Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Promocja "Koffee With Karan" 8: Kajol zapomina, że ​​Rani była także..

#1 2023-11-27 11:24:34

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22980

Promocja "Koffee With Karan" 8: Kajol zapomina, że ​​Rani była także..

Promocja "Koffee With Karan" 8: Kajol zapomina, że ​​Rani była także częścią K3G, Rani Mukerji twierdzi, że Karan Johar ją uderzył




Popularny chat show Karana Johara "Koffee With Karan" powraca z ósmym sezonem, a w najnowszym odcinku występują dwie z jego „pierwszych głównych dam” – Kajol i Rani Mukerji. Kuzynki, które pracowały z Karanem przy kilku filmach, łączą bliską więź z twórcą filmu i sobą nawzajem. Odcinek zapowiada się na pełen wrażeń, gdyż trio powraca do swojej współpracy i dzieli się niezapomnianymi momentami ze swojej kariery.

Na początku najnowszej promocji" Koffee With Karan" Rani powiedziała do Karana Johara:

„Chcę cię zdemaskować”.

Na co reżyser powiedział: „Nie mów takich rzeczy”, a Kajol dodała: „Już podoba mi się ten show”.

W promocji odcinka widać jak Kajol zapomina, że ​​Rani grała także w "Kabhi Khushi Kabhie Gham" (Czasem słońce, czasem deszcz), rodzinnym dramacie Karana, w którym obie aktorki wystąpiły wraz z Shah Rukhiem Khanem, Amitabhem Bachchanem, Jayą Bachchanem i Hrithikiem Roshanem.

Rani natomiast obwinia Karana za uderzenie jej podczas kręcenia "Kuch Kuch Hota Hai", jego debiutu reżyserskiego, w którym wystąpili także Kajol i Shah Rukh. Powiedziała: „Wyrwałeś mi jedzenie z ręki, uderzyłeś mnie”. Kiedy Karan przerwał jej, mówiąc: „Nie uderzyłem cię”, Rani powiedziała: „Co za kłamstwa!”

Kajol również się wtrąciła, mówiąc: „Znęcanie się, to było znęcanie się!”

Po tym, jak dwójka gości wzięła udział w serii rund pytań, Kajol oświadczyła, że ​​„organizuje strajk” po tym, jak nie odpowiedziała na kilka pytań Karan, w tym na jedno dotyczące specjalnych występów Rani w jednym z jej filmów.

Udostępniając promo, Karan napisał w swoim podpisie na Instagramie:

„Nacisnęliśmy przycisk  wystarczająco mocno, aby moje pierwsze główne damy – Kajol i Rani wróciły na kanapę Koffee i to jest nostalgia w najczystszej formie!!!! … Koffee With Karan, sezon 8 – nowy odcinek transmitowany od 30 listopada w Disney+ Hotstar!”



W tym odcinku pojawiają się także zabawne momenty, takie jak Kajol ostrzegająca Karana, że ​​opuści program, jeśli zada jej bardziej osobiste pytania, oraz Rani ujawniająca, że ​​chce ujawnić sekrety Karana. Odcinek ma zostać wyemitowany w najbliższy czwartek na Disney+ Hotstar. Fani gwiazd z niecierpliwością czekają na obejrzenie odcinka i zobaczenie chemii między kuzynkami, a ich ulubionym filmowcem.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1701080778.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Promocja "Koffee With Karan" 8: Kajol zapomina, że ​​Rani była także..
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Empresa