Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-08-13 19:45:50

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Aamir Khan zdobywa serca...

http://nowrunning.com/comingsoon/Taare%20Zameen%20Par/poster.jpg
Weterani indyjskiego kina wliczając w to K Balachander i Anupham Kher wychwalali Bollywoodzkiego aktora-reżysera Aamira Khana podczas uroczystości wręczania mu 11stej Nagrody imienia Gollapudi Srinivas dla jego filmu 'Taare Zameen Par' w Chennai na Południu Indii we wtorek.

Pod adresem Aamira, Balachander powiedział. 'Taare… sprawiło że płakałem oraz że byłem zarazem szczęśliwy. Po obejrzeniu filmu, czuję że Indyjskie kino jest w dobrych rękach"

Aktor Anupam Kher docenił odwagę Aamira i jego wkład w Indyjską kinematografię.

Nagroda imienia Gollapudi Srinivas przyznawana jest rokrocznie przez fundację utworzoną przez znanego i cenionego scenarzystę i aktora Gollapudi Maruthi Rao ku pamięci jego syna G Srinivas, który zginął w wypadku (utonął w morzu) podczas reżyserowanego przez niego debiutanckiego filmu pod tytułem "Prema Pusthakam". Fundacja przyznaje nagrodę pieniężną w wysokości Rs 1.5 lakh. Nagroda przyznawana jest dla najlepszego Indyjskiego reżysera ale po raz pierwszy przyznano ją reżyserowi z Bollywood.

Aamir który zazwyczaj nie uczestniczy w ceremoniach odbierania nagród tym razem zrobił wyjątek i na gali się pojawił, ze względu na szacunek jaki żywi względem fundacji.


Wyświetlono również krótki film o doświadczeniach reżyserskich Aamira, podczas którego Aamir powiedział, że " Pracą reżysera jest sprawianie by ludzie rozkwitali". 

Taare Zameen Par ma zostać zdubbingowane w języku Tamilskim pod tytułem Vaalnatchathiram a głosu postaci Aamira ma udzielić bardzo znany Tamilski aktor Surya



___________________________________________________
źródło: www.indiaglitz.com oraz www.surfindia.comby milkaja

Offline

#2 2008-08-14 00:37:12

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Aamir Khan zdobywa serca...

no i gratulacje
teraz to trzeba ten film obejrzec


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#3 2008-08-14 22:40:08

Ayesha_Bolly

Wkręca się

3963905
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-07-22
Posty: 205
Punkty: - 1

Re: Aamir Khan zdobywa serca...

Na początku nie lubiałam Aamira nawet po obejrzeniu "Fanaa" ale gdy obejrzałam "Taare Zameen Par" to od razu go polubiałam - to naprawdę świetny aktor

Offline

#4 2008-08-15 00:31:36

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Aamir Khan zdobywa serca...

mi sie ona bardzo w fanaa spodobal a tego co napisalas nie ogladalam warto?

jak dla mnie jest swietnym aktorem tylko on takiz  wygladu malo Hindus ;p


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#5 2008-08-15 01:06:36

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Aamir Khan zdobywa serca...

Aamir nie jest dobrym aktorem- On jest świetnym aktorem ale to trzeba się przekonać oglądając z nim nie jeden czy dwa filmy, choć i po obejrzeniu pierwszego filmu z nim Fanaa jaki miałam przyjemność widzieć, uważałam, że zagrał bardzo, bardzo dobrze. Z każdym kolejnym filmem przekonuję się jak wielki ma warsztat aktorski. To wybitna postać indyjskiego kina. A ponadto jego debiut reżyserski jest wspaniały. Taare...to wspaniały film. Zdecydowanie jeden z najlepszych jakie widziałam i tak różny od typowego Bollywood. Ale to jest w nim takie wspaniałe. Ja byłam pod wielkim wrażeniem filmu i polecam go zdecydowanie każdemu!!!

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles Bytom