Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Parineeti Chopra potwierdza, że ​​zaśpiewa 15 piosenek dla Chamkila Im

#1 2024-02-17 10:00:05

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22979

Parineeti Chopra potwierdza, że ​​zaśpiewa 15 piosenek dla Chamkila Im

Parineeti Chopra potwierdza, że ​​zaśpiewa 15 piosenek dla "Chamkila" Imtiaza Alego, z udziałem Diljita Dosanjha: „To był jeden z głównych powodów, dla których zrobiłam ten film”


Parineeti Chopra, która niedawno ogłosiła decyzję o kontynuowaniu pełnoprawnej kariery muzycznej i aktorskiej, ujawniła, że ​​zaśpiewa około 15 piosenek do swojego kolejnego filmu "Chamkila", wyreżyserowanego przez Imtiaza Alego, z Diljitem Dosanjhem w roli głównej.

"Chamkila" to film biograficzny o kontrowersyjnym pendżabskim piosenkarzu folkowym Amarie Singhu Chamkili, znanym z prowokacyjnych tekstów i buntowniczej postawy. Parineeti zagra jego żonę i koleżankę, piosenkarkę Amarjot Kaur, a Diljit wcieli się w rolę Chamkili.

Parineeti Chopra mówi, że podpisała kontrakt na "Chamkila", ponieważ zaśpiewa tam 15 piosenek



Parineeti, która wcześniej śpiewała w swoich filmach "Meri Pyaari Bindu" i "Kesari", powiedziała, że ​​jednym z głównych powodów podpisania kontraktu  była możliwość zaprezentowania swojego talentu muzycznego.

„Jednym z głównych powodów, dla których zrobiłam ten film, było to, że miałam zaśpiewać do niego około 15 piosenek. To właśnie podczas tego filmu mój kolega z planu, Diljit, usłyszał, jak śpiewam i powiedział, żebym nadal występowała na żywo. Wszyscy wokół mnie nieustannie wbijali mi do głowy tę myśl, że mogłabym wystąpić na scenie” – powiedziała ETimes.


Muzykę do filmu skomponował AR Rahman, który współpracował z Imtiazem przy takich filmach jak "Rockstar", "Highway" i "Tamasha".

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1554289025.png




Parineeti Chopra o prowadzeniu dwóch karier jako zamężna kobieta


Podczas rozmowy Parineeti wspomniała także o kontynuowaniu dwóch karier i rozpoczęciu nowego życia jako zamężna kobieta.

„Chcę realizować dwie kariery jednocześnie. To ekscytujące wyzwanie, którego warto podjąć. Będę ciężko pracować. Wchodzę w skórę muzyka i coraz bardziej poznaję świat koncertów. Nie chcę tego zepsuć nadmiernym myśleniem. Po prostu zamierzam to pogodzić. Osobiście mam inny sposób myślenia niż pozostali aktorzy. Wszystkie te rzeczy są tylko częścią mojego życia, a nie całym moim życiem. Moja rodzina, przyjaciele, wakacje, nurkowanie, muzyka, mąż, kariera i zdrowie są ważne i równe w moim życiu”
– powiedziała.

Pojawił się zwiastun "Chamkila"

Netflix udostępnił zwiastun z podpisem:

„Jo naam saalon se aapke dil aur dimaag pe chaaya hai woh ab aapke saamne aaya hai (imię, które rządziło waszymi sercami i umysłami, pojawi się przed wami). Obejrzyjcie nieopowiedzianą historię artysty, który sprzedaje się najlepiej w Pendżabie, Amara Singha #Chamkila, już wkrótce tylko w serwisie Netflix!”


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Parineeti Chopra potwierdza, że ​​zaśpiewa 15 piosenek dla Chamkila Im
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels