Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2009-03-21 13:27:10

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Roztańczony trening :)

Fat burning znaczy „spalanie tłuszczu”. To fitness dla ludzi, którzy lubią tańczyć i ćwiczyć w rytm muzyki. Energiczne dźwięki nie tylko wprowadzają w świetny nastrój, ale także pozwalają pozbyć się kalorii i zniwelować niedoskonałości ciała.


Co nam to daje?



Fat burning to zestaw ćwiczeń wzmacniających połączonych z rozciąganiem. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki. Ma charakter aerobowy (tlenowy) – podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową. Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Dobór ćwiczeń zależy od inwencji twórczej instruktora (albo możliwości uczestników zajęć). Zazwyczaj stosuje się podstawowe kroki taneczne i elementy sportowe połączone w prosty układ choreograficzny. Fat burning jest mniej intensywny od aerobiku, ale przynosi lepsze korzyści – modeluje bowiem całą sylwetkę, przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów.

Czego potrzebujesz?



Postaraj się o sportowe obuwie z air systemem i luźny, sportowy strój, który odprowadza wilgoć ze spoconej skóry, pozwalając jej swobodnie oddychać. One zapewnią ci komfort treningu. Najpierw zapisz się na zajęcia dla początkujących – i krok po kroku pracuj nad lepsza kondycja. Gdy ciało przyzwyczai się do wysiłku fizycznego, z każdym dniem będzie domagać się większej jego porcji.

Pierwsza lekcja



Trening fat burning uzależnij od własnej wyobraźni i samopoczucia. Jako rozgrzewkę potraktuj taniec. Włącz energetyczną płytę i przetańcz jedną piosenkę w dowolnym stylu. W trakcie pozostałych utworów od czasu do czasu wpleć kilka ćwiczeń aerobowych, które szybko spalają tłuszcz, np.:

* zrób 3 podskoki, 3 przysiady i znów 3 podskoki – powtórz 3 razy
* zrób 10 skoków na jednej nodze, 10 na drugiej – powtórz 5 razy
* przez 3 minuty maszeruj rytmicznie w miejscu, wysoko unosząc kolana
* leżąc na plecach, zrób 2 serie po 20 „rowerków”.

Możesz dowolnie zestawiać figury taneczne i sportowe – ważne tylko, byś wprawiła w ruch całe swoje ciało.



źródło: Magazyn "Zdrowie"

------
'Roztańczony trening' poznałam w sanatorium odchudzającym w Kołobrzegu 4 lata temu - jest to śwwietny sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej oraz zadbanie o kondycję. Od tamtej pory zaczęłam się więcej interesować zdrowiem i 'ruchem' Przyznaję - było ciężko na początku - ale początki zawsze są trudne!
Po miesiącu pobytu w sanatorium, ciągłej diecie i ćwiczeniach można stracić na wadze nawet do 12kg
Pomimo tak wielkiego poświęcenia można wiele zyskać! Polecam z ręką na sercu ten sposób!

Ostatnio edytowany przez Sanjula (2009-03-21 13:49:33)



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#2 2009-03-21 13:32:59

Beata

Gość

Re: Roztańczony trening :)

Ja uwielbiam tańczyć - zwłaszcza przy rytmach bolly   tylko nie mam za bardzo czego zrzucać

#3 2009-03-21 13:51:00

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Roztańczony trening :)

Beata napisał:

tylko nie mam za bardzo czego zrzucać

Zawsze możesz to potraktować jako dbanie o kondycję Nie musisz przy tym chudnąć - po prostu wzmocnisz swoje ciało



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#4 2009-03-21 13:56:47

Beata

Gość

Re: Roztańczony trening :)

Sanjula napisał:

Beata napisał:

tylko nie mam za bardzo czego zrzucać

Zawsze możesz to potraktować jako dbanie o kondycję Nie musisz przy tym chudnąć - po prostu wzmocnisz swoje ciało

oj przydałoby się wzmocnić i porozciągać trochę, ostatnio w liceum ćwiczyłam na w-f

pomyśle...pomyśle...

#5 2009-03-21 16:12:18

Irisha

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 2399
Punkty: +11
Aktorka: Anushka Sharma
Aktor: Jared J. Leto
Duet: Arnav & Khushi

Re: Roztańczony trening :)

Hmm dobry pomysł bo akurat szykuje się do zrzucenia kilu kilogramów

A takie pytanie czy można tylko zadowolić się takimi ćwiczeniami czy coś jeszcze może 3D czyli : dobrze dobrana dieta ?
To także sprawdza się przy odchudzaniu,

Offline

#6 2009-03-21 16:47:04

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Roztańczony trening :)

Latika napisał:

A takie pytanie czy można tylko zadowolić się takimi ćwiczeniami czy coś jeszcze może 3D czyli : dobrze dobrana dieta ?
To także sprawdza się przy odchudzaniu,

No wiesz, z tego co mnie 'uczyli' przez te wszystkie lata - to ćwiczenia,pomimo że dużo dają, nie przynoszą takiego rezultatu jak stosowane z dietą Ćwiczenia można traktować jak taki bonus do odchudzania
Myślę że dobra dieta to podstawa sukcesu



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

#7 2009-03-21 19:38:08

Luthien

Zaczyna się rozkręcać

5737356
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 770
Punkty: +1
Aktorka: Konkona Sen Sharma
Aktor: Kunal Kapoor i Saif Ali Khan
Duet: Pan Darcy i Paulinka :)

Re: Roztańczony trening :)

tylko trzeba pamiętać o tym, że przy ćwiczeniach możemy 'przytyć' kilka kilogramów, dlatego, że wszystko 'idzie w mięśnie' . dlatego nie załamujcie się stając na wadze, ja radzę raczej zmierzyć obwody

Ja ostatnio wykonuję ćwiczenia modelujące sylwetkę, z tego co kojarzę to ćwiczenia Pilatesa (chociaż nie jestem pewna). Nie chcę chudnąć, ale raczej ładniej wymodelować swoją sylwetkę.


http://img185.imageshack.us/img185/1407/01dfcrop.jpg

Offline

#8 2009-03-21 21:08:29

 skubie

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 759
Punkty: +1
Opis: ;)

Re: Roztańczony trening :)

Luthien napisał:

tylko trzeba pamiętać o tym, że przy ćwiczeniach możemy 'przytyć' kilka kilogramów, dlatego, że wszystko 'idzie w mięśnie'

chyba jestem jedynym na forum, ktoremu to nie przeszkadza

osobiscie uwielbiam scigac sie z babciami na rawerze
zaprawde powiadam wam,ze nie ma lekko

Offline

#9 2009-03-22 15:46:14

Sanjula

Stały bywalec

9381153
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 2176
Punkty: +5
Opis: Matura 2010. Brak czasu.. :(
WWW

Re: Roztańczony trening :)

skubie napisał:

Luthien napisał:

tylko trzeba pamiętać o tym, że przy ćwiczeniach możemy 'przytyć' kilka kilogramów, dlatego, że wszystko 'idzie w mięśnie'

chyba jestem jedynym na forum, ktoremu to nie przeszkadza

Nie jesteś jedyny! Jeszcze jestem ja Ale w tym przypadku nie lubię przesadyzmu z 'mułami'
Jeśli mięśnie są za duże, też nie wygląda to za dobrze



Bo KRÓL jest tylko jeden! <3

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles HungrĂ­a