Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Miszmasz
  •  » Fani kina indyjskiego!!! Ważne! Potrzebna wasza pomoc!

#1 2017-03-23 17:55:46

 Asooran

Robi postęp

51593598
Skąd: Lublin, Nałęczów
Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 332
Opis: asuran-ka-pyaar.blogspot.com
Aktorka: Anushka Shetty|Katrina
Aktor: SRK|RamCharan|Harshvardhan
Duet: Akshay&Sona
WWW

Fani kina indyjskiego!!! Ważne! Potrzebna wasza pomoc!

Witajcie kochani, dawno mnie tu nie było, widzę że teraz też jakoś was mało, ale dlaczego?
Przejdę do sedna, mam ogromną prośbę, potrzebuję pomocy. Jeśli jesteście fanami kina kannada lub znacie pana Kiccha Sudeepa prosiłabym każdego z was o nagranie krótkiego filmiku (co najmniej 15 sek.)  w którym mówicie w samym superlatywach o tym kinie, tym panie, lub o jednym z jego filmów (ewentualnie jakaś parodia jego filmu, alebo choreografia do piosenki?)
To wspólna inicjatywa fanów z Karnataki oraz pozostałych entuzjastów. Cel? Chcemy pokazać światu, że kino kannada oraz Sudeep zyskują sławę również u nas w Polsce. Do roboty, kochani! Mam już kilka osób, mam nadzieję, że fani z tego forum również mnie nie zawiodą
filmik robimy do soboty do wieczora, wtedy też musimy mieć wszystkie materiały, by w niedzielę (ewentualnie w poniedziałek) udostępnić go wśród fanklubów, będziecie sławni - Hindusi nie spodziewają się fanów z Polski
nawet jeśli nie widzieliście nic z kannada, jeśli widzieliście takie tytuły jak: Rann oraz Eega - tam gra ich hiroł, tj. Sudeep, możecie nagrać krótką recenzję jednego z filmów, to też będzie super
ps. nagrywamy po polsku, potem zrobimy ang napisy, więc nie martwcie się
w razie pytań:
gg: 51593598
e-mail: agata.gogol197@gmail.com

Ostatnio edytowany przez Asooran (2017-03-23 18:06:40)


http://i67.tinypic.com/2hn01lt.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Miszmasz
  •  » Fani kina indyjskiego!!! Ważne! Potrzebna wasza pomoc!
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Afitos www.worldhotels-in.com Large Luxury Log Cabin Getaway Проживание Ле-Карроз-д'Араш