Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2007-09-02 12:04:20

Babli

Bollyamator

7252421
Skąd: Poznań/Rokietnica
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 67

Pierwsze zetknięcie !

Wydaje mi się, że większość z nas pierwszy bolly film jaki widziała jest właśnie K3G. (...)ale nawet dla tych, którzy ten film widzieli jako "kolejny"z seri bollywood, prosze napiszcie jak doszło do zetknięcia się z tym filmem

Ja daaaaawno, dawno temu przełączając programy nagle trafiłam na jakąs scene tanęczną na CANAL + (była to scena balowa podczas Say Shava Shava) chwile popatrzyłam i jakos przełączyłam.
Po paru dniach znów natknęłam sie na ten film tym razem na scenę na targu, podczas kiedy SRK zakłada Kajol bransoletki i opowiada o róznych więzach. Pomyślałam sobie 'oj musze zostawić, bo zaraz będzie całus, całus:D' (wiecie Szaru tak się tam do niej przymieża;) ) i własnie w tym moemncie film mnie urzekł...urzekło mnie to, że własnie się NIE POCAŁOWALI szybko sprawdziłam następna edycje filmu, obejrzałam cały...i tak zaczęła sie moja magia Bollywoodu!

Offline

#2 2007-09-02 13:21:17

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

To był także mój pierwszy film bolly

Moja siostra kiedyś w jakimś programie widziała króciutki materiał o tańcu indyjskim i tak wspomniano o K3G. Po jakimś czasie w telegazecie (takiej do Cyfry +) pojawiła się reklama tego filmu i informacja że będzie na Ale Kino! Siadłyśmy i zaczęłyśmy oglądać. Najpierw strasznie mnie nudził Ale jak poznałam Rahula i Anjali zakochałam się


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#3 2007-09-02 16:10:28

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Już pisałam, ale nabazgram jeszcze raz:
Widziałam w tv reklamę Nowego Dnia. Pełno sari, muzyki, tańca itd. Zdecydowałam, że muszę mieć ten film. Ale już nie było w kiosku. Po jakimś czasie, gdy już zapomniałam o filmie, odwiedziłam moją koleżankę i zadałam tradycyjne wtedy pytanie: czy masz jakiś nowy film?? Ona nie miała, ale miała film który pożyczyła od kogoś i było to K3G, które tej osobie udało się kupić. I oczywiście dorwałam ten film i zakochałam się w Bolly

Offline

#4 2007-09-02 16:33:51

Anjali

Wkręca się

9456909
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 132
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Pierwszy film jaki widziałam to był "Żona dla zuchwałych", potem dopiero K3g.
Raz jak po szkle przyszłam do domu to moja siostra powiedziała, że ma nowy film z Kajol, no i po paru dniach go obejżałam.....


"In sleep he sang to me, in dreams he came,
than voice which calls to me and speaks my name..."

Offline

#5 2007-09-03 18:09:56

aki

Bollyamator

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 12

Re: Pierwsze zetknięcie !

po obejrzeniu Monsunowego wesela jak zobaczyłam reklamę Dziennika, do którego miał być dołączony K3G wiedziałam, ze muszę go mieć i mimo trudności - wszędzie gazetę z filmem wykupiono- udało mi się ubłagać panią w kiosku i wyciągnęła egzemplarz z czyjejś teczki...hm... cel uświęca środki?


groszki i róże...
jak kania dżdżu....
a kiedy spadnie deszcz...
nie widzę ciebie w swych marzeniach...
przeciw temu czasowi, kiedy mnie wyminiesz...

Offline

#6 2007-09-11 23:24:29

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Pierwsze zetknięcie !

Ja też miałam film z Dziennika, bo skoro tak tanio można było dostać to pomyslałam, że czemu nie a nóż się spodoba. Jak juz napisałam w ocenie filmu nie zakochałam się jednak od razu. Dopiero za drugim razem wpadłam po uszy i jak na razie wcale nie przechodzi. Nie dość że kocham ten film to jeszcze dostałam manii na punkcie całej reszty bollywoodzkich produkcji. Ale jest mi z tą manią dobrze i wcale nie narzekam

Offline

#7 2007-09-15 22:00:38

justics

Bollyamator

Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 58

Re: Pierwsze zetknięcie !

Przyznaje że to był mój pierwszy film bolly.w sumie to obejrzałam go dzieki siostrze która zakupiła ten film wraz z dziennikiem ('Nowy dzień') To dzieki niej tak się wciągnęłam w oglądanie tych filmów bollywoodzkich


http://img386.imageshack.us/img386/5033/fg43434bk8.png

Offline

#8 2007-10-04 20:16:01

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Chwała Dziennikowi


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#9 2007-10-16 13:28:23

Nela

Bollyamator

1038808
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 18
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Już to gdzieś pisałam ale zetknęłamsię z tymfilmem dzięki mojej przyjaciółce Madzi (tutaj Naina).
Powiem wam, że miałam tenfilm wdomu ale nie oglądałam go. I dzięki Madzi go pooglądałm. DZIĘKI MADZIU!!! wżck

Offline

#10 2007-10-16 13:58:35

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22858

Re: Pierwsze zetknięcie !

no to i ja się dopiszę Filmu Czasem słońce czasem deszcz niestety nie widziałam w tej gazecie o której wspominałyście, "zdobyłam" go przez komputer (wiadome sposoby ). Pewnie zapytacie co mnie do tego podkusiło. Poznałam pewnego hindusa na necie i jakoś tak z ciekawości, bo on mi opowiadał o Bollywood. Także od nitki do kłębka A że najbardziej popularnym filmem bolly było Czasem słońce czasem deszcz - także go oglądnęłam. Zakochałam się po drugim obejrzeniu


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Online

#11 2007-10-16 19:21:43

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: Pierwsze zetknięcie !

no to i ja Wam powiem o moim pierwszym razie z Czasem Słońce Czasem Deszcz:P otóż niestety nie był to mój pierwszy film, ale jednak to dzięki niemu zaczęłam oglądać i zakochiwać się w bolly. Wim troche to zagmatwane,już tłumaczę. Otóż podczas letniej sesji spotkałam się z koleżanką z roku, która własnie przyniosła na uczelnie 5 filmów bolly ( K3H, KHNH,B&B, V-Z i Duma i Uprzedzenie) żebby oddać je innej koleżance i ja tak z ciekawości wziełam od niej te filmy i poczytałam o czym one są ( sama koleżanka mi o nich też BARDZO zachęcająco opowiadała) i stwierdziłam, że w takim razie musze obejrzeć te filmy!! no ale niestety zanim pożyczyłam sobie te filmy od niej, kuzynka pożyczyła mi swój film jaki miała mianowicie Main Ho Naa ( bo okazało sie że moja kuzynka też bardzo lubi bolly xD) no i zaraz potem dostałam filmy od koleżanki z roku i pierwszym filmem jaki obejrzałam z tamych 5 był właśnie K3G, no i można powiedzieć że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia śmiałam się jak szalona ze scen w których grała Kajol, płakałam razem z bohaterami no i w magiczny sposób przeniosłam się do krainy Indii....noi tak pokródce zaczęła się u mnie szaleńska miłość do filmów bolly i trwa do dziś i mam nadzieje ze mi już nigdy nie przejdzie

Offline

#12 2007-10-16 19:38:04

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: Pierwsze zetknięcie !

Ja niestety nie znam nikogo kto by lubił Bolly a może po prostu nawet o tym nie wiem Ale mam nadzieje ze w końcu będe miała z kim pogadać o mojej pasji na żywo w realu

A co do pierwszego zetknięcia z K3G to ja mam jak spora grupka osób tzn. zetknełam sie dzięki gazetce - dziennik. Poczatkowo obejrzałam tak średnio zainteresowna. Muszę napisać że u mnie miłość do Bolly nie dopadła mnie od razu po obejrzeniu filmu lecz dopiero za drugim podejściem mnie trafiło
Mianowicie odłożyłam ten film do szuflady bo po obejrzeniu stwierdziłam - no owszem ujdzie, ale te piosenki, dziwne przejścia, no bo tu są na jakimś rynku a zaraz potem wynurzaja sie pod piramidami - nie to zbyt dziwne jak dla mnie...
Jeju teraz jak pomyślę to aż się sama sobie dziwię bo uwielbiam piosenki z K3G a wtedy, no cóż bywa W każdym razie odłożyłam film do szuflady, ale za jakiś czas tzn. ok. 3 miesiecy temu siegnęłam po film znowu bo tak mnie naszło na jakąś romantyczną historie najlepiej żeby trochę trwała bo akrat mi sie nudziło, no i wtedy wpadłam po uszy ;D zaraz sobie sciagnełam Kal ho naa ho bo na płytce reklamowali no i dalej to juz poleciało z górki

Offline

#13 2007-10-19 17:44:43

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

No to jestem kolejną osobą, która zakochała się w bollywoodzie i Shahrukhu dzięki K3G:P
Mnie do obejrzenia zachęciła Edyta713. Już specjalnie nie wiem jak to się stało, ze ona ise dowiedziała o istnieniu bolly, ale czy to aż tak ważne? Ważne, że wiem co to jest i kocham to:P

Offline

#14 2007-10-19 18:16:43

varka

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 25

Re: Pierwsze zetknięcie !

Dla mnie K3g nie bylo pierwsze, mnie w bolly rozkochal Devdas i to od pierwszego wejrzenia! Moze to dziwne, bo to w sumie dla wielu ciezkawy film, ale mnie zauroczyl bez reszty! BAAAARDZO spodobal mi sie aktor w roli Deva - pozniej "odkrylam" radosnie, ze to niejaki SRK i pol globu ma na jego punkcie mniej lub bardziej zdrowa szajbe;). Wlasnie od osoby SRK zaczelam dalej poszukiwac i jako jeden z nastepnych filmow widzialam wlasnie K3G. Co tu duzo mowic? I'm lovin' it ;-))))))

Offline

#15 2007-10-20 15:00:32

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Mogli by znowu dać jakiś bollyfilm do jakiejś gazety


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#16 2007-10-27 20:40:14

LilyRain

Bollyamator

1222198
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 63

Re: Pierwsze zetknięcie !

Nie będę w tym temacie oryginalna. KGKG był moim pierwszym filmem bolly. POzyczyła mi go koleżanka. Spodobał mi się ten klimat, muzyka, tańce, bohaterowie i wtedy pomyslałam sobie, że muszę jeszcze jakis inny film z tego typu zobaczyć. Przyznam się jednak, że nie był to film po którym pokochałam Bollywood na zabój. Po tym filmie odkryłam bolly. Zauroczyłam się ale nie zakochałam dopóki....no własnie, ale to już w innym dziale


http://img404.imageshack.us/img404/945/srkleftuuuuuuuuufd9.jpg

Offline

#17 2007-10-28 18:09:23

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Hmmm... Szczerze powiedziawszy to ja też po tym filmie nie zakochałam się w bollywood. Po prostu zaciekawiło mnie Dopiero po kolejnych dwóch (Asoka i kochane Kal Ho Naa Ho) mnie wciągnęło


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#18 2007-11-11 13:11:42

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

varka napisał:

pozniej "odkrylam" radosnie, ze to niejaki SRK i pol globu ma na jego punkcie mniej lub bardziej zdrowa szajbe;).

świetnie to ujęłaś

aki napisał:

po obejrzeniu Monsunowego wesela jak zobaczyłam reklamę Dziennika, do którego miał być dołączony K3G wiedziałam, ze muszę go mieć i mimo trudności - wszędzie gazetę z filmem wykupiono- udało mi się ubłagać panią w kiosku i wyciągnęła egzemplarz z czyjejś teczki...hm... cel uświęca środki?

Gratuluję siły perswazji Zastanawiam się tylko, jak podziałała na Ciebie różnica między Monsunowym Weselem a K3G. Bo choć Wesela nie widziałam, to słyszałam, że jest taki... nie koniecznie indyjski...

Offline

#19 2007-11-13 15:23:35

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Ja też o tym słyszałam, dlatego nie rwę się do tego filmu Ale w końcu oglądnę


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#20 2007-11-25 17:07:24

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Mirya napisał:

Ja też o tym słyszałam, dlatego nie rwę się do tego filmu Ale w końcu oglądnę

Wśród moich znajomych to najlepiej znany film Bolly (chociaż parę osób widziało kawałki K3G!).
Może być to coś dla "początkujących", by nie obrzydzić pstrokatego nieco Bolly..

Offline

#21 2007-11-26 01:47:12

Hrithik

Robi postęp

Skąd: Bratysława (Słowacja)
Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 391

Re: Pierwsze zetknięcie !

Krrish (2006) Pierwsze zetknięcie

Ja miałem jeden dzionek wolny będzie przeszło rok wstecz i mi się nudziło, oglądałem co w necie i patrze jakiś opis filmu, że jakieś gwiazdy, kosmita więc sprawdzę co to i szukam w sklepach w necie, nie ma, co jest? Czytam a tu Hindi, wiec pewnie dystrybucje i te sprawy, trudno opaska na oko i emulacja. Znalazłem w pirtupirku, no to se zassam i zassało mnie do dziś. Ale konkretnie wracając w temat, to początek filmu, jakiś dzieciak nad rzeką, miły klimat filmu z takim niepowtarzalnym czymś trudnym do opisania. Później biegnący biały źrebak i przemiana w dorosłego konia,  łał ale fajny efekt z punktu mego widzenia jako ten tam 3d, rewelka, no i koleś biegnie patrzę na to, bok twarzy dokładnie i powoli, później przód, zaczynało mnie wbijać w fotel. Obiecałem że nikomu ze znajomych nie pokaże tego filmu ze względów znanym wtajemniczonym na forum Nie ważna facjata.
Oglądam jak to w bardzo zar....sty sposób pokazana scena gdy łapie dziewczynę spadającą z drzewa i ta kamera, gdy ona się przytuliła do niego i to samo pokazanie jego uczucia z tej pierwszej bliskości, dosłownie tak jak bym tam był i czół to co ten aktor. Śmieszne dialogi i następna scena gdy śpiewają, jeszcze nie widziałem filmu gdzie są połączone różne gatunki w jednym i śpiewają w podskokach. Zaczynałem nabierać szacunku do reżysera tego filmu. Dalsze sceny dość wzruszające załatwiły wszystko. 
Przeszukałem net i co się dało o Bollywood, pojawił się Khan z początku taki se facio (bez urazy kochane Fanki) Więc dawaj film z nim.

Main Hoon Na (2004) Potwierdzenie czy to prawda

Czy muszę opisywać ten film? Nie. Ale napiszę, że jak zobaczyłem Khana w tej roli, facet dostał wysokie u mnie uznanie jako aktor. Na każdym kroku coś ciekawego i ta sceny od śpiewania do Chandni "Moje serce jest księżycem" i dalej każdy wie, ogólnie THE  BEST 

Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001) To było już ponad moje siły

kolejne filmy to miodzio na sercu

Ostatnio edytowany przez Hrithik (2007-11-26 01:51:07)


http://img215.imageshack.us/img215/5299/nightrl6.jpg

Offline

#22 2007-11-26 14:28:58

Dhragva

Bollyamator

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 8

Re: Pierwsze zetknięcie !

A ja miałem koleżankę, która chwaliła pod niebiosa filmy Bolly, zachwycała się nimi, mdlała na wspomnienie o nich i w ogóle. Jako, że lubię filmowe ekstrema to pomyślałem, że co mi szkodzi spróbować i rzucić okiem na jakiś film. Wybrałem po najmniejszej linii oporu, żeby szok nie był za duży - "Bride & Prejudice". Podobało mi się, głównie piosenki. No, ale nie miałem za bardzo skąd skombinować innych filmów, wiec odpuściłem na jakiś czas.

A potem zorganizowaliśmy ze znajomymi bollymaraton. Dwie dziewczyny zakochane w Bolly i trzech maksymalnie sceptycznych chłopa. Na pierwszy ogień poszło KHNH, które zanudziło mnie na śmierć. Potem był "Main Hoon Na", który przypadł mi do gustu aczkolwiek nie na zasadzie zachwytu, ale jakiegoś nowego i wesołego powiewu w kinie. Nie, żeby chwalić walory czysto filmowe, ale żeby dobrze się bawić. Trzeci był "Veer-Zaara", który z chłopaków tylko ja dotrzymałem do końca. Dobry film, a najlepszy tekst o traktorze.

Maraton był miły, ale nie na tyle, żeby samemu zacząć zdobywać jakieś filmy i je oglądać. Potem był drugi maraton, na który jechałem z tą zakochaną w bolly dziewczyną i przez całą drogę musiałem słuchać muzyki z K3G. Strasznie mi się... nie podobała Na maratonie był "Krrish" i "Faana", ale to był dość luzacki maraton, więc tak piąte przez dziesiąte oglądałem. Przywiozłem je sobie więc do domu i obejrzałem i spodobały mi się na tyle, żeby jeszcze parę filmów obejrzeć.

A potem nagle większość znajomych zaczęła oglądać Bolly i zewsząd atakowały mnie różne tytuły, a filmy same się w domu pojawiały. Leżą i czekają na moją łaskawość, a ja od czasu do czasu coś obejrzę i tak "little by little" oglądam jakiś film. Fanem na śmierć i życie nie jestem, ale lubię od czasu do czasu coś obejrzeć. Najbardziej w kinie bollywoodzkim podobają mi się piosenki, ale te takie melodyjne bardziej, a nie ciągnięcie kota za ogon jak w "Lagaan" . I chyba już się do nich przyzwyczaiłem, bo tam gdzie ludzie słyszą ciągnięcie kota za ogon ja słyszę muzykę. Dowód na to prosty - muzyka z K3G aktualnie bardzo mi się... podoba

I tak to było w moim przypadku. Anonimowym Bollywoodholikiem nie jestem i uważam, że 90% ichnich filmów to strata czasu, ale i tak te pozostałe 10% to duża liczba tytułów biorąc pod uwagę płodność tej kinematografii.

Offline

#23 2007-11-26 20:05:31

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: Pierwsze zetknięcie !

A ja właśnie nie wiem jak to się stao, nagle trafiłam na niego na jakieś stronie, zdobyłam i obejrzałam i urzekł mnie, trochę za długi mi się wydawał, ale taki smutny i ta magia że zakochałam sie potem był Gdyby jutra nie było - i 4 razy wiecej płaczu, tak zakochałam się w SRK (jego grze )
w Saifie i Kajol

Offline

#24 2007-11-27 20:42:09

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Dhragva napisał:

Dowód na to prosty - muzyka z K3G aktualnie bardzo mi się... podoba

Ja zetknęłam się ze stwierdzeniem, że ta muzyka jest bardzo do siebie podobna (ba, nawet nauczycielka od WOK'u tak powiedziała, podczas mojej prezentacji. Było to po dwóch minutach mojego muzycznego mixu z 14 piosenek


Dhragva napisał:

uważam, że 90% ichnich filmów to strata czasu, ale i tak te pozostałe 10% to duża liczba tytułów biorąc pod uwagę płodność tej kinematografii.

Cóż... w porównaniu z Polską kinamatografią bardzo dobrze wypada

Offline

#25 2007-11-30 14:48:59

Fantasmagoria

Dobry dyskutant

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 1109
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

moim pierwszym filmem było Kal ho naa ho i bardzo się z tego ciesze, ponieważ K3G obejrzałam dlatego, że wszyscy bollymaniacy opowiadali jaki to cudowny film... ja musiałam obejrzeć go po raz drugi żeby mi się spodobał...

Offline

#26 2007-11-30 16:28:03

Mirya

Dobry dyskutant

6694442
Skąd: opolskie
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 2759
Punkty: +9
Opis: ''Aasma Hai Neela Kyun?''
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Prabhas <3 i Farhan :)
Duet: Prabhas & Mirya xD
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Szczerze to ja też Dopiero po drugim razie się zakochałam No i później przyszła kolej na Asokę, Kal Ho Naa Ho itp.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o1_r1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o2_r1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8a54mEc0e1qleyj1o8_250.gif

Offline

#27 2008-01-03 17:47:39

 rani17

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: śląskie
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 709
Punkty: +2
Aktorka: Rani, Trisha & Asin.
Aktor: Prabhas, Vijay & Mahesh.

Re: Pierwsze zetknięcie !

Byl to moj pierwszy film bolly i tak jak u wielu z was byl on w gazecie ,,Nowy Dzien" ,ktora kupil moj kuzyn. O ile wiem byl to prezent na walentynki (tak mi przynajmniej powiedzial). Prosilam go zeby  pozyczyl mi jakis film. Powiedzial zebym sobie cos wybrala. Wybralam dwa (pierwszego tytulu nie pamietam ,chyba jakis amerykanski) a drugim bylo wlasnie czasem slonce czasem deszcz. Zainteresowala mnie okladka. Gdy wrocilam do domu i  wlaczylam go to na poczatku wydawal mi sie jakis inny. Ale gdy go zrozumialam zaczelam go ogladac stale bez konca. Az zdobylam Jestem przy tobie.Mimo ze mam za soba ponad 50 filmow bolly czesto wracam do tego gdyz jest moim ulubionym.


