Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-01-18 18:18:04

 Jutrzenka

Dobry dyskutant

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 1834
Aktor: Hrithik
WWW

Król Khan ciągle najlepszy

http://x.screeny.pl/ga5883/4ebad3e46b0f453ff3385610/shahrukh_khan149.jpg

Król Khan ciągle najlepszy


Wojna się zaczęła. Pretendenci do pierwszego miejsca w Bollywood robią co mogą aby odebrać tytuł Króla Khana jedynemu i niepowtarzalnemu Shahrukhowi.

Aamir kontynuując promocję “Ghajini” stara się zepchnąć Shahrukha. Salman będąc dobrym przyjacielem pomaga Panu Perfekcjoniście osiągnąć cel. Okazuje się jednak, że nie jest łatwo pokonać najlepszego z najlepszych.

Po premierze i sukcesie „Rab Ne Bana Di Jodi” Shahrukh Khan kolejny raz udowodnił sobie, że jest najlepszy. To jeszcze bardziej umacnia Jego 41 pozycję na liście 50 najpotężniejszych ludzi świata.

Wygląda na to, że Aamir i Salman muszą się bardziej starać, bo Shahrukh jest nie tylko królem box office ale jest również popularny na całym świecie.

Źródło:
www.zoomtv.in

Tłumaczenie:
Jutrzenka


http://images.tinypic.pl/i/00659/bvwvsv1y9qbj.png

Offline

 

#2 2009-01-18 19:11:04

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Kolejne bicie piany...
Aż mi się odechciewa czytania takich głupot, za przeproszeniem
Każdy, kto wydaje nowy film, marzy o wyprzedzeniu Shahrukha, a już szczególnie o zajęciu jego miejsca marzy chyba Hrithik, który nie raz to przyznawał
I czemu za każdym razem trzeba o tym pisać?
W ogóle - czy to naprawdę jest news?

Offline

 

#3 2009-01-18 19:54:55

mirka

Bollymaniak

Skąd: Planeta Volkan ;)
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 1563
Punkty: +8
Opis: Mr. Spock - Fascynujący gość
Aktorka: Madhuri Dixit
Aktor: Szaruk Khan , Leonard Nimoy

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Supriya napisał:

Kolejne bicie piany...
Aż mi się odechciewa czytania takich głupot, za przeproszeniem
Każdy, kto wydaje nowy film, marzy o wyprzedzeniu Shahrukha, a już szczególnie o zajęciu jego miejsca marzy chyba Hrithik, który nie raz to przyznawał
I czemu za każdym razem trzeba o tym pisać?
W ogóle - czy to naprawdę jest news?

Supriya zgadzam się z tobą w 100%

Offline

 

#4 2009-01-18 20:24:11

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Supriya napisał:

Kolejne bicie piany...
Aż mi się odechciewa czytania takich głupot, za przeproszeniem
Każdy, kto wydaje nowy film, marzy o wyprzedzeniu Shahrukha, a już szczególnie o zajęciu jego miejsca marzy chyba Hrithik, który nie raz to przyznawał
I czemu za każdym razem trzeba o tym pisać?
W ogóle - czy to naprawdę jest news?

Ten news tylko potwierdza, że SRK nadal ma niesłabnącą pozycję.
Masz rację Supryia, że niejeden aktor pewnie by chciał być na jego miejscu. Ale nie wydaje mi się, żeby to był news o niczym, przynajmniej znowu dowiedziałaś się, że SRK wygrywa myślę, że przez dłuższy czas jeszcze tak pozostanie.
Ja bym widziała Saifa na tym miejscu, lubię go

Byłabym wdzięczna, Supryia "bez kolejnego bicia piany"


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 

#5 2009-01-18 21:11:42

 beti*

Dobry dyskutant

Skąd: woj.opolskie
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 1201
Aktor: SRK

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Nie uważam tego newsa za  newsa o niczym.To dobra wiadomość ,fakt nie jeden aktor chciałby uzyskać taką silną i mocną pozycję jaką ma SRK (chyba Mu zazdroszczą ) zresztą sam sobie na nią zapracował bez niczyjej pomocy, żadnych układów i protekcji, więc w pełni zaslużył sobie na  mianoNajlepszego a to ,że inni próbują Go prześcignąć to rzecz naturalna życzę Im szczęścia To On jako pierwszy aktor zaczął grać w reklamach i reklamuje prawie wszystko od samochodów po telefony komórkowe   jest Go wszędzie pełno i o to przecież chodzi

Ostatnio edytowany przez beti* (2009-01-18 23:25:20)

Offline

 

