Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-06-01 19:55:20

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Shahrukh staje się szczery!

http://1.bp.blogspot.com/-TGesqIrsDqQ/TmBdNOMmpGI/AAAAAAAAAIc/jEeJiRrqcdg/s1600/Shahrukh-Khan-Family.jpg

Shahrukh staje się szczery!



Gratulujemy wygranej IPL. Gautam Gambhir wykonał świetną robotę. Gautam jest bardzo rozsądnym i zdyscyplinowanym kapitanem, który doskonale wie czego chce. Kiedy poszedłem na aukcję, powiedział: "Mamy fantastycznie wyważony zespół, ale chcę Sunila Narine". Osobiście ja też, on jest w takim punkcie kariery, w którym instynktownie mówi o wszystkich właściwych decyzjach.


Czy zwycięstwo jest porównywalne do zakończenia filmu?
To zupełnie inne uczucie. Nie jest dobrze, chyba, że film stanie się hitem lub wygrasz finał. Ale różnica jest taka, że w filmie aktywnie uczestniczę. Wiem co zostało do tego włożone, czy mi się to podoba, czy też nie.

Ale dla mnie, finał IPL jest porównywalny do czegoś takiego: jeśli pomnożyć 10 razy grę Indii w finale przeciwko jakiemukolwiek innemu zespołowi. I czujesz się jakby twój zespół był zespołem Indii (uśmiecha się).



Jak się czujesz po wygranej KKR?
Ktoś powiedział, że stałem się szalony i przeżywam kryzys wieku średniego, a także sprawiam smutne wrażenie. A ja byłem już dość szalony w momencie, gdy stałem na tym balkonie. Przysięgam na moje dzieci - stałem na tym balkonie [by wyskoczyć] i byłbym pierwszym człowiekiem, który lata!

Wiedziałem, że gdybym mógł zejść z tego balkonu, byłbym w stanie latać tam, gdzie były postawione stoiska zwycięzców i bezpiecznie wylądować. I naprawdę chciałem latać. A potem moja siostra, Gauri i Suhana złapały mnie. A ja byłem bardzo zły na nie. Powiedziałem im: "Zabrałyście moją szansę pokazania światu, że mogę latać."



Czy żałujesz tego incydentu na MCA?
Nie uzasadniam mojego działania. Bardzo przepraszam moje dzieci. Nie poszedłem do Wankhede, jako właściciel zespołu. Poszedłem tam, aby podrzucać swoje dzieci. I nie maltretowałem tej dziewczynki, o nie. Mógłbym maltretować dorosłego człowieka i zrobiłem to. Ale nie możesz mówić do mnie w sposób niemoralny i nieświecki, ponieważ moje dzieci nie wychowały się w ten sposób.


Ale zezłościłeś się...
Zezłościłem się i byłem wzburzony, i pomyślałem "Okay, wygram IPL, ponieważ ludzie myślą, że nie wiem, jak kierować firmą." A ludzie nagle też powiedzieli, że w zbroi Króla Khana jest dziura.

Ale chcę powiedzieć ludziom, że nigdy nie powiedziałem, że mogę zrobić coś złego. Nigdy nie twierdziłem, że robię tylko dobre rzeczy i wygłaszam politycznie poprawnych wypowiedzi. Czasami wiem, z jakiego powodu stałem się gwiazdą poza moimi filmach, dlatego że jestem niepoprawny politycznie.



Jak myślisz, dlaczego ludzie piszą lub mówią o tobie źle?
Teraz to już jest nudne, bo osiągnąłem sukces. Nawet dla dziennikarzy. Spójrz na Dhoni'ego, on jest świetnym kapitanem i krykiecistą. To jest facet-marzenie z małego miasteczka. Więc jednego dania robi wszystko świetnie, z dużym basenem na tarasie, z wieloma reklamami i pieniędzmi. A w ostatnich czterech-pięciu miesiącach, nie jest wystarczająco dobry. Dla mnie idealnym człowiekiem jest Sachin Tendulkar. Nie ja sam.


Czy Suhana jest szczęśliwym medalionem dla Ciebie? Gdzie był Aryan podczas meczów?
Suhana jest szczęściarą, bo jest moją córką. Aryan miał egzaminy. On jest jak ja. Jeśli złamiesz mu serce - podda się. On czuje podobnie "Arrey, jakiego rodzaju jest ta drużyna? Nie wygrają." Kiedy jesteś zbyt zrozpaczony, idziesz po prostu się przejść.

Więc idzie się przejść. Teraz on ma inne zdanie na ten temat. "Ponieważ ja poszedłem, to oni wygrali". Więc zapytałem go czy nie chciałby przyjść (na mecze) w następnym roku. On mi odpowiedział: "Nie, tato, dalej będę chodził, a oni dalej będą wygrywać." Poświęcił się, aby się rozwinąć.




Rodzinny człowiek



Może wyglądać nieco nieświeżo i wyczerpany po świętowaniu zwycięstwa KKR, ale jego sławne pokłady energii są nie do zdarcia. Mimo, że krytycy Króla Khana byli dla niego nieprzychylni w ostatnich latach, on pozostaje dla nich chłodny i spokojny wraz ze swoją rodziną. Możesz rzucić okiem na rodzinnego człowieka, jakim jest SRK, gdy jego córka Suhana domaga się, aby nauczył ją matematyki, bo ma test w piątek.

"Muszę iść do dentysty, ale nauczę Cię. Nie śpij." mówi SRK Suhanie.
Z drugiej strony, jego żona Gauri nalega, by wychodził, bo zaraz ma wizytę u dentysty.
"Jestem megagwiazdą i cały świat kręci się wokół mnie, z wyjątkiem mojego dentysty" śmieje się SRK.
Również wyznaje, że napisał długi kawałek o 5:00 nad ranem po zwycięstwie KKR.
"Ciągle piszę, gdy jestem sam. Zdarza mi się myśleć o założeniu własnej gazety" żartuje.



_____________
Źródło
Tłumaczenie: Sensi


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

 

#2 2012-06-02 08:43:13

 MyNameIsKhan

Wkręca się

Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 173
Opis: Fanka Bolly :)
Aktorka: Kajol/Priyanka/Anushka
Aktor: SRK/Imran/Ranbir
Duet: SRK&Kajol/SRK&Anushka

Re: Shahrukh staje się szczery!

Niezły artykuł, dzięki za dodanie


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lqtjrxJOUe1qk6u2uo1_500.jpg

Offline

 

#3 2012-06-02 18:31:21

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Shahrukh staje się szczery!

Świetny artykuł wielkie dzięki za wrzucenie go na stronę

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartamento turĂ­stico en Pampatar Lodging Nieuwvliet Ohl DĂśrp 22 Pastoratshof, Haus 7