“They say that there is a woman behind the success of every man.
However, in my case, it is the audience that is behind my success.”-Ilayathalapathy Vijay

Offline

#28 2008-01-03 20:15:18

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

W sumie to obejrzałam go dopiero teraz wczesniej nie było okazji
Bardzo mi sie ten film podoba! Nawet zastanawiałam sie przez chwilkę czy nie jest lepszy od KHNH...
W sumie to są oba świetne! Najlepsze



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#29 2008-02-05 16:34:30

sitka

Zakręcony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 1161
Aktorka: Rani
Aktor: John Abraham
Duet: Rani Abhi

Re: Pierwsze zetknięcie !

pierwszy ogladalam gdyby jutra nie było... moja ciocia go miala a wiedziala ze lubie plakac na filmie to mi pozyczyla hmm a z K3G ja juz sobie go zalatwilam chyba jako drugi ogladalam...


http://i165.photobucket.com/albums/u60/Agna83/sygnatury/jasiek01f02.png

Offline

#30 2008-02-08 21:48:23

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

KHNH mnie tak bardzo nie zachwyciło (chociaż też genialne, jednak z K3G nie ma co konkurować). Może dlatego, ze jest in America? no niestety, Bolly poddaje się tym wpływom. Chociaż historia mogła wydarzyć się też w Indiach.

Offline

#31 2008-02-12 17:04:08

meina

Nabijacz

status 5572107
6247167
Call me!
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 676
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Pierwsze moje zetknięcie z tym filmem były 1 stycznia tego roku gdy puścili go na polsacie. Oglądałam reklamy, ale mnie nie wciągnęły , więc postanowiłam sobie odpuścić , ale szukając jakiegoś filmu trafiłam właśnie na ten i na scene say shava shava , spodobało mi się i postanowiłam zostawić ten film i stwierdzam że dobrze zrobiłam . Nigdy żaden film mnie tak nie wzruszył jak ten co po chwile leciały łzy z moich oczu. Odtąd zaczęła się moja przygoda z Bollywood.


http://img511.imageshack.us/img511/1034/beznazwy1sp3.png

Offline

#32 2008-02-23 02:55:50

Umbrella

Bywalec

5812018
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-02-10
Posty: 510

Re: Pierwsze zetknięcie !

No moja historia zetknięcia sie z filmami bolly i K3G nie jest zbyt długa, otóz pewnego dnia zobaczyłam reklamę na polsacie że 1 stycznia ma iśc oto ten właśnie film
wydał mi się ciekawy i taki inny od wszystkich więc stwierdziłam że chcę go obejrzeć, a że się akurat złożyło że się rozchorowałam to cały dzień leżałam w łóżku przed tv więc go nie przegapiłam (co czasami mi się zdarza).
Był to właśnie pierwszy film bolly jaki obejrzałam i chwilami uroniłam kilka łez (a raczej więcej niż kilka) i stwierdziłam że SRK jest taki fajowy, a póżniej obejrzałam Gdyby jutra nie było i zakochałam się totalnie w tych filmam i w Szaruczku i stwierdziłam że jest nie tyle fajowy, co piękny, kochany i cudowny...

Od tego czasu mam niewielką obsesje

Offline

#33 2008-02-24 00:27:56

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Pierwsze zetknięcie? 1 stycznia 2008 jak i moje poprzedniczki oglądałam go na polsacie
Film był fajny naprawde okazał się tak dobry jak mowili wszyscy co widzieli go już wcześniej



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#34 2008-02-24 16:24:35

magda1989

Bollyamator

4415718
Zarejestrowany: 2008-02-18
Posty: 44

Re: Pierwsze zetknięcie !

Ja jak Większość osób z tego co czytałam 1 stycznia na polsacie i od tego momentu pokochałam Bollywood ;D Nie wiem jak mogłam wcześniej żyć bez bolly ;D Moimi idolami stali się prawie wszyscy aktorzy a największym moim idolem jest of course Shahrukh Khan bosko gra i go podziwiam Mogę jeszcze długo pisać jak kocham filmy Bolly ;D I powiem, że zarażam tą miłością do filmów Bolly już 5 osób zaraziłam Heh ;D

Offline

#35 2008-03-25 21:34:44

Amrita*

Robi postęp

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 370
Aktorka: Preity, Kajol, Rani
Aktor: SRK,Saif
Duet: SRK-Kajol, Saif- Preity

Re: Pierwsze zetknięcie !