#6 2009-01-18 22:54:57

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Król Khan ciągle najlepszy

mi sie wydaje,ze najgrozniejszy dla SRK jest Hrithik Roshan.
choc nie jest tak popularny jak Khan to jednak kolekcjonuje nagrody i ciagle rosnie

Offline

 

#7 2009-01-18 23:12:35

Parwatii86

Robi postęp

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 260
Aktorka: Rani, Ash
Aktor: Aamir Khan

Re: Król Khan ciągle najlepszy

ja też uważam ze Shanrukh zasługuje na miano najlepszego  za to ze między innymi doszedł do tego sam...tylko za sprawą swojego talentu i ciężkiej pracy......a nie za sprawa układów jak napisała beti*........noi dzięki swojemu urokowi.........moim zdaniem ciężko bedzie go pobić przez jakiegokolwiek bolly aktora......przynajmniej jesli nadal bedzie grał...

Offline

 

#8 2009-01-19 14:50:38

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Król Khan ciągle najlepszy

MOgą stawać na głowie ale i tak sie im nie uda Ale obawiam sie troche o życie shahrukha bo Aamir wydaje sie taki zdesperowany i może wszystko zrobić dla miana Kinga ... <żart >

Offline

 

#9 2009-01-19 15:41:42

Amisha

Bywalec

Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 586

Re: Król Khan ciągle najlepszy

O tak, bo King Khan jest najlepszy i nikt nie jest w stanie pozbawić go tytułu Króla! Jestem nawet skłonna napisać, że takim Królem nie zostaje się tylko przez popularność na świecie, przez udział w niesamowitych produkcjach i bycie najwspanialszym aktorem.. Myślę, że trzeba być też wyjątkowym człowiekiem i udowadniać to swoimi uczynkami. Ja jestem bezkrytyczna jeśli chodzi o Shahrukha, ale z pełną świadomością potwierdzam to, co napisałam.
Taki Aamir - szanuję go jako aktora, jest naprawdę dobry, jego filmy osiągają ogromne sukcesy.. I dobrze, gratuluję mu z całego serca - zasługuje na pochwały. Tak samo jest z Hrithikiem - bo on również jest bardzo dobry.
Tylko, że.. Król jest tylko jeden. Jeśli nawet któryś z wcześniej wymienionych prześcignąłby Shahrukha w box office.. to co? Shahrukh i tak Królem pozostanie - jestem pewna, że wiele jego fanów nadal uznawałoby go za tego najlepszego, jedynego .

A Salman naprawdę działa mi na nerwy ostatnimi czasy... .


http://srv13.odsiebie.com/MTIzMDgzNDc3Nw==/MTIzMDgzNDgyNzg4LmpwZw==/srk001jn6.jpg

Offline

 

#10 2009-01-19 16:07:05

mkajol73

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 318
Punkty: +5
Opis: już nieobecna
Aktorka: KAJOL
Aktor: wszyscy
Duet: srkajol

Re: Król Khan ciągle najlepszy

mirka napisał:

Supriya napisał:

Kolejne bicie piany...
Aż mi się odechciewa czytania takich głupot, za przeproszeniem
Każdy, kto wydaje nowy film, marzy o wyprzedzeniu Shahrukha, a już szczególnie o zajęciu jego miejsca marzy chyba Hrithik, który nie raz to przyznawał
I czemu za każdym razem trzeba o tym pisać?
W ogóle - czy to naprawdę jest news?

Supriya zgadzam się z tobą w 100%

Ja również zgadzam się z wami.  To żaden news. A poza tym tam aktorzy aż tak bardzo nie ,,spychają" jedno drugiego. Owszem jest rywalizacja ale nie, coś tego typu jak ,,po trupach co celu". Srk jest faktycznie bardzo popularny i wszyscy o tym wiedzą. To,że coraz popularniejsi się stają inni aktorzy to nic złego. Zresztą dla mnie oni wszyscy są świetni.


http://img39.imageshack.us/img39/2228/ai57.png

Offline

 

#11 2009-01-19 18:11:23

RJaane

Gość

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Cóż, oczywista oczywistość moim zdaniem Potencjalnych "królów" nie brakuje od zawsze i od zawsze efekt jest ten sam. Czy tak pozostanie, nie wiadomo, ale fakt jest faktem i nie ma o czym pisać

 

#12 2009-01-20 16:31:28

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Król Khan ciągle najlepszy

Ja może bym tego wątka do newsów nie dodała bo to raczej rutyna a nie news W plotkach mógłby być Ale miło poczytać że King jest wciąż Kingiem I tak zostanie

Offline

 

#13 2009-01-20 19:29:44

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Król Khan ciągle najlepszy

dokładnie ))))))) King jest tylko jeden:P

Ale wydaje sie,że on jest do tego stworzony:)))))))))


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Antigua & Barbuda Boende Parnamirim