Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji o Mardaani 3: „Podobało mi się ponowne wcielenie się w..

#1 2023-08-31 10:35:16

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22980

Rani Mukerji o Mardaani 3: „Podobało mi się ponowne wcielenie się w..

Rani Mukerji o "Mardaani 3": „Podobało mi się ponowne wcielenie się w Shivani, więc teraz chcę to powtórzyć w Mardaani 3


Rani Mukerji, która zaimponowała widzom swoimi imponującymi rolami w filmach takich jak  "Mrs Chatterjee Vs Norway", "Hichki" i "Mardaani", wyraziła chęć powrotu jako twarda policjantka Shivani Shivaji Roy w trzeciej części serii "Mardaani". Aktorka powiedziała, że ​​uwielbia grać rolę Shivani i chciałaby wcielić się w nią jeszcze raz jeśli napotka fascynującą historię.


W wywiadzie Rani Mukerji powiedziała, że ​​podobało jej się ponowne wcielenie się w Shivani w wydanym w 2019 roku filmie "Mardaani 2" poruszającym kwestię gwałtu i przemocy seksualnej wobec kobiet. Powiedziała, że ​​bardzo chciałaby wrócić na miejsce Shivani, „ale wszystko zależy od scenariusza”. Dodała, że ​​jeśli do trzeciej części dodadzą bardzo interesującą historię, jej zdaniem będzie to fascynujące.

„Bardzo lubię grać tę rolę” – przyznała.

Aktorka wyjawiła:

„Trzymam kciuki, bo bardzo chciałabym zagrać rolę Shivani. Kiedy kręciłam Mardaani 2, byłam dość zdenerwowana, ponieważ nigdy wcześniej nie robiłam sequela. Dzieje się tak dlatego, że za każdym razem, gdy film się kończy, zostawiam moich bohaterów za sobą i nie wiem, czy będę w stanie powtórzyć tę część jeszcze raz. W przypadku Mardaani 2 byłam zaskoczona, że podobało mi się ponowne wcielenie się w tę rolę, więc teraz chcę powtórzyć ją w Mardaani 3."

Aktorka zdradziła także, że ma pewne warunki na zrobienie "Mardaani 3". Powiedziała, że ​​chce zrobić z tą postacią coś innego i wymagającego, a nie powtarzać to co zrobiła już w poprzednich filmach. Powiedziała, że ​​chce odkryć nowe aspekty osobowości Shivani i pokazać swój rozwój jako policjantki i człowieka.

Rani Mukerji o portretowaniu indyjskich kobiet

Rani Mukerji, która działa w branży od ponad dwudziestu lat, powiedziała, że ​​zawsze starała się pięknie i autentycznie przedstawiać na ekranie indyjskie kobiety. Powiedziała, że ​​chce pokazać światu różne oblicza indyjskich kobiet, które są kochające, opiekuńcze i odważne. Dodała, że ​​chce inspirować młode dziewczyny i kobiety do podążania za swoimi marzeniami i osiągania celów.

Aktorka opowiedziała także o pojawieniu się platform internetowych OTT i o tym, jak dały one aktorkom więcej możliwości odgrywania silnych głównych ról. Powiedziała, że ​​cieszy się, że platformy OTT tworzą więcej treści dla kobiet i zapewniają im większą widoczność i uznanie. Powiedziała, że ​​dopóki ludzie widzą ich pracę i doceniają ich talent, nie ma znaczenia, czy jest to na OTT, czy w filmach [w kinach].

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1616241256.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji o Mardaani 3: „Podobało mi się ponowne wcielenie się w..
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world www.hotels-world.pl Кампинас