wiec tak.. K3G nie był moim pierwszym filmem bolly..  był drugi.. koelzanka pozyczyła mi film bolly (Kal Ho Naa Ho) ... obejrzałam go no i zakochałam sie w tym filmie.. a dokłądniej w Amanie (wtedy jeszcze nie wiedziałam ze ten czarujący facet nazywa sie Sharukh Khan ) pomyslałam ze Aman musi napewno jeszcze w jakims filmie grać.. no i na moje szczeście ta sama kolezanka która pozyczyłam mi KHNH powiedziała mi ze widziała go jeszcze w filmie K3G.. (ale niestety nie miała tego filmu ) i teraz jak zdobyc ten film ?? na szczescie dowiedziałam sie ze moj kochany wuja ma ten film..  spytałam sie czy mi pozyczy a on do mnie ze moge sobie wziąśc ten film bo ze tak powiem nie przypadł mu do gustu.. no to ja cała happy poszłam do domu i przeczytałam okładke.. a tam ze film trwa ponad 3 godz... <szok> niestety miałam duzo lekcji i nie mogłam pozwolic sobie na oglądanie.. obejrzałam go pare dni pozniej..  film był wspaniały..  moim ulubionym filmem bolly jest KHNH... ale to dzięki K3G zakochałam sie w Bollywood i Indiach


Rab Ne Bana Di Jodi -- premiera 12 grudnia <3<3
http://img134.imageshack.us/img134/842/2dhfivp1cq8.jpg

Offline

#36 2008-04-04 14:39:19

Nati-pirate

Wkręca się

8429928
Call me!
Skąd: Pabianice
Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 230

Re: Pierwsze zetknięcie !

Tak jak u niektórych K3G był moim pierwszym filmem gdy zapowiadali go w telewizji użekły mnie sceny taneczne a że jestem tancerką postanowiłam to obejrzeć i przekonać się jaki to wogóle taniec po drugie doszłam do wniosku iż nigdy wcześniej nie widziałam Indyjskiego filmu. Ogólnie leciał on na polsacie ale o fatalnej porze w nowy rok o 11:00 hmm aż dziwne że wstałam po całonocnej imprezie. Lecz opłacało się trwał około 4 godzin a wcale nie był nudny taniec też mi się spodobał ogólnie ich kultura, szacunek i wiara. To była piekna historia na której płakałam co wcześniej żadko mi się zdażało
Film urzekł mnie od samych reklam.


Żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim http://nati.pirate.w.interia.pl/shahruk … ham_06.jpg
REGULAMIN - punkt 8b

Offline

#37 2008-04-15 21:56:23

Lotri

Dobry dyskutant

1986107
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 1740
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

Możemy podziękować Nowemu Dniowi i Polsatowi. Oraz rewelacyjnemu K3G

Takie moje małe pytanie - dla ilu z Was pierwszym Bolly był film BEZ Shahrukh Khana? Z togo co widziałam, to Krissh, coś jeszcze?

Offline

#38 2008-04-20 16:59:57

Parvati

Robi postęp

13574978
Skąd: Mielnik
Zarejestrowany: 2008-04-18
Posty: 327
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

No cóż to nie był mój pierwszy film Bolly.Najpierw oglądałam Dumę i Uprzedzenie.Ale do rzeczy.W święta oglądałam program telewizyjny i zobaczyłam że pierwszego stycznia będzie.Nie mogłam się doczekać,ale obejrzałam i bardzo mi się podobał.Tylko że dzień nie był za wesoły bo dzień przed filmem mój dziadek zmarł:(


http://img258.imageshack.us/img258/7099/alicesignature1cr4.png
http://img258.imageshack.us/img258/alicesignature1cr4.png/1/w379.png

Offline

#39 2008-04-20 17:47:45

pawo12

Bywalec

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-02-24
Posty: 531

Re: Pierwsze zetknięcie !

a moim pierwszym bolly było własnie "monsunowe wesele". K3G" dostalem od kolezanki i po tym filmie sie wciągnąłem, chociaż widziałem jeszcze przed nim takze "Aśokę", więc k3g to mój trzeci film bolly. Teraz miło go wspominan chociaż od tamtego czasu widziałem sporo lepszych filmów bolly...

Offline

#40 2008-04-21 18:17:22

Kiran

Wkręca się

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-04-19
Posty: 100

Re: Pierwsze zetknięcie !

Hmm... Pierwsze zetknięcie - zupełnie przypadkowo. Nudziłyśmy się z kumpelą, a że miała nowy film to obejrzałyśmy. Od tamtej pory Bollywood zaczął mnie interesować, ale coś się urwało i zapomniałam. Po miesiącu pożyczyłam ten film i obejrzałam w skupieniu i się zaczęło . Nie mogłam się oderwać ani od K3G ani od Bollywoodu. Dzięki K3G odkryłam magię zarówno Bollywoodu jak i Indii.


http://img392.imageshack.us/img392/896/behindddljjn5.jpg

Offline

#41 2008-06-10 14:31:55

 Audrey

Stały bywalec

9108945
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 2282
Punkty: +1
Opis: Powrót!:D
Aktorka: Kajol,Rani,Kareena
Aktor: SRK,Abhishek
Duet: Kajol&SRK, Rani&Abhishek
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

U mnie zaczęło się dość nietypowo i niedawno. Mamy w szkole raz w tygodniu super zajęcia , na których poznajemy różne kultury poprzez filmy. Ostatnio było to kino chińskie a potem pani przyniosła K3G i puściła " Yeh Ladka Haai Allah" OMG xD Niektórzy śmiali się z filmu a ja patrzyłam oniemiała Potem patrzyłam na filmwebie o czym jest film (bo widziałam tylko ten taniec). Kupiłam ten film i zachwyciłam się nim! I pewnie na tym moja historia z Bollywoodem by się skończyła gdyby nie to, że Kajol jest urodzona w ten sam dzień co ja xD O Boże ale było szaleństwo Zawsze polowałam by znaleźć kogoś o mojej dacie urodzenia (5 sierpień) a tu BUM! Cudna Kajol xD Potem przeglądałam dalej osoby, trafiłam na to forum i jestem ^^ Moja przygoda TRWA!

Parvati-współczuje Ale może film Ci przyniósł trochę radości?

Ostatnio edytowany przez Audrey (2008-06-10 14:34:43)


http://img62.imageshack.us/img62/4947/anjah.png

Offline

#42 2008-06-10 15:18:56

Miss Roshan

Bywalec

Skąd: z Miasta :)
Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 543
WWW

Re: Pierwsze zetknięcie !

No to u mnie K3G było drugim filmem Zaczęłam od Veer-Zaara ale co tam


Fernando Torres Rebelde,Alfonso,Dulce
http://img391.imageshack.us/img391/8651/1234rq8cu2.jpg

Offline

#43 2008-08-29 10:14:49

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Pierwsze zetknięcie !

U mnie zaczęło sie od tego że  klasa mojej sieostry oglądła K3G na godz. wych. i bardzo sie im to spodobało !! Więć zaczęłam to ściągać ale w święta okazało sie że 1 stycznia ten film będzie na Polsacie !!! I w ten sposób pierwszy raz zetknęłam sie z tym filmem i Bollywood ...

Offline

#44 2009-01-02 11:15:16

Deepika

Wkręca się

11159696
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 144
Opis: Szkoła ;p
Aktorka: Kajol,Rani,Aish,Preity,Deepika
Aktor: SRK,Hrithik,Saif,Abhi,Aamir
Duet: Kajol+SRK, Preity+Saif,

Re: Pierwsze zetknięcie !

Tak to też był mój pierwszy film Bollywood:) Spałąm u koleżanki i poszłam spać chyba po 1 w nocy i następnego dnia ona powiedziala że oglądała świetny film a następnego dnia leciala powtórka więc oglądałam - na początku strasznie mnie nudził później się rozkręcił i wczułam się w Bollywood bardzo!

Offline

#45 2009-01-02 11:49:45

 shane

Bollyamator

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-07-20
Posty: 88
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol&SRK

Re: Pierwsze zetknięcie !

To też był mój pierwszy film, moja koleżanka go kupiła i mówiła, że jest super, później moja siostra go kupiła, obejrzałam go, ale na początku nie zrobił na mnie wrażenia, dopiero za drugim razem  jak go zobaczyłam zaczłam lubić Bollywood, i zaczęłam kupować inny filmy

Offline

#46 2009-01-02 13:33:14

 SalaamNamaste

Zaczyna się rozkręcać

7423325
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2008-05-07
Posty: 798
Opis: Zaczarowana :)

Re: Pierwsze zetknięcie !

U mnie tak na poważnie to też się zaczęło od "Czasem słońce czasem deszcz" - jako dodatek do gazety za 1 zł , później znowu K3G tylko, że w telewizji a teraz to już leci


http://i43.tinypic.com/ruy8h0.jpg

Offline

#47 2009-01-03 12:23:59

Parwatii86

Robi postęp

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 260
Aktorka: Rani, Ash
Aktor: Aamir Khan

Re: Pierwsze zetknięcie !

z mojej przygody z tym filmem na poczatku nic nie wynikło.....pokazał mi go mój chłopak......właściwie to tylko fragmenty.......stwierdił ze jest fajny i ze fajnie "dziadek" sie rusza....chodziło mu wtedy o Big B...........ja jakoś sie nie zachwyciłam.....potem przelotowo widziałam go w tv.......tak wiec moja przygoda z bolly nie zaczeła sie od tego filmu .........wydał mi sie za długi i nudnawy.....pokochałam film KHNH...i od tego sie zaczęło

Offline

#48 2009-01-03 15:28:51

 anulka

Ekspert ds. Kajol

11036596
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2944
Punkty: +34
Aktorka: Kajol
Aktor: Shahrukh
Duet: SrKajol

Re: Pierwsze zetknięcie !

Ja sie na pocatku strasznie smialam z piosenki kabhi khushi... a zwlaszcza z piosenkarki... nie bylam przyzwyczajona do takiego spiewu a teraz mi glupio...

Offline

#49 2009-01-04 11:06:59

pala1995

Wkręca się

7388237
Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 126

Re: Pierwsze zetknięcie !

Pierwszy raz zetknęłam się z Bollywood dawno temu.Szłam do kiosku po  gazetę wyborczą i była w niej płyta Dhaai akshar Prem Ke (kroki w chmurach).więc od razu się zakochałam w tych filmach i czekałam na następny film Salaam namaste(trudna droga do miłości).........i tak kupowałam dalsze filmy.


http://i42.tinypic.com/2aq04g.jpg

Offline

#50 2009-07-08 22:33:18

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: Pierwsze zetknięcie !

