Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-06-30 15:11:57

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Vidya podekscytowana pracą z Maheshem Bhatt

Vidya podekscytowana pracą z Maheshem Bhatt



Aktorka Vidya Balan, która jest obecnie zajęta promowaniem "Bobby Jasoos", mówi, że jest podekscytowana pracą z Maheshem Bhatt w "Humari Adhuri Kahaani".

"Po Bobby Jasoos, zacznę zdjęcia do Humari Adhuri Kahaani we wrześniu. Jestem bardzo podekscytowana i bardzo szczęśliwa, będę miała okazję pracować z Maheshem Bhatt właśnie przy tym filmie. Wkrótce zaczniemy nad nim pracę", powiedziała Vidya.

W reżyserii Mohita Suri "Humari Adhuri Kahaani", film zostanie wyprodukowany przez Bhatta pod jego bannerem Vishesh Films i Fox Star Studios.

W filmie zagrają również Emraan Hashmi i Rajkummar Rao.

Po swoim filmowym debiucie w 2005 r. "Parineeta", będącego adaptacją z 1914 roku bengalskiej powieści, Vidya udowodniła swoją wszechstronność. Jej silna obecność i występy w takich filmach jak "No One Killed Jessica" i "Kahaani" przyniosły jej rozgłos w Bollywood.

Jej następny film, "Bobby Jasoos" obraca się wokół kobiecej postaci i będzie ona postrzegana jak romansuje z młodym aktorem Ali Faizalem. Film wyreżyserował Samar Shaikh, a zostanie wyprodukowany przez Dię Mirza i jej narzeczonego Sahila Sangha.

Mówiąc o swojej karierze aktorskiej, Vidya powiedziała, że "poluje na różne role" i nigdy nie zrozumie różnicy między "konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi filmami."

"Nie rozumiem czegoś takiego jak konwencjonalne i niekonwencjonalne rzeczy (filmy). Istnieje tyle różnych ludzi (w Bollywood), a tylko niektórzy ludzie mają na tyle odwagi, aby pokazać się w różnych rolach. Ja zawsze będę się trzymała wyboru różnych ról", powiedziała.

"'Parineeta była dość niekonwencjonalnym debiutem i zdarzyła się odruchowo... szybko się nudzę i dla mnie, aktor to ktoś, kto żyje życiem różnych ludzi i pokazuje się w przeróżnych rolach. Przy okazji każdego filmu mogę robić i chcę robić różne filmy", dodała.


Vidya Balan, aktorka, która wygrała krajową nagrodę, mówi, że nie zaproponowano jej jeszcze jakiegokolwiek filmu z Khanami oraz, że nie jest chętna nawet do nakręcenia takiego filmu, ponieważ nie widzi się w 'masala commercials'.

"Nie brakuje mi pracy z nimi. Musi być scenariusz, dzięki któremu się wykażę.. To musi być dla mnie pasjonujące. Nigdy nie szukałam filmów gdzie mogłabym pracować z określonymi aktorami. Nigdy nie planowałam swojej kariery.. jedynie odpowiedziałam na scenariusze, które trafiły mi się. Praca ze (znanymi) aktorami, albo z nowymi aktorami - nie planuję swojej kariery w ten sposób. Mam inne podejście i jestem szczęśliwa z rodzaju pracy, który wykonuję."




http://www.pinkvilla.com/files/imagecache/NewsPreview/zip_23.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Apartment in Kreischa 3123 Hoteles Bermudas Alberghi Haarlem ehotelsreviews.com