Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-06-06 22:16:16

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Vidya Balan i Farhan Akhtar we wspólnym filmie

Vidya Balan i Farhan Akhtar we wspólnym filmie
http://img710.imageshack.us/img710/9249/farhanvidya.jpg
Po ostatnich filmowych hitach, Vidya Balan stała się niezwykle popularna i potrzebna w przemyśle filmowym. Aktorka podpisała umowę na jej najnowszy film ”Shaadi Ke Side Effects”, gdzie wystąpi w duecie z Farhanem Akhtarem. Film ten to sequel filmu ”Pyaar Ke Side Effects” z 2006 roku , w którym wystąpili Rahul Bose i Mallika Sherawat.

Producent Pritish Nandy dodaje: ” SKSE rozpoczyna swą akcję tam, gdzie została ona zakończona w PKSE, oprócz głównej pary aktorów w filmie, wszyscy łącznie z reżyserem Saket’em Choudhary, kierownikiem muzycznym Pritam  - pozostają. Film ten jest zabawny i pouczający jednocześnie, pełen miłości przed jak i po ślubie bohaterów. PKSE miał 4 główne piosenki, które stały się niezwykle popularne, a przedstawiona w filmie historia łączyła ludzi i silnie na nich oddziaływała, dlatego też zdecydowaliśmy o kontynuacji. Niestety napisanie go zajęło sporo czasu. Saket jest świetnym reżyserem, ale bardzo wolnym pisarzem.”

Mówiąc o niezwykłym wyborze aktorów do filmu, a mianowicie Vidyi  i Farhanie, Nandy mówi: ” Tworzymy kino, które jest wielkie i zarazem mądre. Farhan jest jednym z najinteligentniejszych aktorów obecnie. On i Vidya są niebywałymi  gwiazdami 2011 roku. Będzie to aktualny film. Oboje od razu polubili scenariusz.”

Farhan powiedział: ”SKSE jest odejściem od tego co robiłem do tej pory jako aktor. To komedia romantyczna. Gatunek,  w którym dotąd nie miałem okazji się sprawdzić - to zapowiada nowe doświadczenie. Saket napisał zabawną i wzruszającą historię o prostych sprawach, które dotyczą tak naprawdę każdego z nas. Ponadto z niecierpliwością czekam na współpracę z Vidyą.”

”Uwielbiałam ”Pyaar Ke Side Effects”, a SKSE jest opowieścią co dzieje się między mężczyzną i kobietą, kiedy zostają mężem i żoną. Historia rozpoczyna się tam, gdzie zazwyczaj kończą się wszelkie romanse. Obserwacja relacji w związku przez Saket’a  jest prosta i pełna naturalności, a czasami nieumyślnie śmieszna, szalona czy seksowana. Far han i ja będziemy współpracować razem pierwszy raz. Jako aktor jest on niezwykle wiarygodny i prawdziwy, co z pewnością będzie miało wpływ na przedstawienie naszej historii w filmie. “ - powiedziała Vidya.


Z niecierpliwością czekamy na efekty tej współpracy

źródło
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2012-06-07 10:51:14

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Vidya Balan i Farhan Akhtar we wspólnym filmie

Zapowiada się interesująco ...


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

#3 2012-06-10 14:56:21

 Arturo

Bollyamator

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 59
Punkty: +11
Aktorka: Kareena Kapoor, Shriya Saran
Aktor: Saif Ali Khan, Prabhas
Duet: Kareena-Shahid; Prabhas-Shriya

Re: Vidya Balan i Farhan Akhtar we wspólnym filmie

Frazy "Music director" nie tłumaczy się jako "kierownik muzyczny", tylko jako kompozytor Jako, że w Indiach funkcjonuje takie słowo zamiast "composer", nie znaczy, że trzeba sztywno się tłumaczenia trzymać Poza tym, również czekam z niecierpliwością na film, bo Vidya i Farhan dają moc, która będzie oddziaływać przez długi czas

Offline

#4 2012-06-11 17:31:42

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Re: Vidya Balan i Farhan Akhtar we wspólnym filmie

Arturo niewątpliwie masz rację co do tłumaczenia jednak kompozytor brzmi górnolotnie i kojarzy mi się przede wszystkim z muzyką klasyczną stąd też wynika trzymnie się przeze mnie  tłumaczenia według nazwijmy to "angielskich norm europejskch"...


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂŠbergement Pizzo Hotels Mexico Alberghi Haarlem