Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena Kapoor Khan wspomina jak czuła się przed pierwszym filmem

#1 2020-07-02 10:46:55

 marigold90

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 1071
Aktorka: Aishwarya|Rani
Aktor: SRK
Duet: Rani&SRK|Aish&Ajay

Kareena Kapoor Khan wspomina jak czuła się przed pierwszym filmem

Kareena Kapoor Khan wspomina jak czuła się przed swoim pierwszym filmem



Kareena Kapoor Khan jest znana z tego, że od lat oczarowuje publiczność rolami w filmach. Kareena hipnotyzuje nie tylko swoim wyglądem. Jej osobowość i dowcipne odpowiedzi uczyniły z niej ulubienicę fanów. Kareena jest obecna w kinie indyjskim od 20 lat i w związku z tą rocznicą aktorka umieściła w mediach społecznościowych emocjonalny wpis na temat swojego filmowego debiutu. Kareena napisała o tym jak bardzo była przejęta zdjęciami do pierwszego fimu, które rozpoczynały się już o czwartej rano.

Aktorka umieściła na profilu zdjęcie ze swojego filmowego debiutu - z filmu „Refugee” (tłum. „Uchodźca”) z 2000 roku i opisała je poniższymi słowami.

„Moje pierwsze zdjęcia były o 4 rano… Obudziłam się tego dnia wcześnie rano, spojrzałam w lustro i powiedziałam sobie, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. 20 lat ciężkiej pracy, poświęcenia i pewności siebie. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim moim fanom za ich miłość, wsparcie i siłę. Dziękuję Jyoti Prakash Dutta (reżyser filmu „Refugee”) za możliwość bycia częścią przemysłu filmowego. Dziękuję Abhishek Bachchan za bycie najsłodszym co-star w „Refugee”. Dziękuję też każdemu, kto był zaangażowany w ten film. Chcę powrócić do tamtego czasu”.

Kareenie życzymy kolejnych wspaniałych lat w show-biznesie.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/2352_1593679139.jpg


https://64.media.tumblr.com/5d28a83a0c4db9457056146fe04bd95a/tumblr_o4ni1kGMk31utg7eko3_500.gifv

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena Kapoor Khan wspomina jak czuła się przed pierwszym filmem
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl