Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-02-24 23:22:46

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Tumsa Nahin Dekha (2004)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/2a/Tumsa_Nahin_Dekha_poster.jpgTumsa Nahin Dekha (2004)


To bollywoodzki komediodramat miłosny wyreżyserowany w 2004 przez Anurag Basu, autora takich filmów jak Gangster i Life in a... Metro.
Podczas krecenia tego filmu u reżysera Anurag Basu zdiagnozowano raka krwi. Podczas jego pobytu w szpitalu film rezyserował producent Mukesh Bhatt.
Taniec Daksha wykonany dwoma bułeczkami nabitymi na widelce jest zainspirowany Charlie Chaplina "tancem " w Gold Rush.


Data premiery - 24 września 2004
Czas trwania - 128 min.


Obsada

Emraan Hashmi - Daksh Mittal
Dia Mirza - Jia Khan
Anupam Kher - John Uncle
Sharat Saxena - p. Madhvani (ojciec Anahity)
Surekha Sikri - babcia Daksha Mittala
Uday Tikekar - p. Mittal (ojciec Daksha)
Atul Parchure - brat Jiyi
Pooja Bharathi - Anahita Madhwani


Fabuła

Daksh Mittal (Emraan Hashmi) to młody bogaty i rozpuszczony chlopak, którego rozrywką jest bycie wiecznie pijanym. Nie ma żadnego celu w życiu i na niczym mu nie zależy. Jego jedynym autorytetem jest Wujek John (Anupam Kher) - kamerdyner, który wychowywał go od małego.
Pewnego dnia na swojej drodze spotyka on Jię (Dia Mirza), tancerkę z nocnego klubu, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia.
Staje jednak przed trudnym wyborem - czy ważniejsze są pieniądze czy miłość?
Ojciec oraz babka zamierzają go bowiem ożenić z bogatą dziewczyną Anahitą i tym samym pomnożyć majątek rodziny...


Piosenki

Muzykę do filmu skomponował duet Nadeem-Shravan

Bheed Mein Tanhaee Mein - Udit Narayan i Shreya Ghoshal
Dhanak Ka Rang - Shreya Ghoshal
Maine Soch Liya - Udit Narayan i Shreya Ghoshal
Mujhe Tumse Mohabbat Hai - Shan i Shreya Ghoshal
Wo Humse Khafa - Udit Narayan i Shreya Ghoshal
Yeh Dhuan Dhuan - Roop Kumar Rathore i Shreya Ghoshal
Tanhaeeyan - Sonu Nigam
Mujhe Tumse Mohabbat Hai [Remix] - Shan i Shreya Ghoshal[/center]

______________________________________________________
źródło: wikipedia pl, wikipedia ang oraz mój własny opis filmu


Moja ocena i wrażenia

Najmocniejszy w filmie jest początek. Pocałunek intryguje co też dalej się będzie działo Potem film zwalnia, ale mimo wszystko oceniam go jako całkiem przyjemny i sympatyczny.
I choć nie lubię obiboków i słodkich chłopczyków to Emraan w tej roli jakoś mnie nie drażnił. Dia Mirza też zagrała w porządku.
Generalnie film całkiem mi się podobał, choć fabuła raczej mało urozmaicona i tendencyjna. Jednak miło się ogląda i całość robi dosyć pozytywne wrażenie.
Podobało mi się też zakończenie.
Oceniam na 4, no może z plusem.

Offline

#2 2009-04-13 18:32:24

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: Tumsa Nahin Dekha (2004)

słaby film, średnio mi się podobał szczerze mówiąc. Spodziewałam się czegoś lepszego a momentami po prostu sie NUDZIŁAM. Jeśli bym miała oceniać to dałam taką 3jcynke niestety ... spodziewałam się czegoś lepszego i się zawiodłam

Milkaja : jedyne co w tym filmie było intrygujące to ten pocałunek !!! nic poza tym... a przez to że na samym początku była ta akcja to film się spalił zanim jeszcze zaczął dobrze rozgrzewać

Ostatnio edytowany przez Dzasta-ji (2009-04-13 18:34:22)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com