Kabhi Khushi Kabhi Gram to mój pierwszy filmik bollywoodzki. Obejrzałam go w telewizji. Zachwycił mnie bardzo, choć nie na tyle,żeby wyszukiwać informacji o nim w internecie. Ale gdy drugi raz go puszczali nie mogłam go nie obejrzeć ponownie. Pamiętam to była niedziela, miałam jechać na jakąś imprezę rodzinną i udawałam chorą byleby zostać w domu. Tak wiem nieładnie,ale to dzięki temu kompletnie oszalałam na punkcie Indii, Bollywoodzkich filmów no i w szczególności na punkcie Shah Rukh Khana. Dziś mam na swoim koncie 69 filmów. W tym niektóre obejrzane kilka razy. No i kilka płytek z moimi ulubionymi piosenkami. Tak,tak - jestem kompletnie ZAKOCHANA.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

#51 2009-07-11 20:30:04

bollykate

Zaczyna się rozkręcać

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 822
Aktorka: Kajol, Rani Mukherjee
Aktor: Shahrukh Khan

Re: Pierwsze zetknięcie !

K3G był moim pierwszym filmem bolly i zachwyciłam się nim. A pokazała mi go zachwycona nim koleżanka. Potem chyba przez tydzień różne sceny po głowie mi chodziły. Od tego filmu zaczęła się moja przygoda z bollywood.

Offline

#52 2012-04-14 15:46:27

 ♥Shanti♥

Zakręcony

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 1133
Punkty: +35

Re: Pierwsze zetknięcie !

dobra: no to zamieniajcie się w słuch:
u mnie przygoda z Bolly zaczęła się ok.7-5 lat temu. a zaczęło to się tak:
pewnego słonecznego chyba dnia, moja mama przyniosła pudełko z filmem K3G
myślałam że to znowu jakiś luzacki film, że pewnie dla dorosłych i te różne duperele.
Mama powiedziała że wieczorem przyjdą do nas goście oglądać film.Zaczęłam coś podejrzewać.
Ale że do wieczora było trochę czasu, więc zaczęłam robić różne swoje sprawy.
Przypomniało mi się o filmie dopiero gdy usłyszałam pukanie do drzwi. Goście weszli, rozgościli się usiedli w małym pokoiku gdzie znajduje się komputer. Mama przyniosła herbatę i ciasia. a ponieważ coś mi się nudziło stwierdziłam że jeden prawie że 3 godzinny film ,,piękności nie szkodzi." więc siadłam..i tak zaczęłam oglądać, w tedy gdy po raz pierwszy zobaczyłam SRK jak pędzi do samolotu a po tem do domu, od razu się w nim zakochałam, nie obchodziło mnie, czy zagra dobrze, źle , będzie złym czy dobrym herosem. To był mój pierwszy przebłysk w oku, potem szeroko otworzyłam oczy i z zapartym tchem oglądałam dalsze losy, nawet wtedy chyba mi się łezka zakręciła.ale to tam. gdy skończył się film dało mi to dużo do myślenia.. pamiętam że tej nocy chyba nie mogłam spać.
nazajutrz siadłam do kompa i szukałam różnych adresów dotyczących SRK, Kajol i co najistotniejsze ---> Bollywoodu.


pewnie mi nie uwierzycie, ale po przeanalizowaniu filmu, i mojej znajomej wnioskuję, że jest Ona strasznie do niej podobna, tylko kolorem włosów się różnią, nawet znajomi tak mówią.


http://31.media.tumblr.com/da779ce2d0a1c0e3211e7d8930909050/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo1_250.gif   http://25.media.tumblr.com/80af1f9c801e8bc959d9a71f8359ea4b/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo6_r1_250.gif

Offline

#53 2012-08-23 14:47:41

 ♥ кѕιężу¢σωу αηισł ♥

Robi postęp

Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 281
Aktorka: Kajol, Rani, Preity, Priyanka
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid Kapoor

Re: Pierwsze zetknięcie !

To mój pierwszy film Bollywood jaki obejrzałam xD

Nigdy przedtem nie wiedziałam o istnieniu filmów Bollywood

To było jakoś tak, że zobaczyłam reklamę na Polsacie przed świętami Bożego Narodzenia, miał lecieć o 11:30 (nie pamiętam kiedy chyba w nowy rok xD ) i od razu zarządziłam komendę na cały głos 'TELEWIZOR MÓJ! BĘDĘ OGLĄDAŁA TEN FILM!'

No i zagapiłam się i włączyłam telewizor dopiero o 12:00, myślałam, że już wszystko straciłam bo nie będę wiedziała o co chodzi skoro tyle nie widziałam

Oglądałam sama, a potem cała rodzina zaczęła się schodzić przed tv xD
Tata, mama, siostry, nawet brat ( obejrzał wtedy cały film, a teraz gada, ze to dla bab i wgl. ale wiem, że mu się podobało )

Moje 2 siostry płakały na filmie, ja powstrzymywałam łzy, bo głupio mi płakać przy innych :x

Wszystkim się ten film podobał, tylko reklamy były takie, że film razem z reklamami jak zaczął się o 11:30 to skończył ok 17...

i tak właśnie pokochałam Bollywood
Jakiś cas potem w 'Pani domu' ukazało się 'Gdyby jutra nie było' itd.
No i od tamtej pory mam w swojej kolekcji na półce ok 200 filmów Bolly xD

Offline

#54 2013-02-03 01:16:36

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Pierwsze zetknięcie !

Siostra kupiła go z jakąś gazetą. Najpierw nie chciałam go oglądać, bo tak długi film nie może być fajny, ale jak się potem przekonałam do Bolly to obejrzałam...

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Diamond Star Guest House ehotelsreviews Noclegi Sonthofen hotels-world.pl