Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-02-08 22:59:15

Edyta713

Bywalec

7232102
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 479
WWW

Shah Rukh vs. Rajnikant

Film kinematografii malajalam pt. Katha Parayumbol stał się obiektem pożądania dwóch największych gwiazdorów Indii. Już niedługo dojdzie do niezwykłego pojedynku między królem Pólnocy - SRK a megagwiazdorem z Południa - Rajnikantem. Losy tego niecodziennego "starcia" poznamy jeszcze w tym roku.

Katha Parayumbol oryginalnie wyreżyserowany przez Sreenivasana doczeka się wersji tamilskiej i telugu. Nowa wersja nosi tytuł Kuselan. Co ciekawe, w obu tych remakach główną rolę odtwarza Rajnikant, a reżyseruje P. Vasu.

Przebój malajalam doczeka się jeszcze jednej wersji w reżyserii Priyadarshana. Remake w hindi powstaje dla wytwórni Shah Rukha Khana Red Chillies Entertainment. King Khan wystąpi w roli zagranej poprzednio przez Mammootty'ego.

Smaczku całemu przedsięwzięciu dodaje fakt, że obaj indyjscy megagwiazdorzy występują w takich samych projektach i rolach. Trudno w takiej sytuacji nie uniknąć komentarzy i porównań, czego z pewnością nie poskąpią ani krytycy, ani fani.

Jest jeszcze jeden interesujący aspekt tego swoistego "pojedynku". Shah Rukh Khan zatańczył z największymi gwiazdami Bollywood w Om Shanthi Om. W Kuselan równiez jest piosenka, w której Rajini tańczy z największymi gwiazdami, ale z Kollywood.

Zdjęcia do Katha Parayumbol w wersji hindi ruszają w lipcu. W tej chwili SRK zajęty jest przygotowaniami do nowego filmu Adityi Chopry pt. Rab Ne Bana Di Jodi. SRK miał poprosić Priyadarshana, by nie zmieniał oryginalnego scenariusza Katha i pozostał wierny oryginałowi.

Zanim obie wersje trafią do kin, King Khan zaprezentuje się w lutym w programie CNN Revealed.

źródło: www.bollywood.net.pl by Katrina

http://img.indiaglitz.com/tamil/news/rajini080208_1.jpg

Ostatnio edytowany przez Edyta713 (2008-02-08 23:00:39)

Offline

 

#2 2008-02-09 22:38:54

sanju92

Nabijacz

3093558
Zarejestrowany: 2007-05-12
Posty: 687
WWW

Re: Shah Rukh vs. Rajnikant

czyżby zbieg okoliczności?
Ciekawe, która wersja będzie lepsza... Wstępnie stawiam na tą z SRK:P [ależ ja jestem mało obiektywna...]

Offline

 

#3 2008-02-09 23:47:14

Mad

Gość

Re: Shah Rukh vs. Rajnikant

sanju92 napisał:

czyżby zbieg okoliczności?
Ciekawe, która wersja będzie lepsza... Wstępnie stawiam na tą z SRK:P [ależ ja jestem mało obiektywna...]

To ja obstawiam w ciemno, że z SRK zmiecie tą drugą i nie bedzie sie o niej pamiętało ;P
<to ja dopiero jestem subiektywny >

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Эльбасан Progreso