamba betonowe Międzyrzecz tanie Empresa Modern Spacious 2BD Penthouse with 2 Terraces -... 4BlessingsCuracao 2D